Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem tudja anya lefogadni...

Miért nem tudja anya lefogadni, hogy én szeretek olvasni?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 30. 10:10
 31/93 anonim ***** válasza:
66%
Miért nem kérdezed meg tőle?
2021. ápr. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/93 anonim ***** válasza:
20%

és az nem lehet hogy drága? azért havi 10-15 ezer forint könyvekre nem kevés, de ha az ár még rendben is van hova tennéd azt a sok könyvet?

Válassz ebook olvasót vagy visszavihető könyvtári könyveket.

2021. ápr. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/93 anonim ***** válasza:
75%
havi még elmegy de heti 15 ezer az azért elég sok könyvekre.
2021. ápr. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/93 anonim ***** válasza:
14%
Az sem mindegy azért hogy mit olvas. Ha csak zombis, vámpír románcokat akkor én is lehet inkább a gépébe szállnék be, ami valóban szükséges, mint hogy vegyek egy 20dik erőszakos vagy épp rém gagyi könyvet, amit soha mégegyszer nem fog sem ő elővenni sem a következő generáció, ellenben foglalja a helyet.. A saját könyvei meg lehet régi antikvár darabok, amik szétesnek azért zárja vagy mert mögöttük tartja az otthoni széfet, vagy ki tudja..
2021. ápr. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/93 A kérdező kommentje:

Évente szoktam picit több, mint 15 ezret költeni könyvekre, nem tudom, hogy ez nekem szólt-e. Többnyire akciókkor veszek könyvet.

Amúgy szoktam könyvtárba is járni. :)

2021. ápr. 30. 11:56
 36/93 anonim ***** válasza:
97%

#30 ja csak a fantáziáját és a szókincsét fejleszti, igazad van. ahelyett hogy hidegburkolást tanulna a lusta kölyke.


nem lézetik jó kifogás az anya viselkedésére amúgy

2021. ápr. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/93 anonim ***** válasza:
3%

Érdekelne, hogy mit olvasol kérdező...

Én sem örülnék, hogyha tízezrek mennének el twilight vagy hasonló könyvekre.


Ha viszont mondjuk egy Édentől Keltre vagy, egy Hamvas Béla könyvet, vagy egy akármilyen tankönyvet akarna a gyerekem, azt akármennyiért megvenném.

2021. ápr. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/93 A kérdező kommentje:
Hát mondhatjuk, igazából tök mindegy mit olvasok, ha az ár szempontot nézzük. Tegyük fel, hogy mániákusan sok könyvet vásárolok, ezért inkább a a gép árába száll be, mint szülinapi ajándék. Most nyilván, én alapból úgy tervezek, hogy ha venni akarok valamit, hogy azt ki tudjam fizetni segítség nélkül. Tehát, ha besegít az árba, akkor annyival több pénzem marad, amit ugyanúgy elkölthetnék könyvekre. Már, ha tényleg sok könyvet vennék, de nem ez a jellemző. Szóval ugyanott lennénk vele :D
2021. ápr. 30. 12:20
 39/93 anonim ***** válasza:
100%

Eleinte az enyém is folyton neheztelt amikor olvastam. Volt, hogy megtiltotta, hogy olvassak. (Pedig amúgy a suliba 4-5tanuló voltam, szóval nem ment annak a rovására)

Most már nagyjából felhagyott ezzel. Csak néha szokta odamondani, hogy pénz kidobás, és hülyeség. Pedig az én anyukám is szererett fiatalkorában olvasni.

Kb két éve már vesz is nekem könyvet, van, hogy csak úgy semmilyen esemény nélkül.

Szerintem majd megszokja, ha rájön, hogy mindegy mit mond, te szeretsz olvasni.

Meg azért ez még mindig egy jó hobbi.

2021. ápr. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/93 anonim ***** válasza:
90%

Nem mindegy mit olvas a kérdező? Muszáj mindig valami mély könyvnek lennie, ami baromi komoly témákat boncolgatnak?

Én is imádom a fantasyt, a sci-fi-t, meg minden természetfeletti cuccot. (Jó mondjuk a vámpírokat nem, de azért elég nagy a rajongó tábora)

Tele van a polcom Young adult könyvekkel. És büszke vagyok rájuk, és szeretem őket.

Most akkor senki ne olvasson semmit, ha csak a komoly művek számítanak? Az olvasás egy hobbi. Ebből jön, hogy olyan könyvet fogsz olvasni ami tetszik. Mindenkinek más az izlése.

A kérdező anyja, meg örülhetne, amíg könyvekre költi a pénzét, és nem sokkal felesleges dolgokra.

2021. ápr. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!