Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem tudja anya lefogadni...

Miért nem tudja anya lefogadni, hogy én szeretek olvasni?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 30. 10:10
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/93 anonim ***** válasza:
97%
Bővebben? Ebből nem tudtunk meg sokat... Azt azért nehezen hisze, hogy egy szülő azt akarná, hogy egy olvasni nem tudó, műveletlen alak legyen a gyerekéből.
2021. ápr. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/93 anonim ***** válasza:
86%
* hiszem
2021. ápr. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/93 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez jó kérdés. Írjál valami bővebbet légyszi. Vita van ebből?

Elképzelni sem tudom, nálunk az egész család olvasós, anyu, apu, nagymamáim, mi is a tesómmal, nagynénik is.

2021. ápr. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/93 A kérdező kommentje:
Ő nem szeret olvasni, régen szeretett. Nem tudom konkrétan mi baja van amúgy, mert nem mondja. Csak fintorog, ha hazaállítok egy könyvvel. Ha megkérdezi, hogy mit szeretnék mondjuk szülinapomra, és mondom, hogy egy könyvet, akkor nem örül ennek, hülyeségnek nevezi bármi is az, panaszkodik, hogy nem tudja minek örülnék... Meg kiemeli, hogy milyen "drága", ehhez képest ajándéknál például, nem vesz könyvet, hanem inkább pénzt ad(ami amúgy konkrétan többszöröse, mint az adott könyv ára), "mert nem tudja mit szeretnék"
2021. ápr. 30. 10:24
 5/93 Savlekotő ***** válasza:
94%
Mert nem ismer azt hiszi a képmása vagy ő utál olvasni utálj te is,ha nem utálsz nem vagy jó klón,amúgy iskolázatlan? Azok nem értik ha valaki szeret olvasni tanulni sajnos.
2021. ápr. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/93 anonim ***** válasza:
68%
Írta, hogy régen szeretett, tehát nem gondolnám iskolázatlannak. Leírásodból azt gondolnám, biztos az árral van a baja, mert tényleg bazi drágák a könyvek sajna, de akkor nem. Nem lehet, hogy korábban (suliban pl.) őt valaki kigúnyolta, hogy olvas, vagy valami egyéb sérelem? Lehet, hogy ilyen szitutól akar óvni.
2021. ápr. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/93 A kérdező kommentje:
Azért nem értem, mert bizonyára régen ő is sokat olvasott.(Bár amióta megvagyok, biztos nem) Legalábbis sok könyve van itthon, egyszer láttam, amikor pakoltunk. Csak nem értem, hogy az a szekrény miért van folyton zárva....
2021. ápr. 30. 10:33
 8/93 anonim ***** válasza:
100%
Mit szeretne, hogy csinálj olvasás helyett?
2021. ápr. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/93 anonymousreview60 ***** válasza:
78%

Akik a mások olvasását kritizálják, azok:

Nagyobbrészt csak erre vetítik ki az elégedetlenségüket, hogy ők nem tudták (tehetség hiányában vagy lustaság bőségében) azt elérni, amit azok, akik olvasnak.

Kisebbrészt avíttasan nevelt emberek, akiknek nem fér bele a mogyorónyi agyába, hogy nem csak kasza-kapa-gyári meló és otthoni portörlés van.

Legkisebbrészt olyanok, akiket az olvasás miatt trauma ért.

2021. ápr. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/93 A kérdező kommentje:

Azt nem mondja, hogy mit szeretne helyette, csak mondogatja, hogy nincs értelme.

Amúgy az árakba való belekötését nem feltétlen találom logikusnak. Akkor is beleköt az olvasásomba, ha azt telefonon teszem pdf-ből.(Mondjuk többnyire kötelező olvasmányoknál, csak ő sosem tudja, hogy most azért olvasom-e mert kötelező) Illetve nem az ő pénzét költöm az "idétlen hobbimra", hanem a saját diákmunkán keresett pénzem. Tőle csak ünnepre kérnék könyvet, de egy eset kivételével soha nem ment bele. És azt nem értem, hogy ha azt mondja egy könyvre, hogy drága, akkor az utóbbi szülinapomra miért szállt be a laptopom áraba negyvenezer forinttal, ahelyett, hogy vett volna nekem egy könyvet maximum tizedannyiért, mert amikor megkérdezte, hogy mit szeretnék, akkor én pár könyvet mondtam, hogy azok közül lepjen meg valamelyikkel....

2021. ápr. 30. 10:45
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!