Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem tudja anya lefogadni...

Miért nem tudja anya lefogadni, hogy én szeretek olvasni?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 30. 10:10
 21/93 anonim ***** válasza:
100%
19. vagyok: amúgy kérdező ezt tőle kellene megkérdezned. Na persze ne kutyafuttában, amikor igazán egyikőtök sem ér rá, meg ne is csak úgy lazán, hogy neki mi baja az olvasással. Olyan alkalomra várj, amikor időtök van egymásra, benne vagytok egy jó és őszinte beszélgetésben eleve, és akkor kérdezz rá finoman, hogy amúgy téged őszintén érdekel, ő miért nem szereti, hogy neked az olvasás a hobbid.
2021. ápr. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/93 anonim ***** válasza:
40%
Ki isteníti az anyukát? Annyit írtam, hogy szerintem trauma állhat a háttérben és megfelelő időpontban puhatolózza ki a kérdező. Te honnan szedted azt, hogy azt akarja, hogy a lány füvezzen meg keféljen bokorban vadidegenekkel? Lehet, hogy neked ilyen anyád volt, akkor sajnálom, de ne vetítsd ki mindenkire a tévképzeted!
2021. ápr. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/93 Savlekotő ***** válasza:
16%
Mert ma ez a menő yutobon nézik már a 9 12 évesek is a szennyet ami elé sokszor a szülő teszi h addig se zavarjon,de a könyv az ellenség..
2021. ápr. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/93 anonim ***** válasza:
70%
miféle trauma? Hagyjuk már....
2021. ápr. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/93 anonim ***** válasza:
65%

Ár-érték arányban gondolja drágának a könyvet. A laptopod neki ért annyit, hogy 40 ezret belepótoljon, de 5 ezret pl. szerinte nem ér meg egy könyv.

Te csinálod jól, ne foglalkozz vele. (Egy könyvolvasóval hosszú távon te is jól járnál anyagilag amúgy, meg a fákat sem kellene gyilkolni érte.)

2021. ápr. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/93 anonim ***** válasza:
63%
És neked ez a nő komolyan ilyennek tűnik? Szóval nem mondta a kérdező, hogy valaha az anyja ellenségnek tekintette volna a könyveket, összesen vág egy szájat, és annyi, meg, hogy szerinte nem éri meg. Ebből gondolom, hogy valaha az anya is rengeteget tanult és olvasott, csak valami nem úgy alakulhatott, ahogy szerette volna. Mivel érdeklődik a gyereke felől, ezért pláne nem kellene olyanokat fantáziálnod, hogy ez is egy olyan anya, aki leteszi a szenny elé a gyerekét...
2021. ápr. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/93 anonymousreview60 ***** válasza:
29%

#19: A kérdező megpróbálta megválaszolni a kérdést az anyja megkérdezése nélkül, ami utalhat:

1. A kérdez intelligenciájára. Főleg érzelmi oldalról, hogy igyekszik az anyja felzaklatása nélkül kideríteni a választ.

2. A nem makulátlan anya-gyerek viszonyra, hogy nem mer ilyent egyenesen/egyáltalán megkérdezni.

Ebben a helyzetben mindenképpen az anyában van a hiba, de hogy azt ő tette magába vagy beletették, kérdéses.

2021. ápr. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/93 anonim ***** válasza:
62%
Igazából kérdezi, csak nincs válasz. Ezért mondtam, hogy megfelelő alkalomkor kellő empátiával kérdezzen rá, mi a problémája a dologgal.
2021. ápr. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/93 anonim ***** válasza:
52%
Árakba belekötni :) Múlt hónapban egy valag pénzt elvertem könyvekre, a férjem kiakadhatott volna, de nem tette, mert nem baromságokra, hanem KÖNYVEKRE költöttem el a pénzt! Nem értem, egy szülő hogy akadhat ki ilyesmin!
2021. ápr. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/93 anonim ***** válasza:
22%
miért egy tinilány biztos szakkönyveket visz haza. valószínű.. gondolom fantasykat vagy lányregényeket.. abból meg nem tanul sokat.
2021. ápr. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!