Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Évek után még mindig rosszul...

Évek után még mindig rosszul érzem magam az anyám abortusza miatt. Hogy kellene állnom ehhez a témához?

Figyelt kérdés
Depressziós vagyok és csak még értéktelenebbnek érzem magam emiatt. Olyan sok ember megszülethetett, de pont az én testvérem nem. Másrészt lehet hogy fura, de nekem már voltak érzéseim a gyerek iránt. Másrészt azt sem tudom, hogy az anyámról mit gondoljak ezzel kapcsolatban. Rosszul esik, hogy ilyet csinalt. Egyszerűen nem akarta. Nyilván joga van hozzá, ezt nem vitatom. Úgy vettem észre, hogy az abortusz nem érinti meg az emberket, szerintem elég durva dolog, mégiscsak emberi életekről döntünk. Senkivel nem beszélek erről, egyedül a pszichológusnak említettem meg, hogy ez bánt és hogy csak még szerencsétlenebbnek és értéktelennek érzem magam emiatt. Érzékenyen érint a téma, szóval lehet ki sem kellett volna írnom, ha támadni akartok inkább menjetek tovább.
2020. okt. 9. 15:38
 121/148 anonim ***** válasza:
31%
És hogy lehet névtelenül oldalon leégetni magatad? Főleg hogy hasztalanak értékeltétek és bejelentetétek a valaszokat hogy töröljék őket, hogy a jövő nemzedéke véletlenül ne láthassa egyátalán ezt a hű de nagy égést..🤦🏻‍♀️🤣
2020. okt. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 122/148 anonim ***** válasza:
71%

Hogy hogyan lehet leégetni magad? Hát úgy, ahogy te csinálod, olvasd el magad, aztán rájössz. :D

Mondom az a legjobb, hogy te még csak észre sem veszed magad, oldalak és napok óta itt pörögsz, mint a ringrispíl, mert láthatóan ennyiből áll az életed, te "buta liba".

Feltűnt már, hogy ez nem Amerika!?! Csak kérdezem, pusztán kíváncsiságból. Feltűnt, hogy ez Magyarország? Hogy itt 12.hétig engedélyezett az abortusz és a többség nem várja meg az utolsó utáni pillanatot, hanem már 8-9 hetesen is akár elvégeztetik a műtétet?? Gondoltam szólok, hátha eddig nem tudtad volna. Itt nem Amerikáról vagy más országról van szó (főleg, hogy nettó agyhalál az, hogy 8 hónapos egészséges magzatot is lehet abortálni "csak úgy", mert ez NEM igaz, főleg hogy ott már meg kell szülni a gyereket, szóval hülyeségeket ne beszélj már), hanem az itthoni szabályozásról! Márpedig amikkel itt vagdalkoztal, hogy fájdalmai vannak meg sikít meg egyéb baromságok, abból biza egyik sem igaz egy 8-9 hetes embrióra/magzatra, de ne zavarjon. Fáj az igazság és nem tudsz se a tényekkel, se a valósággal mit kezdeni, én ezt elhiszem, de rettentő gáz, hogy ezt csak személyeskedessel bírod ellen kompenzálni. Erre azért túl büszke nem lennék. :)

2020. okt. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 123/148 anonim ***** válasza:
68%
Mondjuk azt nem értem, hogy az ilyen iszonyat búza trollokat miért nem takarítják el a moderátorok, gusztustalan amit művel már napok óta. De legalább van min nevetni. Vicces, mikor az abszolút hülye próbál okoskodni és még ő beszél intelligenciáról. 😂😂 Na látod, pont ez az ami neked soha nem volt és soha nem is lesz.
2020. okt. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 124/148 anonim ***** válasza:
27%
buta*
2020. okt. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 125/148 anonim ***** válasza:
29%
Mit olvasak vissza ha az összeset haszontalannak értékelték és némelyikőtök még jelentette is😅 Mellesleg a személyesezgetést meg ti gkezdtétek ha nem tűnt volna fel.
2020. okt. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 126/148 anonim ***** válasza:
32%
Nekem nem tetszik az igazság, azért lesz több nő depressziós és lelki nyomorult utána..😅
2020. okt. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 127/148 anonim ***** válasza:
72%

Olvasgattál a témában? Reddit childfree fórumára menj fel, van legalább napi egy "de örülök, hogy elvetettem" poszt.


Ja, és van rengeteg "megbántam, hogy szültem" is...

2020. okt. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 128/148 anonim ***** válasza:
73%

#123: 18 éves kiskancsó osztja itt az észt napok óta. Nagyon frusztrált, s véleményem szerint már közveszélyes is (ld. #117.: "Ez a idő elött bármely törvénytisztelő állampolgár elvégzhesse rajtuk az abortuszt, bármely által válaztott eszközzel. Az aburtusz elvégző polgár ezen feladat elvégzése után természetsen anyagi juttatás illeti meg, melyet a többi még életben lévő liberálisnak kell megfizetnie.. akár az életével is. ").

Javasolnám az adminoknak, hogy a jelentésnél legyeon olyan megjelölés is, hogy "a válaszoló ön- vagy közveszéllyel fenyeget" és/vagy "a válasz rám vagy másra irányuló fenyegetést tartalmaz". Manapság elég sok ilyen jellegű írás születik itt, azt vettem észre.

2020. okt. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 129/148 anonim ***** válasza:
74%

"1 meg fog nőni az aburtuszok száma

2 az egyedülállok száma

3 a szétbomlot családok száma

4 a család erőszak

5 a prnografia és a függőség

6 és a férfiak tisztelete a nők felé csak úgy eltűnik stb...

Jó lesz már elkeztünk haladni ezfelé:)"


És ilyen gusztustalan világra kéne potyogtatni a kölyköket? Ahol a férfiak szétverik és megölik a családjaikat, erőszakolnak nőket?

2020. okt. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 130/148 anonim ***** válasza:
67%

Fúj, nem is fogok potyogtatni.


A válaszoló fenyegetett. Őt bezzeg nem szidod. Ő szeretne a nők nem tisztelete felé haladni, én csak rá reagáltam. De férfi, az ő hibáját nem fogod látni.

2020. okt. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!