Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Évek után még mindig rosszul...

Évek után még mindig rosszul érzem magam az anyám abortusza miatt. Hogy kellene állnom ehhez a témához?

Figyelt kérdés
Depressziós vagyok és csak még értéktelenebbnek érzem magam emiatt. Olyan sok ember megszülethetett, de pont az én testvérem nem. Másrészt lehet hogy fura, de nekem már voltak érzéseim a gyerek iránt. Másrészt azt sem tudom, hogy az anyámról mit gondoljak ezzel kapcsolatban. Rosszul esik, hogy ilyet csinalt. Egyszerűen nem akarta. Nyilván joga van hozzá, ezt nem vitatom. Úgy vettem észre, hogy az abortusz nem érinti meg az emberket, szerintem elég durva dolog, mégiscsak emberi életekről döntünk. Senkivel nem beszélek erről, egyedül a pszichológusnak említettem meg, hogy ez bánt és hogy csak még szerencsétlenebbnek és értéktelennek érzem magam emiatt. Érzékenyen érint a téma, szóval lehet ki sem kellett volna írnom, ha támadni akartok inkább menjetek tovább.
2020. okt. 9. 15:38
 101/148 anonim ***** válasza:
62%
Ha valaki megszületne, hogy döntene... ez ott el van vágva, hogy nem születik meg. Nemlétező emberek szájába adsz meg nem bánt gondolatokat, ez next level őrület.
2020. okt. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/148 anonim ***** válasza:
72%

104!


Nem önző dögség kérdése. Pénz és lehetőség kérdése. Egy fejletlen afrikai országban nehezen lehet abortuszra menni. De végülis szükségtelen is, hiszen ha a szülés során nem hal meg az a szerencsétlen, akkor majd éhen hal az első pár évben. Az sokkal jobb, ugye.

2020. okt. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/148 anonim ***** válasza:
73%
Önző dög? Akkor az az ember micsoda, aki szülésre akar kényszeríteni?
2020. okt. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/148 anonim ***** válasza:
67%

DE ŐK MÁR ÉLNEK.


Ezt fogd már fel, légyszi.


Teljesen más, hogy nem szülöm meg ezt a magzatot, minthogy etessétek már meg azt a 6 évest, mert éhezik.

2020. okt. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/148 anonim ***** válasza:
79%
Hogy milyen ember az, aki a saját teste, élete felett dönt? Nem tudom, te mindig ezt teszed, egész életedben. Milyen ember vagy?
2020. okt. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/148 anonim ***** válasza:
71%

111!


Vagy nem. A fogamzás az élet LEHETŐSÉGE. Millió terhesség végződik spontán vetéléssel, halállal végeződő koraszüléssel, halva születéssel. Attól, hogy megfogant, még nem biztos, higy élni fog.

2020. okt. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/148 anonim ***** válasza:
71%

113!


Mi elvesszük? Ki az a mi? Nekem pl sosem volt abortuszom, esélyes hogy már nem is lesz, lévén nem vagyok egy mai csirke, de bizony mélységesen elítélem az ilyen csökött agyú lényeket, mint pl te is, aki egy magzatot előrébb helyez egy embernél.

2020. okt. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/148 A kérdező kommentje:
Te jó Isten.
2020. okt. 25. 15:15
 109/148 A kérdező kommentje:

Te vagy a nagyon korlátolt plusz szorongó És paranoiás. Egy hete nem olvastam ezt a fórumot fogalmam sincs hogy miről beszélgettek itt ennyi kommenten keresztül és nem is fogom elolvasni

Szóval fogalmam sincs hogy miről próbáltál meg magyarázni itt, nem is érdekel, A kommentáradatnak szólt a te jó isten. nyugodj meg.

2020. okt. 25. 15:22
 110/148 anonim ***** válasza:
27%
Kérdező, összecsaptak az őtestézők a nemőtestézőkkel. Hagyd a fenébe, szánalmas. Engedd el a témát.
2020. okt. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!