Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Egyetértetek, hogy pofátlan...

Egyetértetek, hogy pofátlan volt a menyem gyereke?

Figyelt kérdés
Tegnap eljött hozzánk a fiam, az unokám, a menyem és annak a gyereke, aki előző házasságából van. Na már most, én egész délelőtt főztem, sütöttem a fiam és az unokám kedvenc süteményét. Bevallom, nem szerettem volna ha a menyem vagy annak a gyereke evett volna a süteményből, mivel azt az én kisunokámnak sütöttem, és ezt szóvá is tettem, amikor a gyerek nyúlt a tál felé. Erre a menyem elkezdett velem ordibálni, lehordott mindennek, és az egész tál süteményt úgy ahogy van, felkapta és kiborította a földre! Utána dühöngve távozott a gyerekekkel. Azóta sem egy bocsánat kérő telefonhívás, sem semmi. Nem tudok napirendre térni ilyen szemtelenség felett! Hívjam ezekután az a nőt ebédre, vagy bármi családi vagy baráti rendezvényre (hozzáteszem az egyik igen jó barátnőmnek sem szimpatikus ez a nő, mert túl kihívóan öltözködik és kávéházakba is jár) nagy ez a másik bajom vele. Férjemmel meg nem tudom megbeszélni, csak leint álandóan ha szóba hozom.Mit tegyek, hogyan viseljem el ezt a nőt?
2014. szept. 15. 21:46
1 2 3 4 5 6 7
 61/62 maúúú! válasza:
100%
a menyed kiállt a gyereke mellett, anyai kötelessége. rákényszerült, mert olyan helyzetbe hoztad. jelképesen kizártad a családból a gyerekét. ez egy állati ösztön, "nem a mi génjeinket hordozza, akkor pusztuljon". nem viselkedtél emberként.
2014. szept. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/62 anonim ***** válasza:
B…uzi anyós. Jajjj kávéházakba jár. És? :D Annyira maradi gyökér vagy, hogy az már fáj.
2023. márc. 31. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!