Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Egyetértetek, hogy pofátlan...

Egyetértetek, hogy pofátlan volt a menyem gyereke?

Figyelt kérdés
Tegnap eljött hozzánk a fiam, az unokám, a menyem és annak a gyereke, aki előző házasságából van. Na már most, én egész délelőtt főztem, sütöttem a fiam és az unokám kedvenc süteményét. Bevallom, nem szerettem volna ha a menyem vagy annak a gyereke evett volna a süteményből, mivel azt az én kisunokámnak sütöttem, és ezt szóvá is tettem, amikor a gyerek nyúlt a tál felé. Erre a menyem elkezdett velem ordibálni, lehordott mindennek, és az egész tál süteményt úgy ahogy van, felkapta és kiborította a földre! Utána dühöngve távozott a gyerekekkel. Azóta sem egy bocsánat kérő telefonhívás, sem semmi. Nem tudok napirendre térni ilyen szemtelenség felett! Hívjam ezekután az a nőt ebédre, vagy bármi családi vagy baráti rendezvényre (hozzáteszem az egyik igen jó barátnőmnek sem szimpatikus ez a nő, mert túl kihívóan öltözködik és kávéházakba is jár) nagy ez a másik bajom vele. Férjemmel meg nem tudom megbeszélni, csak leint álandóan ha szóba hozom.Mit tegyek, hogyan viseljem el ezt a nőt?
2014. szept. 15. 21:46
1 2 3 4 5 6 7
 11/62 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van egy fiam az előző házasságomból. A mostani férjem anyukája aki ugye az anyósom, az első naptól amikor az unokákról beszél ( van neki 3 unokája) mindenkinek azt mondja, hogy mindhárom fiától van 4 unokája. A fiam is "unoka" lett. Soha nem volt hátrányban a fiam az igazi unokákkal szemben. Ünnepekre ugyanúgy kapott ajándékot ő is. Ha elmentünk hozzá, természetes volt, hogy a kedvenc ételét főzi, vagy kedvenc sütijét süti.

A fiam is nagyinak hívja már 8 éves kora óta.

Én ezek után nem a menyed viselkedését tartom felháborítónak hanem a te viselkedésedet. Hihetetlen, hogy mennyire bunkó viselkedés volt amit műveltél. Nem csodálkozom, hogy a menyed nem kért bocsánatot, mert neked kéne és nem neki.

Sosem szidok senkit, de te kritikán aluli vagy.

2014. szept. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/62 anonim ***** válasza:
100%

nem szerettem volna ha a menyem vagy annak a gyereke evett volna a süteményből, mivel azt az én kisunokámnak sütöttem, és ezt szóvá is tettem, amikor a gyerek nyúlt a tál felé."nem szerettem volna ha a menyem vagy annak a gyereke evett volna a süteményből, mivel azt az én kisunokámnak sütöttem, és ezt szóvá is tettem, amikor a gyerek nyúlt a tál felé."


már ne is haragudj, de lehet, hogy a helyében én is üvöltöttem volna, szégyelld magad mélységesen!!!


"(hozzáteszem az egyik igen jó barátnőmnek sem szimpatikus ez a nő, mert túl kihívóan öltözködik és kávéházakba is jár)" na ez meg egy külön pofátlan dolog a részedről!

2014. szept. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/62 anonim ***** válasza:
100%
A menyed karakán egy nő, megtette amit a legtöbben csak gondolni mertek volna. Neki volt igaza, elég beteg dolog egy gyereket így megalázni, ha ennyire nem bírod elviselni nem kell meghívni őket.
2014. szept. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/62 anonim ***** válasza:
100%

Én is nehezen hiszem el, hogy nem kamu, de ha mégsem, akkor nem a gyerek volt a pofátlan, hanem a kedves kérdező.


A menny sem 100-as, de te sem.


"és kávéházakba is jár" :D :D Ezen behaltam.! Mecsoda bűn!

2014. szept. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/62 anonim ***** válasza:
94%

Gratulálok, kedves Anyós, így nagybetűvel.


A háttérben megbúvik, hogy nem tetszik a meny (ójaj, kihívóan öltözködik stb..) és a gyereken vezeted le!

Istenem.

Fontosabb, hogy a szomszéd Bözsi néni mit gondol, mit pletykál a menyedről (úúristen, kihívóan öltözik?!!..) mint a fiad boldogsága? És, ha a fiadnak így tetszik az asszony? Egyedül csakis neki van beleszólása abba, hogyan öltözik a felesége/barátnője.


Tudod,a fiad és a menyed, illetve a 2 gyere EGY CSALÁD. Igen, nem a vér szerinti unokás a másik kisgyerek, de ők EGY CSALÁD. Gusztustalan, hogy van a kisunoka, meg a "megtűrt" másik gyerek.


Amúgy nem neked kell szeretni a fiad családját, elég, ha a fiad szereti őket - neked viszont ANYAKÉNT kutya kötelességed elviselni, és normálisan viselkedni az ő választottjával (illetve annak a gyerekével). Gondolom, a fiad nem "csakúgy", hanem szerelemből, szeretetből vállalt gyereket ezzel a nővel. Gondolom, szereti a másik kisgyereket is. És a menyed is szereti a fiadat- legalább EZT kellene becsülnöd bennük.

Miért akarod a általad is szeretett fiadat olyan helyzetbe hozni, hogy választania kelljen köztetek? -ez sajnos oda fog vezetni.



Mellesleg te tudtommal egy felnőtt, érzelmileg-szellemileg érett ember, anya és nagymama vagy, hogy tehetsz ilyet egy gyerekkel?

És még te hőbörögsz a bocsánatkérés miatt?

2014. szept. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/62 anonim ***** válasza:
100%
A tálat nem kiborítani kellett volna, hanem az arcodba nyomni :)
2014. szept. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/62 anonim ***** válasza:
100%
A nő túlreagálta, de Te meg egy sz@rrágó spurer vagy, sajnálsz egy szelet süteményt egy GYEREKTŐL? Unokád ovistársa is betérhetett volna hozzátok... Kávéházba jár, akkor már egy qrva a menyed? Szép kis pletykás vénasszonyok vagytok.
2014. szept. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/62 anonim ***** válasza:
70%
Én lennék a menyed agyon vertelek volna ! Hogy képzeled hogy külömbséget teszel az unokáid között?. Mehetsz a jó heyekre! Fel kell akasztani!
2014. szept. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/62 anonim ***** válasza:
100%
mondjátok kérlek, hogy ez kamu és nincs olyan elvetemült ember, aki képes kiszedni egy szelet süteményt egy gyerek kezéből, csak mert az nem a vér szerinti rokona! Uram Isten, komolyan nem hiszem el, hogy idáig süllyedjen valaki....
2014. szept. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/62 anonim ***** válasza:
100%
Most majdnem azt mondtam, hogy nagyon rosszul kamuzol, annyira egyértelmű. De mivel úgy látom, 18 válaszból csak egyben gyanakszik kicsit a válaszoló, azt kell mondanom, mégiscsak jól kamuzol. :)
2014. szept. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!