Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Egyetértetek, hogy pofátlan...

Egyetértetek, hogy pofátlan volt a menyem gyereke?

Figyelt kérdés
Tegnap eljött hozzánk a fiam, az unokám, a menyem és annak a gyereke, aki előző házasságából van. Na már most, én egész délelőtt főztem, sütöttem a fiam és az unokám kedvenc süteményét. Bevallom, nem szerettem volna ha a menyem vagy annak a gyereke evett volna a süteményből, mivel azt az én kisunokámnak sütöttem, és ezt szóvá is tettem, amikor a gyerek nyúlt a tál felé. Erre a menyem elkezdett velem ordibálni, lehordott mindennek, és az egész tál süteményt úgy ahogy van, felkapta és kiborította a földre! Utána dühöngve távozott a gyerekekkel. Azóta sem egy bocsánat kérő telefonhívás, sem semmi. Nem tudok napirendre térni ilyen szemtelenség felett! Hívjam ezekután az a nőt ebédre, vagy bármi családi vagy baráti rendezvényre (hozzáteszem az egyik igen jó barátnőmnek sem szimpatikus ez a nő, mert túl kihívóan öltözködik és kávéházakba is jár) nagy ez a másik bajom vele. Férjemmel meg nem tudom megbeszélni, csak leint álandóan ha szóba hozom.Mit tegyek, hogyan viseljem el ezt a nőt?
2014. szept. 15. 21:46
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 Jégtánc ***** válasza:
92%
Egyikőtök sem százas az tuti:))))
2014. szept. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 anonim ***** válasza:
98%
Te beteg vagy!
2014. szept. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/62 anonim ***** válasza:
93%

Nagyon remélem, hogy ez egy kamu történet.


De ha tényleg igaz: úgy tudod legkönnyebben elviselni a nőt, ha minden kapcsolatot megszakítasz vele és a családjával. Elhiheted, ez a legjobb megoldás mindenkinek.

2014. szept. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/62 anonim ***** válasza:
100%

Na ilyen anyósom ne legyen SOHA!!Szerencsére nincs is!

Borzalmas egy mama vagy!!

Hát belehaltál volna,ha abból a sütiből a másik gyerek is eszik??!Pfuuu,na nem is írom tovább,mert felrobbanok az idegtől!

2014. szept. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/62 anonim ***** válasza:
98%

Ezek után ha hívnál sem mennék a meny helyében...

Tőle sem volt százas dolog a sütiborítás, bár képzeletben a fejedre, nem a földre borítottam volna..


Ha az anyukam viselkedett volna így a párom gyerekével, akkor én sem mennnék hozzá jó sokáig, és nem tette volna zsebre, amit mondok neki..


Szégyelld magad!

2014. szept. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/62 anonim ***** válasza:
100%
Jujj, szégyelld magad... :(
2014. szept. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/62 anonim ***** válasza:
100%

"Ez a nő" kimondottan jól járna, ha megszakítanád vele a kapcsolatot - bár szerintem ezzel már elkéstél, ő megtette :)

Te egy önző, hülye liba vagy, kérdező, én sem állnék veled többet szóba, ha vendégségbe megyünk hozzád, és az egyik gyerekem kezéből kiveszed a süteményt azzal, hogy te azt CSAK a másiknak sütötted. Még te vársz bocsánatkérést?? Javaslat: ne visszafojtott lélegzettel tedd, mert nem jársz jól...

Az meg, hogy az a bajod a menyeddel, hogy nem otthonkában és pöttyös kendőben ül otthon, sőt, van képe kávéházba betenni a lábát, szánalmas.

2014. szept. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/62 anonim ***** válasza:
100%

Kezeltesd magad.

"Férjemmel meg nem tudom megbeszélni, csak leint álandóan ha szóba hozom." Hiába, a rutin, meg az évek... :)

2014. szept. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/62 anonim ***** válasza:
100%
ui: sajnálom szegény férjedet miattad...
2014. szept. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/62 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha ez nem kamu, hanem tényleg megtörtént, akkor te vagy a pofátlan. Hogy lehet olyan mondani egy gyereknek, hogy ő nem ehet a sütiből csak a másik gyerek?

Akkor nem kell vendégeket hívni, ha ennyire nem vagy vendégszerető és nem tudsz normálisan viselkedni.

A menyednek igaza volt!

2014. szept. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!