Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Egyetértetek, hogy pofátlan...

Egyetértetek, hogy pofátlan volt a menyem gyereke?

Figyelt kérdés
Tegnap eljött hozzánk a fiam, az unokám, a menyem és annak a gyereke, aki előző házasságából van. Na már most, én egész délelőtt főztem, sütöttem a fiam és az unokám kedvenc süteményét. Bevallom, nem szerettem volna ha a menyem vagy annak a gyereke evett volna a süteményből, mivel azt az én kisunokámnak sütöttem, és ezt szóvá is tettem, amikor a gyerek nyúlt a tál felé. Erre a menyem elkezdett velem ordibálni, lehordott mindennek, és az egész tál süteményt úgy ahogy van, felkapta és kiborította a földre! Utána dühöngve távozott a gyerekekkel. Azóta sem egy bocsánat kérő telefonhívás, sem semmi. Nem tudok napirendre térni ilyen szemtelenség felett! Hívjam ezekután az a nőt ebédre, vagy bármi családi vagy baráti rendezvényre (hozzáteszem az egyik igen jó barátnőmnek sem szimpatikus ez a nő, mert túl kihívóan öltözködik és kávéházakba is jár) nagy ez a másik bajom vele. Férjemmel meg nem tudom megbeszélni, csak leint álandóan ha szóba hozom.Mit tegyek, hogyan viseljem el ezt a nőt?
2014. szept. 15. 21:46
1 2 3 4 5 6 7
 41/62 anonim ***** válasza:
100%

Ezen a kávéházon azóta is röhögök :)


Anyós beszól, mert a menye kávéházba, cukiba, akárhova megy :D

2014. szept. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/62 anonim ***** válasza:
100%

most jut eszembe, ha sok a meló vagy nincs kedvem kaját vinni, beülök egy menüre..

Sőőőőőt könyvtárba is járok, viszonylag gyakran.

Úristen, én, céda ! :D

röhej -.- :D

2014. szept. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/62 anonim ***** válasza:
12%

Azért mert nem egyezik a véleményünk azért még nem megyek a nippek közé! Végem lenne rögtön!:)Nem csak ebben a témában,de észrevettem ezen az oldalon,hogy inkább a többség viselkedik úgy,mint falun az asszonyok a kispadon!Megköveztek bárkit akinek kicsit is eltér a véleménye a ti általatok szent és sérthetetlen "igaz"-tól!

Még csak bele sem próbáltok nézni más szemszögéből a dolgokba,csak kántáljátok nyakra-főre,hogy "akasszuk fel,könyörgöm akasszuk fel"! Szánalmas.hogy az általános gondolkodás csak egyfajta értékrendet tud elfogadni és azonnal,gondolkodás nélkül,kegyetlenül kitaszítja a másként vélekedőket,miközben meg papoltok pl. a melegség kapcsán a toleranciáról!

Igen én másként gondolom,ha megköveztek is! Biztosan nem bánnék kegyetlenül és kirekesztően egy mostohaunokával,de akkor sem lenne a szívem mélyén olyan helye mint a sajátnak!Igen én egy olyan nő vagyok aki soha nem fogadna örökbe gyereket! Tisztelem akik megteszik,de had döntsem el én,hogy nekem mi a jó! A menyemet meg a fiam választja ergo ha nekem nem tetszik a viselkedése és sütiket vagdos földhöz idegbetegen akkor szívem joga nemtalálkozni vele!

Ehh! Úgyis beleköttök ebbe is,mert imádtok kiragadni a szövegkörnyezetből mondatokat és azt boncolgatva ízekre szedni bárkit!:) De végül is legalább nem unatkoztatok ma este!:)

2014. szept. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/62 anonim ***** válasza:
100%
De vajon miért pofátlan gyerekről szól a kérdés, ha utána meg a menyet szidja a kedves kérdező?
2014. szept. 15. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/62 anonim ***** válasza:
100%
23:40 Nem baj, ha szar ember vagy, csak ne reklámozd.
2014. szept. 16. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/62 Pötyös Panni ***** válasza:
100%

Kérdező,te nem vagy épelméjű!

Hogy lehet úgy vendégeket várni,hogy a fiam és az unokám megkínálom de a fiam feleségét meg annak a gyerekét nem? Hogy lehet valaki ennyire kicsinyes,fillérb@aszó?? De azért kirakod eléjük,hogy csorogjon a nyáluk ,aztán rászólsz egy gyerekre mert el akar venni egy sütit amiről nyilvánvalóan azt hitte hogy azért van, mert meg akarod vele kínálni..Ha csak nekik szántad ,akkor lehetett volna annyi eszed hogy nem rakod ki..De ha már így alakult semmiképpen nem volt normális dolog rászólni egy darab süti miatt,ami akadjon meg a torkodon ha egy gyerektől sajnálod!Az meg hogy kihívóan öltözködik.. és? Amíg olyan alakom volt hogy megtehettem, én is kihívóan öltöztem.A legnagyobb k...k általában nagyon szégyenlősek, állig begombolkoznak,ismerek olyat akit még az is frusztrál ha a karja kint van nyáron de bármikor leáll egyszerre akár 3 vadidegen pasival szexelni..Ja és a legfontosabbat elfelejtettem! Imádom a kávét!Minden kávéház egy erkölcsi fertő, ezért is látogatom olyan sűrűn.

2014. szept. 16. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/62 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ez tényleg nagy pofátlanság volt,rá szólni a gyerekre.Miből gondoltad majd ők nézi ahogy eszik a fiad meg az unokád.nem is értem,normális ember azért teszi ki a sütit mindenki egyen belőle.Az egy dolog nem szereted a menyed,nem is kell szeretni nem te választottad,a fiad meg éljen vele ha neki az kell.Nem kell a gyereket sem unokának nézni,hiszen nem te unokád,van annak egy öreganyja ajmározza az.De ekkora bunkosságot sajnálni tőlük a sütit.
2014. szept. 16. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/62 anonim ***** válasza:
100%

Hát én nem a földre, hanem a fejedre borítottam volna!

Jaa, és én is járok kávéházba:)))

Hisztis öreglány, rosszindulatú banya vagy.

Bár remélem csak kamu ez a kérdés!

2014. szept. 16. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/62 anonim ***** válasza:
100%

Ha félreteszem hogy mostohaunoka, tehát ha nem akarod/tudod úgy szeretni, mit az unokádat az egy solog, játszd le magadban, a szomszédnak sem mondod a szemébe, ha nem szereted, csak nem keresed a társaságát, mégis időnént az. Ebber szembekerül a szituációval, hogy oylat kell vendégül lásson akit nem annyra kedvel( bár nem rudom, gy egy sgyereken mit nem lehet kedvellni, hacsak nem bűneossz...

szóval csak azt nézem, hogy vendégek jöttek hozzád, és te a vendégedre rászóltál, hogy ne vegyen a kirakott sütiből..

Nem érzed az egészen, hogy röhejes?

Ha az unokádnak sütötted, akkor nem rakod ki, hanem becsomagolod neki.. Persze egy egész teps sütit megeszik egyedül...

A pakolás... Rá kell szólni, vagy a fiadnak, hogy szóljon rá a fiára( mert neki ha vérségileg nem is, attol még a fia)


Kávéház..,pláza....


Én speciel meglepődnék, ha a férjem eljönne velem kávéházba, mert rühelli a kávét, a barátnőimmel, vagy a munkámból kifolyólag az ügyfeleimmel járok kávézokba

2014. szept. 16. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/62 anonim ***** válasza:
100%

A te unokád is a menyed gyereke. Na ehhez mit szólsz? Gondolom nem az első alkalom volt hogy így nyilvánultál meg.

Én többet egyik gyereket se vinném hozzád. Átérzem a helyzetet mert az én nagymamám is, igen úgy hívom. Mindig úgy mutatott be minket a két fél testvérem és egy egy édestestvéremet, hogy a kis unokáim és a menyem gyerekei....

2014. szept. 16. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!