Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Egyetértetek, hogy pofátlan...

Egyetértetek, hogy pofátlan volt a menyem gyereke?

Figyelt kérdés
Tegnap eljött hozzánk a fiam, az unokám, a menyem és annak a gyereke, aki előző házasságából van. Na már most, én egész délelőtt főztem, sütöttem a fiam és az unokám kedvenc süteményét. Bevallom, nem szerettem volna ha a menyem vagy annak a gyereke evett volna a süteményből, mivel azt az én kisunokámnak sütöttem, és ezt szóvá is tettem, amikor a gyerek nyúlt a tál felé. Erre a menyem elkezdett velem ordibálni, lehordott mindennek, és az egész tál süteményt úgy ahogy van, felkapta és kiborította a földre! Utána dühöngve távozott a gyerekekkel. Azóta sem egy bocsánat kérő telefonhívás, sem semmi. Nem tudok napirendre térni ilyen szemtelenség felett! Hívjam ezekután az a nőt ebédre, vagy bármi családi vagy baráti rendezvényre (hozzáteszem az egyik igen jó barátnőmnek sem szimpatikus ez a nő, mert túl kihívóan öltözködik és kávéházakba is jár) nagy ez a másik bajom vele. Férjemmel meg nem tudom megbeszélni, csak leint álandóan ha szóba hozom.Mit tegyek, hogyan viseljem el ezt a nőt?
2014. szept. 15. 21:46
1 2 3 4 5 6 7
 51/62 anonim ***** válasza:
96%
Ne etesd a trollt :D
2014. szept. 16. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/62 anonim ***** válasza:
100%
"Hívjam ezekután az a nőt ebédre" haha, számomra egy ebédmeghívás azt jelenti, hogy elhívnak valahova azzal a céllal, hogy ott aztán ÉTELLEL kínáljanak. Nem azt, hogy elhívnak valahova, ahol nézhetem, hogy a család fele eszik, én meg a gyerekemmel nem.Szóval ne, ne hívd többet EBÉDRE!!
2014. szept. 16. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/62 anonim ***** válasza:
100%

Nem. te vagy az iszonyatosan önző barom, aki még cska fel sem fogja, hogy milyen mélyen megsért egy gyereket. Az anyja joggal védte meg, és én a helyében ezen túl megszakítanám veled a kapcsolatot. Értsd: a másik unokádat SEM láthatod.


"Bevallom, nem szerettem volna ha a menyem vagy annak a gyereke evett volna a süteményből, mivel azt az én kisunokámnak sütöttem, és ezt szóvá is tettem, amikor a gyerek nyúlt a tál felé."


Felfogtad, hogy ezt mit jelent?! Mit okoz egy gyerekben? Milyen fokú testvérgyűlöletet, milyen fokú kisebbrendűségi érzést?


Vagy szereted MINDKETTŐT, vagy egyiket sem. Aljas vagy és végetelnül gonosz - ez az igazság. Szégyelld magad!

2014. szept. 16. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/62 zabmester ***** válasza:
100%

Kérdező, te beteg vagy...

Ugyan nálunk még nincs közös gyerek, viszont van egy kisfiam egy előző kapcsolatomból, de ha a párom szüleihez megyünk, az az első, hogy a gyereket elkezdik sütivel etetni, egész egyszerűen azért, mert szeretik, függetlenül attól, hogy nincs közöttük és a fiam között vérségi kapcsolat. Mondjuk eleve el sem tudnék képzelni olyan szituációt, hogy vendégségbe megyünk anyósékhoz, és nincs annyi süti, hogy abból mindenki ehessen. Nem mintha elvárnám, hogy süssenek nekünk, de ha nem tud az ember mindenkinek adni, akkor inkább ne süssön.

2014. szept. 16. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/62 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm, kérdező. Megerősítettél a tudatban, hogy mázlim van az anyósommal. Sajnálom a fiadat és a családját, amiért kijutott nekik belőled...
2014. szept. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/62 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen anyósom se legyen soha! Nagyon gáz vagy nagyi! Még te kérded, hogy hogy hívd ezek után őt egy ebédre? És mégis minek hívnád, ha a kajából nem vehet? Gusztustalan vagy!!! És ráadásul még egy gyerekkel is így viselkedsz, nem elég hogy egy felnőttel!
2014. szept. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/62 anonim ***** válasza:
97%

Hagyjátok már, ekkora nyilvánvaló kamukérdésnek bedőlni...komolyan mondom ehhez is már tehetség kell, hogy valaki elhiggye ezt a sok baromságot.

Kérdező hiába vergődsz, akkor is elkezdődött az iskola. (vagy az óvoda) Fejezd be az emberek összeugrasztását, és provokálását.

2014. szept. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/62 piroska és a farkas ***** válasza:
95%
te hülye vagy.
2014. szept. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/62 anonim ***** válasza:
100%

Sorry, de ebben a történetben te vagy a paraszt és nem a menyed!

Hogy lehetsz ekkora tróger, hogy nem adsz egy szelet sütit sem nekik??? Attól még maradt volna a fiadnak és az unokádnak, nem gondolod?? Nonszensz.

Én a fejedhez vágtam volna tányérostól a sütit..egy:

"nesze zabáld meg!" felkiáltással együtt.

2014. szept. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/62 anonim ***** válasza:
100%

"Bevallom, nem szerettem volna ha a menyem vagy annak a gyereke evett volna a süteményből, mivel azt az én kisunokámnak sütöttem, és ezt szóvá is tettem, amikor a gyerek nyúlt a tál felé." - teljesen igaza van a menyednek, de a fiad is jó hlye, amiért nem tett azonnal helyre.


Hogy lehetsz ilyen szmét? Akkor nem kell sütni, vagy írd is rá, hogy ez csak xy-é, más nem vehet belőle.

A férjednek is igaza van, ha az én feleségem csinálna ilyet, a fejemet fognám és nagyon szégyellném magam a helyében is.


Az meg senkit nem érdekel, hogy a barátnődnek sem szimpatikus a menyed, mert neki még annyi köze sincs hozzá, mint neked.


Amúgy én az életben nem akarnálak látni, ha a férjem anyja lennél.

2014. szept. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!