Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Nincs igazam? Nem akarok...

Nincs igazam? Nem akarok pofátlan lenni, csak logikus.

Figyelt kérdés

Az iskola miatt hétköznap a barátoméknál leszek. Természetesen nem akarok "ingyenélő" lenni náluk ezért minden hónapban beszállok anyagilag.

Minden jó lenne, csak egy kis gond van.

3 szobás a lakásuk és 3man laknak (barátom, anyukája, húga). A húga van a legnagyobb (erkélyes)szobába, ahol franciaágy van és egyedül neki túl nagy szerintem. A barátomnak pedig jóval kisebb a szobája. Csak egy személyes ágya van, nagyobb nem is férne el.

Ezért megkértem, hogy beszéljen a tesójával, hogy cseréljenek szobát.

Erre az anyja azt mondta, hogy mekkora pofátlanság, hogy még ott sem vagyok, de már rendeszkedek.

Most komolyan nincs igazam? A barátom dolgozik, én pedig egésznap keményen fogok tanulni +diákmunka. Hulla fáradtan mi nyomorogjunk abba a kisszobába?

Neki meg bőven elég lenne.

Szerintem, ha már beszállok anyagilag akkor ennyit igazán kérhetek.

20/L


2014. aug. 30. 12:57
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/79 anonim ***** válasza:
99%
Nincs igazad. Más család életét nem forgathatod fel. Javasolni javasolhatsz bármit, de ráerőszakolni másra a te akaratodat, ráadásul úgy, hogy nem is a te lakásod, az pofátlanság.
2014. aug. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/79 A kérdező kommentje:
Nem erőszakodkodtam. Megkértem!
2014. aug. 30. 13:02
 3/79 anonim ***** válasza:
93%
Javasolhatsz.
2014. aug. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/79 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezted, nemet mondtak. Story vége.
2014. aug. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/79 anonim ***** válasza:
99%
Igen pofátlanság! Nem is kicsi. Jól indítasz ahhoz hogy mind a húga mind az anyja utáljon. És ha a húga akarna "bepasizni" ? Akkor majd neki kell a nagy szoba és visszacserélitek?
2014. aug. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/79 anonim ***** válasza:
97%
Azt hiszem erre mondjak fogadj lakot kitur a hazadbol. Nincs jogod megmondani orulnod kellene hogy befogadtak, de mostmar a jo kapcsolatot is elszurtad a csaladdal.
2014. aug. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/79 anonim ***** válasza:
98%

Hát nem kicsit vagy pofátlan! =D

A húga helyében én is elküldtelek volna a francba. Igazából te nem vagy ott senki, bármilyen csúnyán is hangzik, csak egy kis barátnőcske akit amúgy a srác még bármikor lapátra tehet. Inkább legyél nagyon hálás, hogy egyáltalán megtűrnek egy idegent az otthonukban. Ha nem tetszik a rendszer menj koleszba.

2014. aug. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/79 anonim ***** válasza:
100%
Én a párommal bármekkora szobában is elaludnék. Inkàbb párod szobàjábol hozzátok ki a legtöbbet.
2014. aug. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/79 A kérdező kommentje:

15 éves húga van. Nem hiszem, hogy mostanság fog a barátjával együtt aludni.

A kolesz sajnos nem jött össze :/

Albira meg nincs pénzem, főleg télen a rezsi miatt.

Viszont haza se tudok utazni mindennap, mert 56km-re lakok Szegedtől és nagyon rossz a tömegközlekedés!

2014. aug. 30. 13:16
 10/79 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire rossz helyzetben vagy akkor meg pláne húzd meg magad. Mondom, csak a fia barátnője vagy, bármikor kirakhatnak onnan, ha már nem bírnak elviselni. Akkor mi lesz?
2014. aug. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!