Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ezt az előbb olvastam itt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt az előbb olvastam itt, egyetértetek vele?

Figyelt kérdés
"...mert a kövér embereknek kisebb az önbizalma. Így még akár egy megcsalást is megbocsátanának..."
2014. máj. 30. 11:23
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
78%
Nem értek egyet vele, mert ez általánosítás. Egyrészt én sok olyan kövér embert látok, akinek igenis nagy az önbizalma, mert például olyan ruhákat vesznek fel, amit nem kéne, ugyanakkor azt hiszik, hogy jól néznek ki benne. Mi ez, ha nem önbizalom? Az meg tök egyéni és a kapcsolattól is függ, hogy meg tud-e bocsátani valaki a párjának egy megcsalást.
2014. máj. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
56%

Sajnos a nagyon alacsony önnizalommal rendelkező emberek tényleg hamarabb megbocsájtanak...

És abban is van igazság, hogy sok kövér embernek alacsony azönbizalma

2014. máj. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
91%

:-DDD

nekem elég nagy az önbizalmam

és nem vagyok egy sovány deszka .-)))

szal nem igaz ...

2014. máj. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
62%
2-es vagyok.. De tényleg óriási általánosítás
2014. máj. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
96%
Kövérségtől függetlenül,akinek kevés az önbizalma,"könnyebben elnéz" bizonyos dolgokat,mert fél,hogy elhagyják.
2014. máj. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
91%

Ismerek olyan kövér nőt, aki már nyitott kapcsolatban él mert a gyerek miatt együtt maradtak a férjével, de ott ő volt a hunyó, tehát ő csalta agyba főbe a férjét.


Nem minden kövér nő önbizalom hiányos, és nincs minden sovány nő tele önbizalommal.


Amúgy az hogy a kövér nőket a férfiak nem szeretik, az is általánosítás, hiszen a példámban szereplő nő /tényleg rondán kövér/ nem találna folyamatosan szexpartnert ha így lenne.


Sokfélék az emberek.

2014. máj. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
84%
Na kezdjük ott, hogy ki tette kishitűvé a kövéreket, meg ott, hogy ha kövér, ha nem, megérdemli mindenki a gerinces és tisztességes hozzáállást, tehát ha más kell, el lehet menni a pi..-ba. Mert másfelé kufircolni, utána meg a kishitű kövérhez hazamenni és élvezni a megbocsátást, meg a kényelmet, amit biztosít, az kizsákmányolás!
2014. máj. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
94%
Abban van valami, hogy akinek kicsi az önbizalma, az hajlamosabb benne maradni egy rossz kapcsolatban, mert fél attól, hogy egyedül kell élnie, és hogy hosszabb ideig egyedül marad. De persze nemcsak a kövéreknek lehet kicsi az önbizalma. És lehet, hogy valaki kövér, de igencsak el van szállva magától :)
2014. máj. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
24%

Én dundi vagyok (a BMI még átlagosnak ír, de jóindulattal se vagyok vékony).


Én sose bocsátanám meg a megcsalást, se semmiféle más megaláztatást senkitől.

Én jól érzem magam így. :) És a párom is szereti a pocakomat, külön puszit tartogat rá mindig. Nevet is kapott: Pocakosz :)

2014. máj. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
49%
:DDDDD Ugyan ki lehetett ez az IQ betyár, aki ezt kitalálta. Komolyan mindig megéri benézni erre az oldalra! :D Eszméletlenül hülye emberek vannak! :D
2014. máj. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!