Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Egyetértetek, hogy pofátlan...

Egyetértetek, hogy pofátlan volt a menyem gyereke?

Figyelt kérdés
Tegnap eljött hozzánk a fiam, az unokám, a menyem és annak a gyereke, aki előző házasságából van. Na már most, én egész délelőtt főztem, sütöttem a fiam és az unokám kedvenc süteményét. Bevallom, nem szerettem volna ha a menyem vagy annak a gyereke evett volna a süteményből, mivel azt az én kisunokámnak sütöttem, és ezt szóvá is tettem, amikor a gyerek nyúlt a tál felé. Erre a menyem elkezdett velem ordibálni, lehordott mindennek, és az egész tál süteményt úgy ahogy van, felkapta és kiborította a földre! Utána dühöngve távozott a gyerekekkel. Azóta sem egy bocsánat kérő telefonhívás, sem semmi. Nem tudok napirendre térni ilyen szemtelenség felett! Hívjam ezekután az a nőt ebédre, vagy bármi családi vagy baráti rendezvényre (hozzáteszem az egyik igen jó barátnőmnek sem szimpatikus ez a nő, mert túl kihívóan öltözködik és kávéházakba is jár) nagy ez a másik bajom vele. Férjemmel meg nem tudom megbeszélni, csak leint álandóan ha szóba hozom.Mit tegyek, hogyan viseljem el ezt a nőt?
2014. szept. 15. 21:46
1 2 3 4 5 6 7
 21/62 anonim ***** válasza:
89%

20-as

Van egy csomó kérdés, ami kamu, de én mindig abból indulok ki, ha nem 100%osan tűnik annak, akkor komolyan veszem, háátha.


nyilván egy nagymama kis %-al fog este 10kor gyikra kérdést kiírni, de amilyen világot élünk...:D


üdv: #15

2014. szept. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/62 anonim ***** válasza:
97%
Nagyon unatkozhatsz szabadidődben, ha a gyk-ra írsz kamu kérdéseket. Ha meg esetleg mégse kamu, akkor én az arcodba vágtam volna a süteményt.
2014. szept. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/62 A kérdező kommentje:
Nálam is már elszakadt a cérna egy korábbi esetből adódóan, mikor a gyermek kérdezés nélkül folyamatosan csinálta a kakaót magának, és ha ez nem volna elég kutakodott a konyhafiókban és a malátás cukromat is megette. Na ekkor nagyon vissza kellett fognom magam, hogy meg ne mondjam a menyemnek, hogy ide többet a gyerekével ne jöjjön.
2014. szept. 15. 22:18
 24/62 anonim ***** válasza:
100%

" Pistike, ne csinálj magadnak több kakaót, mert megfájdul a pocakod! "

"Julika, szólj Pistikének, ne igyon több kakaót, hátha elcsapja a hasát!"


Ezek hatásos mondatok! - napi szinten tesztelem egy 3 és egy 9 éves "kölcsöngyereken" :)


ójaj, malátáscukor! Már lop is a büdös kölke! és a fene essen belé, kíváncsi is!


újra elmondom, te vagy a felnőtt, ő pedig gyerek. Neked kell felnőttként viselkedni :)

2014. szept. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/62 anonim ***** válasza:
100%
2014. szept. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/62 A kérdező kommentje:
A másik pedig a menyem ruházkodása és pénzszórása mindenféle puccos helyen, ahová nem jár a magunk fajta. Plázákban veszi a ruháit, amik egyrészt drágák másrészt ízléstelenek! Visszafogottabban kellene öltöznie egy családanyának és persze nem mindenféle helyekre betérni munka után, hanem a családjával lenni, vezetni a háztartást mint egy tisztességes, jó hírű asszony. De ezek a régi értékek már kivesztek a mostani fiatalokból.
2014. szept. 15. 22:28
 27/62 anonim ***** válasza:
100%

Á, ezek után tuti, hogy kamu a kérdés. Folyamatosan itta a kakaót és megette a malátás cukrot. :-) Ha ez a kérdés mégsem kamu, akkor te akkora bunkó vagy, hogy a százas szöget be lehet veled verni.

Az én exanyósom a válásom után is ugyanúgy szeretett mint korábban, a második házasságomból származó gyerekemet - akihez vér szerint semmi köze - ugyanúgy unokájának tekintette és ugyanúgy viselkedett vele a halála napjáig. Ugyanúgy kapott ajándékot, ugyanúgy bánt vele, ugyanúgy vigyázott rá nyáron, a gyerek is mamának szólította. Anyósom temetésén a kisebbik fiam úgy zokogott, hogy a volt férjem vigasztalgatta. Azt hiszem, akkor érezte meg igazán, hogy nem a vérségi kapcsolat számít, bár korábban sem tette szóvá, hogy miért kezeli az anyja unokaként az "idegen" gyereket. Nem is értem az ilyen embereket mint te, egész egyszerűen nem tudom átérezni ezt a lelki alkatot, hogy valaki ennyire szívtelen, embertelen legyen. Tudod, anyósom már menni alig tudott, amikor még sütit sütött a kisebbiknek, elé pakolta az egész konyhát, a maradékot elcsomagolta, nemhogy a kakaót sajnálta volna tőle. Istenem, azt hiszem te valami irtó nagy tévedése vagy a világegyetemnek.

2014. szept. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/62 anonim ***** válasza:
100%

Én tényleg nem értelek téged. Hihetetlen, hogy mennyire rosszindulatú vagy. De visszakapod az élettől.

Az én anyósom mindig tündérien bánt a fiammal, aki nem a vér szerinti unokája. 6 éves volt amikor a családba bekerültünk a fiammal. Anyósom mindig unkájának tekintette a fiamat, még ma is imádja. A fiam ma már 34 éves. Külföldön dolgozik, és nagyon jól keres. Minden évben ha hazamegy, meglátogatja az anyósomat akit nagymamának tekinti, és amióta önálló keresettel rendelkezik nem csak mi, de a fiam is támogatja anyagiakkal. Tudod a gyerek nem felejt. Ha így bánsz vele, felnőttként a vizet is kiönti a földre ami esetleg az életed függne tőle.

2014. szept. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/62 anonim ***** válasza:
100%
Te kérdező, mondd, én milyen családanya vagyok? Szoktam meló után pizzázni, néha előfordul,hogy kollégákkal megünneplünk egy-egy névnapot SÖRÖZŐBEN, heti háromszor karateedzésre járok. Általában farmerban és edzőcipőben járok, mert úgy érzem jól magam. Szégyelljem össze magam, hogy nem állok 0-24-ben a családom rendelkezésére, sőt minő borzalom, van saját életem is! :-)
2014. szept. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/62 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjátok, kamu. Tipikus stílusjegyek felfedezhetőek.
2014. szept. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!