Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Miért ilyen pofátlan a nagyany...

Miért ilyen pofátlan a nagyanyám,hogy amit a párom nekem hoz hétvégén, fogja és megkezdi? Ma is megyek a hűtőhöz, eltettem magamnak egy finom szalámit amit reggelire ettem volna, erre fel, több mint fele hiányzik.

Figyelt kérdés

Pofátlanul dolgoztatják a barátomat, holott hozzám jön udvarolni, és nem nekik melózni. ( Saját költségen: benzin, gázolaj, stb..)Sehogy sem tudunk elmenni kirándulni, vagy nézelődni, mert mindig csak a munka meg a munka.Ha nem csináljuk meg a teendőket, akkor szar..emberek vagyunk..holott most vagyunk fiatalok, most szeretnénk menni. Fontolgatjuk az összeköltözést, de még nem tudjuk meglépni.Ez pedig mindennek a teteje,hogy még pékárut meg sört is hoz nagyanyámnak, és ennek dacára az én dolgaimat is felzabálja, és használja a cuccokat amiket én kapok. Belenyúlkál a tárcámba,hogy mennyit kaptam vagy mennyit nem...Akárhova dugok akármit..mindent kimatat, mint egy nyomozó.Persze..tisztában vagyok vele,hogy megtűrt személy vagyok csak, mert ez az ő házuk...de azért egymást és a másik dolgait tiszteletben kellene tartani..Ha ő kikéri magának,hogy itt ne dugdossak el semmit nála, akkor nem kellene nyúlkálnia..meg minden lépést szemmel tartani..Amikor csomagolok valamit a páromnak akkor is kisündörög, hogy mit raktam el neki.

Mit tegyek?Nagyon idegesít ez a dolog,és nem csak engem hanem a jövendőbelimet is, de nem akarja megbántani mert le tudná barmolni rendesen ha akarná..de abból jó nem sülne ki.

Tanácsot kérek,és nem kioktatást.


2020. júl. 14. 09:45
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/133 anonim ***** válasza:
74%
Az egyetlen betegséged a tömény, mérhetetlen nárcizmus. Ekkora parazitát még itt is ritkán látni.
2020. júl. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/133 anonim ***** válasza:
82%
Jesszus... Nem, csak szeretném megtudni, mi ez a betegség, mert tudod, minél több rálátásod van a témára, annál segítőbb választ tudsz adni. De ahogy látom, a kérdés célja igazából az, hogy szidjuk a nagyanyádat. Hogy jogosan-e, azt nem tudom
2020. júl. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/133 anonim ***** válasza:
74%

Szégyelld magad te, aki felnőttként úgy viselkedsz és úgy írsz, mint egy 11 éves kisgyerek.

Inkább örülj, hogy valaki felnevelt, befogadott és most is gondoskodik rólad, amikor beteg vagy.

2020. júl. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/133 anonim ***** válasza:
77%

Nyilván azért nem írja le a betegségét, mert nincs neki.

Mert ahogy már írták, az elég fura betegség, amivel nem is lehetsz otthon egyedül, állandóan figyelni kell rád, de közben nyugodtan mehetnél ide-oda a pasiddal.

2020. júl. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/133 anonim ***** válasza:
84%
En ezt nem ertem, akkor ha ejjel 3kor kell teged orizni akkor nagyid őriz? Szuleid hol vannak? Mar bocs de pasidnak mi jo ebben a kapcsolatban? Penzel egy nőt, aki nem fog melozni, nem tanul es beteg is.
2020. júl. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/133 anonim ***** válasza:
20%

"Mar bocs de pasidnak mi jo ebben a kapcsolatban? Penzel egy nőt, aki nem fog melozni, nem tanul es beteg is."


Na jó azért álljon már meg a menet. Az emberek nem azért vannak általában kapcsolatban, hogy hasznot húzzanak a kapcsolatból, hanem mert szeretik egymást jóban rosszban. Legalábbis normáliséknál ez így működik.



Nem védeni akarom a kérdezőt, mert a titkos betegsége szerintem is csak egy két oldali munka undor, de azért van egy határ...

2020. júl. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/133 anonim ***** válasza:
86%

"Na jó azért álljon már meg a menet. Az emberek nem azért vannak általában kapcsolatban, hogy hasznot húzzanak a kapcsolatból, hanem mert szeretik egymást jóban rosszban. Legalábbis normáliséknál ez így működik."


Ez igaz, csakhogy a kérdező huszonegy-két éves, vagyis ez a kapcsolat nem lehet olyan régi, nem házasok, együtt sem élnek, a pasi mégis eltartja, és visel minden kellemetlenséget úgy, hogy nem tud "normális", fiatalokhoz illő életvitelt folytatni a kérdezővel, hiszen nem lehet egyedül hagyni, meg kell gondolni hova mennek, stb.

Bennem is felmerült a kérdés, hogy miért, és meddig fogja tudni csinálni ezt ez a pasi és mondja azt, hogy bocsi, de nekem normális élet kell.

2020. júl. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/133 anonim ***** válasza:
84%
76: kapcsolatban, normálisban azért az van, hogy emberek együtt vannak, együttélnek, együtt mennek a közös célért, és ebbe igenis beletartozik, hogy anyagilag tesznek bele, a kérdező nem 8 gyereket nem nevel, és veteményese van. Itt haszna a kérdezőnek van, aki kap pénzt. Ugye tudjuk, hogy ezt hogy hívják?
2020. júl. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/133 anonim ***** válasza:
78%

"aki tetőt ad a kismocsok feje fölé"


Ez egy dolog, másik, hogy napi 24 órában mellette kell lennie, agyő boldog nyugdíjas évek, kirándulások, dumcsi a barátnőkkel, derék áztatás a gyógyfürdőben...

2020. júl. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/133 anonim ***** válasza:
69%
Trollolo
2020. júl. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!