Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Miért ilyen pofátlan a nagyany...

Miért ilyen pofátlan a nagyanyám,hogy amit a párom nekem hoz hétvégén, fogja és megkezdi? Ma is megyek a hűtőhöz, eltettem magamnak egy finom szalámit amit reggelire ettem volna, erre fel, több mint fele hiányzik.

Figyelt kérdés

Pofátlanul dolgoztatják a barátomat, holott hozzám jön udvarolni, és nem nekik melózni. ( Saját költségen: benzin, gázolaj, stb..)Sehogy sem tudunk elmenni kirándulni, vagy nézelődni, mert mindig csak a munka meg a munka.Ha nem csináljuk meg a teendőket, akkor szar..emberek vagyunk..holott most vagyunk fiatalok, most szeretnénk menni. Fontolgatjuk az összeköltözést, de még nem tudjuk meglépni.Ez pedig mindennek a teteje,hogy még pékárut meg sört is hoz nagyanyámnak, és ennek dacára az én dolgaimat is felzabálja, és használja a cuccokat amiket én kapok. Belenyúlkál a tárcámba,hogy mennyit kaptam vagy mennyit nem...Akárhova dugok akármit..mindent kimatat, mint egy nyomozó.Persze..tisztában vagyok vele,hogy megtűrt személy vagyok csak, mert ez az ő házuk...de azért egymást és a másik dolgait tiszteletben kellene tartani..Ha ő kikéri magának,hogy itt ne dugdossak el semmit nála, akkor nem kellene nyúlkálnia..meg minden lépést szemmel tartani..Amikor csomagolok valamit a páromnak akkor is kisündörög, hogy mit raktam el neki.

Mit tegyek?Nagyon idegesít ez a dolog,és nem csak engem hanem a jövendőbelimet is, de nem akarja megbántani mert le tudná barmolni rendesen ha akarná..de abból jó nem sülne ki.

Tanácsot kérek,és nem kioktatást.


2020. júl. 14. 09:45
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/133 anonim ***** válasza:
45%
Örülj, hogy van hol laknod!
2020. júl. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/133 anonim ***** válasza:
86%
Ha azért nem tudsz a párodhoz költözni mert nem tudna tőled dolgozni járni mivel folyamatos őrzésre vagy szorulva és nem maradhatsz egyedül. Akkor a késöbbiekben,hogyan tervezitek az összeköltözést? Mi fog változni ezügyben? Amúgy leírhatnád,mégis milyen betegséged van. Ez egy anonim oldal,hátha tud valaki érdemleges választ adni. És a kötekedő trollocskàk vàlaszát meg figyelmen kívül lehet hagyni.
2020. júl. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/133 anonim ***** válasza:
45%
A történetben egyetlen pofátlan élősködő van, az pedig te vagy, kérdező.
2020. júl. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/133 anonim ***** válasza:
72%
Aha, szóval élősködsz a nagyanyádon, élősködsz a barátodon, de a nagyi a pofátlan, értjük :D
2020. júl. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/133 A kérdező kommentje:

Mert a folyamatos orvoshoz járás, talán meghozza az eredményt. Már most is jobban állunk, mint ahonnan kezdtük az elején.

Csak akkor tervezünk összeköltözni, amikor már teljesen jól leszek,és kialakul az a körülmény,hogy el tudok menni végre dolgozni.Már egy korábbi kérdésben leírtam a betegségem körülményeit, nem kaptam rá válaszokat amikkel előbbre jutottunk volna sajnos. Tanácsot tudnak adni az emberek, ez igaz de biztosat csak orvos tud.

2020. júl. 14. 11:57
 46/133 anonim ***** válasza:
87%
A párod mondja meg nekik, hogy márpedig nem, ezúttal egy szalmaszálat sem tesz nekik keresztbe. Nem engednek el? Akkor is elmész. A párod leparkol a ház előtt, ezt nem tilthatják meg. Esetleg egy közeli utcában, ha el tudsz addig menni.
2020. júl. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/133 anonim ***** válasza:
72%
Mennyit adsz nagyanyádnak hogy ott lakhatsz? Vagy csak élősködsz a nyakán?
2020. júl. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/133 A kérdező kommentje:
A rezsi 1/3-át állom, mivel hárman használunk mindent.
2020. júl. 14. 12:17
 49/133 A kérdező kommentje:
A többi dolgot meg a párommal rendezzük, mint már korábban írtam.Nekik semmit sem kell nekem venniük.
2020. júl. 14. 12:18
 50/133 anonim ***** válasza:
12%
Leyyetek szar emberek!
2020. júl. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!