Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Miért ilyen pofátlan a nagyany...

Miért ilyen pofátlan a nagyanyám,hogy amit a párom nekem hoz hétvégén, fogja és megkezdi? Ma is megyek a hűtőhöz, eltettem magamnak egy finom szalámit amit reggelire ettem volna, erre fel, több mint fele hiányzik.

Figyelt kérdés

Pofátlanul dolgoztatják a barátomat, holott hozzám jön udvarolni, és nem nekik melózni. ( Saját költségen: benzin, gázolaj, stb..)Sehogy sem tudunk elmenni kirándulni, vagy nézelődni, mert mindig csak a munka meg a munka.Ha nem csináljuk meg a teendőket, akkor szar..emberek vagyunk..holott most vagyunk fiatalok, most szeretnénk menni. Fontolgatjuk az összeköltözést, de még nem tudjuk meglépni.Ez pedig mindennek a teteje,hogy még pékárut meg sört is hoz nagyanyámnak, és ennek dacára az én dolgaimat is felzabálja, és használja a cuccokat amiket én kapok. Belenyúlkál a tárcámba,hogy mennyit kaptam vagy mennyit nem...Akárhova dugok akármit..mindent kimatat, mint egy nyomozó.Persze..tisztában vagyok vele,hogy megtűrt személy vagyok csak, mert ez az ő házuk...de azért egymást és a másik dolgait tiszteletben kellene tartani..Ha ő kikéri magának,hogy itt ne dugdossak el semmit nála, akkor nem kellene nyúlkálnia..meg minden lépést szemmel tartani..Amikor csomagolok valamit a páromnak akkor is kisündörög, hogy mit raktam el neki.

Mit tegyek?Nagyon idegesít ez a dolog,és nem csak engem hanem a jövendőbelimet is, de nem akarja megbántani mert le tudná barmolni rendesen ha akarná..de abból jó nem sülne ki.

Tanácsot kérek,és nem kioktatást.


2020. júl. 14. 09:45
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/133 anonim ***** válasza:
33%

Én csak annyit mondok erre a kérdésre, hogy valaki, hogy képes így megnyilvánulni az idős nagyszülőjéről. A többi amit írsz szót sem érdemel.


Szív bőségéből szól a száj.


Ha a szüleid nem tanítottak meg a normál emberi viselkedés szabályaira, akkor most mondom:


Egy idős ember enni szokott-és nem zabál.

2020. júl. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/133 anonim ***** válasza:
38%
Esetleg tegyél be a hűtöbe egy elölre jól megfűszerezett dolgot direkt a nagyanyád részére. Pl egy sütit chili porral alaposan megszórva. Így majd elmegy a kedve attól,hogy felbontogassa a neked vásárolt dolgokat.
2020. júl. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/133 A kérdező kommentje:

Utolsó hozzászóló! Ez látod, nagyon jó ötlet.

Legalább megtanulja a leckét..és azt is,hogy ne harapjon abba a kézbe aki jót tesz vele.

A párom önzetlenül jön segíteni, fűkaszát hoz, motorfűrészt..megcsinál mindent amit kérnek tőle..de még f..szkalapnak, meg tökcsősznek mondja el..az ilyen emberrel nem hogy szóba sem szabadna állnunk,hanem egyenesen lesz..ni a fejét!

2020. júl. 14. 10:50
 14/133 anonim ***** válasza:
83%
Lehet, nem olvastam el elég alaposan, de nem látom, hogy írnál arról, hogy mit mond a nagymama? Ha megkéred, ne egye meg a kajádat, azt válaszolja, márpedig azt megeszi? Egyáltalán tudja, hogy az a szalámi a hűtőben csak a tied (wtf?)? Nálunk ami a hűtőben van, abból mindenki eszik, nincs enyén-tied, elvégre ez nem egy kollégium.
2020. júl. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/133 A kérdező kommentje:

Igen tudja..de azt mondja, hol jár nekem ez a sok minden. Ő meg egye a zsíros kenyeret?Neki is alanyi jogon jár.. a párom meg idejárkál...és én vagyok az ő házukban nem fordítva. A hűtő is az övé..tehát ami benne van, abból is alanyi jogon azt eszik meg amit akar..

Hiába kérem én szépen,hogy azt ne egye meg mert nekem vették..ezt kapom.

2020. júl. 14. 10:59
 16/133 anonim ***** válasza:
72%

Szalámiról beszélünk :D Nem arról van szó, hogy kaptál valami személyeset a barátodtól és a nagyid elvette :D

Ne legyél ennyire kicsinyes. Ételen veszekedtek a családban??

Azzal egyetértek, hogy pofátlanság a pároddal dolgoztatni. De az meg a ti hibátok, hogy mindent megcsináltok és hagyjátok, hogy így kihasználják.

Miért nem találkoztok máshol?

2020. júl. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/133 A kérdező kommentje:

Mert nem engednek vele találkozni máshol.."minket nem fogsz ezzel szégyeníteni", és természetesen a másik dolog..hogy akkor a párom cseszne neki ide jönni segíteni..eltelne a nap, aztán ennyi..de így ki tudják használni.

És nem csak az ételen van a hangsúly, hanem hogy a pénztárcámba is nyúlkál..meg a szekrényemben is..azért ez kissé vérlázító, nem?!

És igen, az is okot ad a veszekedésre,hogy valaki felfalja a másik elől a dolgokat..Tudja,hogy beteg vagyok, nincs keresetem, és nem tudom megvenni magamnak. A párom épp ezért hozza,hogy nekem ne kelljen kunyerni tőlük.

Ha meg nem segít, akkor meg ide sem engedik..mert nincs hasznuk belőle..

Ennyi a történet..

2020. júl. 14. 11:09
 18/133 anonim ***** válasza:
40%
Azt a, miylen szemet egy nagyanyád van! Képes valamit megenni a saját hazában a saját hűtőjéből! Aljas egy nő. Pláne hoigy még a tökéletes kiskunokat is engedi ott lakni.... Bax ki vele és költözz el azonnal!
2020. júl. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/133 anonim ***** válasza:
88%
Itt valami nagyon sántít... mi az, hogy nem engednek vele máshol találkozni? A betegséged miatt nem tudod egyedül elhagyni a házat? Vagy még csak 12 éves vagy? Mintha néhány részletet kihagynál a történetből.. A pénztárcádba hogy tudnak belenyúlni, ha egész nap otthon vagy?
2020. júl. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/133 anonim ***** válasza:
69%

#11

Ha egy idős ember ellopja más ennivalóját, akkor az nem eszik, hanem zabál. Úgy látszik, a nagymamát sem tanította meg senki a normális emberi viselkedés szabályaira.

Érdekes módon, az én nagymamám nem hogy elvenné, ami az enyém, hanem inkább ad is, noha ő is szegény.

2020. júl. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!