Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Miért ilyen pofátlan a nagyany...

Miért ilyen pofátlan a nagyanyám,hogy amit a párom nekem hoz hétvégén, fogja és megkezdi? Ma is megyek a hűtőhöz, eltettem magamnak egy finom szalámit amit reggelire ettem volna, erre fel, több mint fele hiányzik.

Figyelt kérdés

Pofátlanul dolgoztatják a barátomat, holott hozzám jön udvarolni, és nem nekik melózni. ( Saját költségen: benzin, gázolaj, stb..)Sehogy sem tudunk elmenni kirándulni, vagy nézelődni, mert mindig csak a munka meg a munka.Ha nem csináljuk meg a teendőket, akkor szar..emberek vagyunk..holott most vagyunk fiatalok, most szeretnénk menni. Fontolgatjuk az összeköltözést, de még nem tudjuk meglépni.Ez pedig mindennek a teteje,hogy még pékárut meg sört is hoz nagyanyámnak, és ennek dacára az én dolgaimat is felzabálja, és használja a cuccokat amiket én kapok. Belenyúlkál a tárcámba,hogy mennyit kaptam vagy mennyit nem...Akárhova dugok akármit..mindent kimatat, mint egy nyomozó.Persze..tisztában vagyok vele,hogy megtűrt személy vagyok csak, mert ez az ő házuk...de azért egymást és a másik dolgait tiszteletben kellene tartani..Ha ő kikéri magának,hogy itt ne dugdossak el semmit nála, akkor nem kellene nyúlkálnia..meg minden lépést szemmel tartani..Amikor csomagolok valamit a páromnak akkor is kisündörög, hogy mit raktam el neki.

Mit tegyek?Nagyon idegesít ez a dolog,és nem csak engem hanem a jövendőbelimet is, de nem akarja megbántani mert le tudná barmolni rendesen ha akarná..de abból jó nem sülne ki.

Tanácsot kérek,és nem kioktatást.


2020. júl. 14. 09:45
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/133 anonim ***** válasza:
76%

60!


A mocskos tolvaj nagyanyjána az, aki tetőt ad a kismocsok feje fölé, de ne zavarjon. Nem kötelez ő ám huszonévesen otthon élni sem, pláne nem a nagyszülő nyakán.

2020. júl. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/133 anonim ***** válasza:
84%
Nagyanyádra vagy kiakadva, többé-kevésbé jogosan, de többes számban beszélsz, "nem engednek". Ki a harmadik személy, aki még veletek lakik?
2020. júl. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/133 anonim ***** válasza:
26%
Teljesen mindegy mit ad, akkor sincs joga lopni a nagymocsoknak.
2020. júl. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/133 anonim ***** válasza:
70%

63!


D

Értem. Tehát ami a nagymocsoké, az evidens, hogy a kismocsoké is, ellenben ami a kismocsoké, arra mégcsak ránézni se merjen a nagymocsok. Jaja. Agyatlan....

2020. júl. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/133 anonim ***** válasza:
76%
60: Micsoda tolvaj :D Enni mert a saját hűtőjéből pár szelet szalámit :D Felháborító!!
2020. júl. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/133 anonim ***** válasza:
43%
57es vagyok. A kérdező leírta egyértelműen,hogy a nagyanyja kérdezés nélkül elszedegeti a dolgait mert az neki jár! Ez pofátlanság. Kihasználja a barátját aki önzetlenül segit nekik,de mellette azt is elhordja mindennek. Akkor ezt minek lehet nevezni,ha nem bunkóságnak? Nyilván csak a kérdezö oldaláról ismerjük a dolgokat így felesleges kiforgatni és feltételezésekbe bocsátkozni! Akkor illene a kérdésre normàlis hangsúlyban választ adni és nem hozzàtenni meg tàmadni valakit akit nem is ismertek! Bár ehhez némi inteligencia is kéne ami az itt jelenlévök között ismeretlen fogalom!
2020. júl. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/133 anonim ***** válasza:
29%

#64

Érted, persze. :) A nagymocsoknak meg nyilván eszébe sem jut, hogyha enni akar a szalámiból, akkor abból kérni is lehet vagy hogy a fél csomag szalámit nem kell egyszerre felfalni. Idióta barom.

#65

Igen, tolvaj, amiért enni mert a saját hűtőjéből, a másik ember szalámijából, pár szelet helyett a teljes mennyiség felét. Csak a lényeget felejtetted ki. :)

2020. júl. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/133 anonim ***** válasza:
73%

67: Akik együtt élnek, azoknál nincs enyém, tiéd a hűtőben.

Nálunk általában a férjem vásárol be. Akkor én sem ehetek?

De amit én főzök belőle, azt ő nem eheti meg? :D

Engedély kell kérni? :D Vicc.

2020. júl. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/133 anonim ***** válasza:
74%
Ha hosszú lenne leírni, mi a betegséged, de egy korábbi kérdésben már részletezted azt, nem lehetne, hogy ahhoz dobj egy linket?
2020. júl. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/133 A kérdező kommentje:
Látod, utolsó erről van szó..Nem a helyzet miatt próbálsz tanácsot adni, vagy arra válaszolni, ami a tényleges kérdés volt, hanem hanem még így is próbálsz fogást találni,hogy hogyan tudsz belém kötni, a betegség által.Szégyellheted magad.
2020. júl. 14. 13:56
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!