Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Miért ilyen pofátlan a nagyany...

Miért ilyen pofátlan a nagyanyám,hogy amit a párom nekem hoz hétvégén, fogja és megkezdi? Ma is megyek a hűtőhöz, eltettem magamnak egy finom szalámit amit reggelire ettem volna, erre fel, több mint fele hiányzik.

Figyelt kérdés

Pofátlanul dolgoztatják a barátomat, holott hozzám jön udvarolni, és nem nekik melózni. ( Saját költségen: benzin, gázolaj, stb..)Sehogy sem tudunk elmenni kirándulni, vagy nézelődni, mert mindig csak a munka meg a munka.Ha nem csináljuk meg a teendőket, akkor szar..emberek vagyunk..holott most vagyunk fiatalok, most szeretnénk menni. Fontolgatjuk az összeköltözést, de még nem tudjuk meglépni.Ez pedig mindennek a teteje,hogy még pékárut meg sört is hoz nagyanyámnak, és ennek dacára az én dolgaimat is felzabálja, és használja a cuccokat amiket én kapok. Belenyúlkál a tárcámba,hogy mennyit kaptam vagy mennyit nem...Akárhova dugok akármit..mindent kimatat, mint egy nyomozó.Persze..tisztában vagyok vele,hogy megtűrt személy vagyok csak, mert ez az ő házuk...de azért egymást és a másik dolgait tiszteletben kellene tartani..Ha ő kikéri magának,hogy itt ne dugdossak el semmit nála, akkor nem kellene nyúlkálnia..meg minden lépést szemmel tartani..Amikor csomagolok valamit a páromnak akkor is kisündörög, hogy mit raktam el neki.

Mit tegyek?Nagyon idegesít ez a dolog,és nem csak engem hanem a jövendőbelimet is, de nem akarja megbántani mert le tudná barmolni rendesen ha akarná..de abból jó nem sülne ki.

Tanácsot kérek,és nem kioktatást.


2020. júl. 14. 09:45
 101/133 anonim ***** válasza:
24%
Csak kérdezem, az itt fröcsögőket, ha ne adj isten leesnétek a lábatokról, akkor ugye rögtön ki is fekszetek az árokpartra csöndben elhunyni, mert ti nem fogtok a családon élősködni, ugye? Ugye jól gondolom? Vagy az miben lenne más, mint a kérdező esete? Ja persze, más fa_szával a csalánt...
2020. júl. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/133 anonim ***** válasza:
83%
Ahogy elnézem a kommenteket, az alma nem esett messze a fájától. Te sem vagy különb a nagyinál. Marakodtok azon, amit a pasi hozzátok visz.
2020. júl. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/133 anonim ***** válasza:
78%
101es, nem de én nem is beszélnék olyan ordenáré undorító módon arról az emberből akinek konkrétan azt köszönhetem hogy nem az utcán kell élnem.
2020. júl. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/133 anonim ***** válasza:
68%
Ha a nagymama eszik az övéből, az unokája is egyen a nagymama által vásárolt dolgokból.
2020. júl. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/133 anonim ***** válasza:
26%
És az milyen ordenáré ember, aki kihasznál valakit aki rá van szorulva?
2020. júl. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/133 anonim ***** válasza:
73%
104es, a kérdező biztosan eszik abból amit a mama főz, egy ilyen nagyon beteg ember biztosan nem főzőcskézik magának:-D Csak amit megszolgált a lába közével az csak az övé, ami a mamáé az meg közös.
2020. júl. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/133 anonim ***** válasza:
25%
"megszolgált a lába közével" Magadból indulsz ki? :)
2020. júl. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/133 anonim ***** válasza:
63%
106os, nem engem tart ki egy pasi:-D és mivel a kérdezőnek mása sincs, kizárólagosan azzal az egy testrészével tudja megszolgálni azt hogy a pasi eltartja.
2020. júl. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/133 anonim ***** válasza:
15%
Egy kapcsolat nem szolgálat.
2020. júl. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/133 anonim ***** válasza:
70%
Kezd a sztori hasonlítani a húsos csonthoz.
2020. júl. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!