Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Miért ilyen pofátlan a nagyany...

Miért ilyen pofátlan a nagyanyám,hogy amit a párom nekem hoz hétvégén, fogja és megkezdi? Ma is megyek a hűtőhöz, eltettem magamnak egy finom szalámit amit reggelire ettem volna, erre fel, több mint fele hiányzik.

Figyelt kérdés

Pofátlanul dolgoztatják a barátomat, holott hozzám jön udvarolni, és nem nekik melózni. ( Saját költségen: benzin, gázolaj, stb..)Sehogy sem tudunk elmenni kirándulni, vagy nézelődni, mert mindig csak a munka meg a munka.Ha nem csináljuk meg a teendőket, akkor szar..emberek vagyunk..holott most vagyunk fiatalok, most szeretnénk menni. Fontolgatjuk az összeköltözést, de még nem tudjuk meglépni.Ez pedig mindennek a teteje,hogy még pékárut meg sört is hoz nagyanyámnak, és ennek dacára az én dolgaimat is felzabálja, és használja a cuccokat amiket én kapok. Belenyúlkál a tárcámba,hogy mennyit kaptam vagy mennyit nem...Akárhova dugok akármit..mindent kimatat, mint egy nyomozó.Persze..tisztában vagyok vele,hogy megtűrt személy vagyok csak, mert ez az ő házuk...de azért egymást és a másik dolgait tiszteletben kellene tartani..Ha ő kikéri magának,hogy itt ne dugdossak el semmit nála, akkor nem kellene nyúlkálnia..meg minden lépést szemmel tartani..Amikor csomagolok valamit a páromnak akkor is kisündörög, hogy mit raktam el neki.

Mit tegyek?Nagyon idegesít ez a dolog,és nem csak engem hanem a jövendőbelimet is, de nem akarja megbántani mert le tudná barmolni rendesen ha akarná..de abból jó nem sülne ki.

Tanácsot kérek,és nem kioktatást.


2020. júl. 14. 09:45
 121/133 qkker1 ***** válasza:
65%

"86 a zöld kezecskék kora lejárt. Így, hogy a százalék már nem látszik minek.🤣"


Látszik, még jobban is mint régebben, bár én pont letojom!

2020. júl. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 122/133 qkker1 ***** válasza:
76%

"kizárólagosan azzal az egy testrészével tudja megszolgálni azt hogy a pasi eltartja."


Vagy mély a torka!

2020. júl. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 123/133 qkker1 ***** válasza:
82%

"Kezd a sztori hasonlítani a húsos csonthoz."


Ja, de ott a gonosz sógornő pakolászott!

2020. júl. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 124/133 anonim ***** válasza:
80%
Néha azon gondolkodom, hogy ezek a gyakoris ikonikus agymenések nem-e egy ember művei.
2020. júl. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 125/133 anonim ***** válasza:
79%
Na mi van kérdező eltűntél mert nem szidtuk veled a szemét nagyanyádat aki volt olyan pofátlan és befogadta a csupasz feneked?
2020. júl. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 126/133 anonim ***** válasza:
81%

Azért nem nehéz kikövetkeztetni, hogy milyen betegsége lehet. Ha sima epilepszia lenne, azt leírta volna, plusz azzal tudnak az emberek teljes életet élni.


Innentől kezdve valami mentális baj lehet: pánikbetegség, szorongás és társai, amik járhatnak rohammal.


Nekem is volt anno, már attól rámjött a roham, ha egyedül voltam itthon. Bár nálam ez nem azért alakult ki, mert a nagyanyám megzabálta a teszkós szalámimat. Viszont eljártam mellette dolgozni rendesen. Voltak kemény napjaim amikor elájultam reggel vagy zokogtam a mosdóban miközben szívrohamhoz hasonló tüneteket produkáltam, de nem költöztem vissza anyukámhoz hogy pátyolgasson és nem vártam el a férjemtől, hogy üljön az ágyam szélén amíg elmúlik a szédülésem. 🤔


Nem mellesleg sok dolgot nem értek a sztoriban. A baràtod fizeti a rezsiköltséget, a TB-det, hiszen orvoshoz jársz, emellett van neted, és kaját is vesz neked. Hétvégente pedig rabszolgamunkát végeztetnek vele. Neki ebben mi a jó? Mi a közös program, mit csináltok együtt? Mi okoz neki boldogságot abban, hogy veled van?

2020. júl. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 127/133 anonim ***** válasza:
80%
Kérdező, tegyél lakatot a hűtődre. Mer gondolom van saját hűtőd, nem a szemét nagyanyádéban tárolod a pasidtól kisírt heti kajádat igaz?
2020. júl. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 128/133 anonim ***** válasza:
94%

126#


Egy egy trollolo semmi más.



Az eslő sztoryban ő volt a rabszolga, a szegény árva akit ütnek vernek fenyegetnek a csúnya idős nagyszülei miközben ő olyan de olyan beteg... Nem dolgozhat.. De van palija.

A másodikban már csak verbálisan bántották a csúnya gonosz nagyszűlők.. Pasi itt nincs, letagadta, de dolgozik..


A sztory mindig változik valamennyit, de egy idő után előj{n azzal, hogy a nagybátyja öngyilkos lett az anyját elzavarták terhesen de még is a nagyszülők nevelték őt fel.


Ez egy kamu Joli

2020. júl. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 129/133 qkker1 ***** válasza:
95%
Na hová tűntél, kérdező? Nagymutter a netedet is ellopta?
2020. júl. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 130/133 anonim ***** válasza:
94%

Na hová tűntél, kérdező? Nagymutter a netedet is ellopta?


Lehet éhenhalt:-D

2020. júl. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!