Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Miért ilyen pofátlan a nagyany...

Miért ilyen pofátlan a nagyanyám,hogy amit a párom nekem hoz hétvégén, fogja és megkezdi? Ma is megyek a hűtőhöz, eltettem magamnak egy finom szalámit amit reggelire ettem volna, erre fel, több mint fele hiányzik.

Figyelt kérdés

Pofátlanul dolgoztatják a barátomat, holott hozzám jön udvarolni, és nem nekik melózni. ( Saját költségen: benzin, gázolaj, stb..)Sehogy sem tudunk elmenni kirándulni, vagy nézelődni, mert mindig csak a munka meg a munka.Ha nem csináljuk meg a teendőket, akkor szar..emberek vagyunk..holott most vagyunk fiatalok, most szeretnénk menni. Fontolgatjuk az összeköltözést, de még nem tudjuk meglépni.Ez pedig mindennek a teteje,hogy még pékárut meg sört is hoz nagyanyámnak, és ennek dacára az én dolgaimat is felzabálja, és használja a cuccokat amiket én kapok. Belenyúlkál a tárcámba,hogy mennyit kaptam vagy mennyit nem...Akárhova dugok akármit..mindent kimatat, mint egy nyomozó.Persze..tisztában vagyok vele,hogy megtűrt személy vagyok csak, mert ez az ő házuk...de azért egymást és a másik dolgait tiszteletben kellene tartani..Ha ő kikéri magának,hogy itt ne dugdossak el semmit nála, akkor nem kellene nyúlkálnia..meg minden lépést szemmel tartani..Amikor csomagolok valamit a páromnak akkor is kisündörög, hogy mit raktam el neki.

Mit tegyek?Nagyon idegesít ez a dolog,és nem csak engem hanem a jövendőbelimet is, de nem akarja megbántani mert le tudná barmolni rendesen ha akarná..de abból jó nem sülne ki.

Tanácsot kérek,és nem kioktatást.


2020. júl. 14. 09:45
 111/133 anonim ***** válasza:
68%
Képzelem milyen emberek lehetnek, akik a kérdező oldalán állnak :D :D
2020. júl. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/133 anonim ***** válasza:
80%
Na már megint itt a kamu Joli. Hol van pasi hol nincs.. Hol dolgozol hol nem. Most nem vernek az idős nagyszüleid?
2020. júl. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/133 anonim ***** válasza:
66%
Kezdünk húsos csontos magasságokba emelkedni.
2020. júl. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/133 anonim ***** válasza:
68%
Én a Brendonos csajszit hiányolom. Nem is tudom mikor hallottam róla...
2020. júl. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/133 anonim ***** válasza:
30%
Vki írja már le pls a húsos csontos sztorit :D vagy ha van link az is jó
2020. júl. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/133 anonim ***** válasza:
74%

#115


Törölték mind a három felvonást.

2020. júl. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/133 anonim válasza:
77%
Tényleg, kérlek valaki mesélje el a husos csontos sztorit! Ez most nagyon kíváncsi vagyok
2020. júl. 15. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 118/133 anonim válasza:
77%
Erre*
2020. júl. 15. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 119/133 anonim ***** válasza:
87%
#117: a történet semmi extra. Az az alapja, hogy a húsos csont a nem a megkezdett szisztéma szerint lett a sógornő fagyasztójába rakva, vagy valami ilyesmi. A kérdést az utána kialakult komment cunami tette felejthetetlenné.
2020. júl. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 120/133 anonim válasza:
85%
Köszi a választ! Milyen kár, hogy erről lemaradtam!😫😂
2020. júl. 15. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!