Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Miért ilyen pofátlan a nagyany...

Miért ilyen pofátlan a nagyanyám,hogy amit a párom nekem hoz hétvégén, fogja és megkezdi? Ma is megyek a hűtőhöz, eltettem magamnak egy finom szalámit amit reggelire ettem volna, erre fel, több mint fele hiányzik.

Figyelt kérdés

Pofátlanul dolgoztatják a barátomat, holott hozzám jön udvarolni, és nem nekik melózni. ( Saját költségen: benzin, gázolaj, stb..)Sehogy sem tudunk elmenni kirándulni, vagy nézelődni, mert mindig csak a munka meg a munka.Ha nem csináljuk meg a teendőket, akkor szar..emberek vagyunk..holott most vagyunk fiatalok, most szeretnénk menni. Fontolgatjuk az összeköltözést, de még nem tudjuk meglépni.Ez pedig mindennek a teteje,hogy még pékárut meg sört is hoz nagyanyámnak, és ennek dacára az én dolgaimat is felzabálja, és használja a cuccokat amiket én kapok. Belenyúlkál a tárcámba,hogy mennyit kaptam vagy mennyit nem...Akárhova dugok akármit..mindent kimatat, mint egy nyomozó.Persze..tisztában vagyok vele,hogy megtűrt személy vagyok csak, mert ez az ő házuk...de azért egymást és a másik dolgait tiszteletben kellene tartani..Ha ő kikéri magának,hogy itt ne dugdossak el semmit nála, akkor nem kellene nyúlkálnia..meg minden lépést szemmel tartani..Amikor csomagolok valamit a páromnak akkor is kisündörög, hogy mit raktam el neki.

Mit tegyek?Nagyon idegesít ez a dolog,és nem csak engem hanem a jövendőbelimet is, de nem akarja megbántani mert le tudná barmolni rendesen ha akarná..de abból jó nem sülne ki.

Tanácsot kérek,és nem kioktatást.


2020. júl. 14. 09:45
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/133 anonim ***** válasza:
91%

Ne dolgozzatok nekik, nem baj, ha megsértődnek.

Én barátod helyében tuti nem járnék hozzátok és nem dolgoznék ott ingyen idegeneknek.

Ne hagyjátok.

2020. júl. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/133 anonim ***** válasza:
60%
Nem ertem hogy kerülsz a nagymamádhoz. Nála élsz? Költözz el. Élelmiszert sajnálni valakitől, az a legalja....
2020. júl. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/133 A kérdező kommentje:

Nem..az a legalja,hogy ennyire pofátlan..holott ő is kap egy csomó dolgot a páromtól.

Ezt hívják úgy hogy POFÁTLANSÁG.

2020. júl. 14. 10:05
 4/133 anonim ***** válasza:
39%
Együtt éltek, egy hűtő van. Gondolom, nincs minden felcímkézve, hogy kié, hanem közös. És nem ette meg előled, csak evett belőle.
2020. júl. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/133 anonim ***** válasza:
97%

Menj te a sráchoz és nem fordítva.


Nekem is volt ilyen exem, akinek a szülei a kérésem ellenére is megzabálták a kajámat - először még elhiszi az ember, hogy véletlenül ették meg, mert nem tudta, hogy a tiéd, de rendszeresen ez volt - úgyhogy utána nem mentem oda és kész.

2020. júl. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/133 anonim ***** válasza:
78%
Ha elköltöztök, akkor is hívni fogja a barátodat dolgozni, akkor mit csináltok? Nagyanyád nem ritka eset, ingyen laksz nála, ezt dolgoztatja le a barátoddal, meg ennek fejében szedi el a dolgaidat.
2020. júl. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/133 A kérdező kommentje:

Nyilván akkor is hívni fogja..mivel akkor már rokon lesz..de biztos,hogy nem fogunk menni.

Van két leánya..hívja azokat..ne engem az unokát meg a pasiját.

2020. júl. 14. 10:18
 8/133 anonim ***** válasza:
76%
Pedig az kéne,hogy a párod és te is hordjátok le rendesen. Kihasználja,hogy nem mertek szólni neki és pofátlanul visszaél ezzel. Majd megsértődik,de legalább talán észreveszi magát.
2020. júl. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/133 A kérdező kommentje:

Így igaz 8/8-as!

Engem már nem fog érdekelni,hogy megsértődik..ha nem leszünk itt úgy sem kell a képét nézegetni,hogy mi tetszik neki vagy mi sem..

De egyébként mindenki tudja róla,hogy abszolút házsártos.. a faluban sem szeretik sokan.

2020. júl. 14. 10:40
 10/133 anonim ***** válasza:
89%

9: Akkor most miért érdekel?

Ha vége lesz a kapcsolatnak és vissza kell költözni a mamához, akkor mi lesz?

Szerintem már most állj a sarkadra. Az nem megoldás, hogy most semmiért nem mersz szólni, ugráltok neki, aztán majd ha elköltözöl, akkor már mersz. Bármikor alakulhat úgy, hogy vissza kell költöznöd. Mert gondolom, ha lenne hol laknod, akkor nem ott laknál nála.

2020. júl. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!