Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit szólnátok ha a szülést...

Ti mit szólnátok ha a szülést követő apanapokon a párotok az előtő kapcsolatából született gyerekeit vinné nyaralni?

Figyelt kérdés
Az 5 szabadnapra gondolok amit a babára kap az apuka
2018. máj. 4. 07:05
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/88 anonim ***** válasza:
46%

Most nézem, de sok 72%-os van :D a 18:11-es és 18:15-ös voltam én, mostantól meg aláírom.

Anna

2018. máj. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/88 A kérdező kommentje:
Én negatîvat nem adtam senkinek sem. Nem szokásom. De azért az fura,hogy egy ilyen témánál,hogy ritkán látja a gyerekeit, rögtön jönnek azzal,hogy : anya nem engedi. Már párszor kifejtettem, messze laknak,ő kevesli a két hetente hétvégét. Dacára annak,hogy akkor rosszul esett, meg kell védenem a férfi nemet. Nem csak félrelépés miatt válnak el emberek. Van,hogy egyszerűen nem illenek össze. Másik: egy második nő,csak olyan lehet aki elcsábította az illetőt? Nem lehet olyan akit pl válás után ismert meg a férfi? Ezerszer olvasom itt,egy ilyen felállasban mindig az új nő a szemét az ex a mártír. Igen. Baromi nehéz 2.nak lenni. De sokkal komolyabb problémák lehetnek egy első házassában is. És amúgy le a kalappal azoknak a nőknek,akik mások gyermekeit tudják ugyanúgy szeretni,ellátni,mint a sajátjukat. "Csomagos férfi nem kell.". ... senki nem úgy tervezi az életét,hogy "csomagos" legyen. De egy élete van mindenkinek, joga van mindenkinek a boldogságra. ( kicsit eltértem a tárgytól..bocsi)
2018. máj. 4. 21:46
 63/88 anonim ***** válasza:
90%
Van,hogy egyszerűen nem illenek össze. Na ezért kell ismerkedni,együtt élni,aztán házasodni gyereket csinálni,meg van a sorrend.. De manapság hot idegenek házasodnak,jönnek a gyerekek,de hu de szar volt már esküvő előtt is hagyjuk,akkor a szarba nem szülök kétszer is..
2018. máj. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/88 A kérdező kommentje:
Az ember más 20 évesen..30 és 40 évesen is. Akivel 20 évesen boldog voltál lehet 2 gyerek után 40 évesen lehet nem leszel. Kár pálcát törni a válások felett.
2018. máj. 4. 22:39
 65/88 anonim ***** válasza:
100%
Az szeretném kérdezni, hogy a # 35 kérdésre, hogy mennyi idővel a kisbabátok születése után ment el a gyerekekkel nyaralni, szándékosan nem válaszoltál, vagy esetleg csak átsiklottál rajta?
2018. máj. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/88 A kérdező kommentje:
Ja..nem szándékosan... 1 hónap kb. Amúgy apukán kívül nincs segítségem,hogy erre is válasoljak. Viszont a gyerekei a maguk módján viszont nagyon segítőkészek mikor itt vannak.
2018. máj. 5. 06:46
 67/88 anonim ***** válasza:
68%
Ha a nyaralás után 2hónapon belül veletek is volt még 5napot, akkor a kérdés és a pitsulás is alaptalan.
2018. máj. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/88 anonim ***** válasza:
100%
Jaaaaa... Én azt hittem, hogy rögtön azután hagyott faképnél 5 napra, hogy hazamentél a kórházból. Ha ennyivel később ment el, és ezalatt volt segítséged, akkor szerintem nem gáz a dolog.
2018. máj. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/88 anonim ***** válasza:
100%

Majd most átértékeled, hogy az exfelesége miért is akart tőle elválni.

Ritka az az eset, mikor egy házasság úgy megy tönkre, hogy nem hibázik mind a két fél.

2018. máj. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/88 anonim ***** válasza:
62%
Miert kell egy egyhonapos gyerek melle segitseg? Nekem se volt mai napig nincs segitsegem de nem ertem ...falat raktal kozbe?vagy betonoztal ? Azert egy hosan meg nem kell rohanni utana naphosszat hogy legyen melletted valaki segiteni. Mondom ezt ugy hogy csaszaroztak es marhara nem volt szuksegem segitsegre ...:-\ vagy ezt en nem ertem csak hogy miert kell az anyukaknak segitseg egy kisbaba melle? Amig alszik foz az ember (most egy honaposan nem nagyon csinal mast max eszik kakil pisil...) megcsinalod a dolgod stb...bocs ha hulye vagyok de tenyleg....lehet azert nem ertem mert nekem se volt segitsrgem a parom dolgozott kb estig...de nem haltam beleo_O
2018. máj. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!