Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit szólnátok ha a szülést...

Ti mit szólnátok ha a szülést követő apanapokon a párotok az előtő kapcsolatából született gyerekeit vinné nyaralni?

Figyelt kérdés
Az 5 szabadnapra gondolok amit a babára kap az apuka
2018. máj. 4. 07:05
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/88 anonim ***** válasza:
84%
Ez rettenetes bunkóság. De ki milyen virágot szakít, olyat szagol, mondják...
2018. máj. 4. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/88 A kérdező kommentje:
Tudom. Én sem gondoltam volna róla ezt sajnos.
2018. máj. 4. 07:39
 13/88 anonim ***** válasza:
88%
Huhh, ez durva. Szülés utáni napokon azert segitsegre van szüksege az anyanak, plusz ezek a napok arra vannak, hogy összeszokjon a csalad. Mondd meg neki, hogy ne akkor menjenek, tervezze mas napokra azt a nyaralast. Csak szamit neki a velemenyed, nem?
2018. máj. 4. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/88 A kérdező kommentje:
Nyilván meg volt beszélve. Válasz: ritkán láthatja a gyerekeit. Nem.. nem várom,hogy szidják, csak kívancsi voltam,hogy más mit gondol erről,vagy én vagyok túlérzékeny.
2018. máj. 4. 07:47
 15/88 anonim ***** válasza:
77%

Ennyire nem érdekli a most született baba?

Akkor tudd, hogy a jövőben mire számíts.

2018. máj. 4. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/88 A kérdező kommentje:
Nyilván meg volt beszélve. Válasz: ritkán láthatja a gyerekeit. Nem.. nem várom,hogy szidják, csak kívancsi voltam,hogy más mit gondol erről,vagy én vagyok túlérzékeny.
2018. máj. 4. 07:51
 17/88 szántóvető ***** válasza:
49%
egy sokgyerekes férfitól mit vártál?nem is értem.naiv vagy,de majd belátod te magad is.
2018. máj. 4. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/88 anonim ***** válasza:
34%
Hova lehet menni nyaralni gyerekekkel, ha nincs előre lefixálva a szállás és a kaja?
2018. máj. 4. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/88 anonim ***** válasza:
80%

Miért láthatja őket ritkán? Meg mi az a ritkán? Mert ha tényleg alig látja őket, az az ő sara. De akkor minek kellett neki még egy gyerek, ha az előzőekkel se nagyon foglalkozik?

Ebből a dologból is az jön le, hogy "le akarja tudni őket", legalábbis így egy kívülálló számára. Külön szabit nem vesz ki, hogy azt velük töltse el, jó lesz ezt letudni most, aztán jövőre újra találkoznak. (?)

Ezeket a napokat veletek kellene tölteni.

2018. máj. 4. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/88 A kérdező kommentje:
Egyébként ez tavaly volt. Csak sokszor eszembe jut,ezért voltam kíváncsi rá,hogy másnak,hogy esett volna ez. Egyébként jó apuka lett belőle. Lehet mondani,hogy akkor már ne foglalkozzak vele..de akinek van kisgyereke,tudja milyen éjszaka nem aludni, eközben sok minden eszembe jut,tegnap este pl ez.
2018. máj. 4. 07:56
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!