Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit szólnátok ha a szülést...

Ti mit szólnátok ha a szülést követő apanapokon a párotok az előtő kapcsolatából született gyerekeit vinné nyaralni?

Figyelt kérdés
Az 5 szabadnapra gondolok amit a babára kap az apuka
2018. máj. 4. 07:05
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/88 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem egyébként, ha jó apa, foglalkozik a gyerekkel, jó a kapcsolatototok, akkor próbáld meg ezt elengedni. Biztos, hogy nehéz, de ne hagyd, hogy ez megmérgezze a kapcsolatototokat. Lehet már ő is bánja, hogy akkor így döntött. (Eszembe jutott, mikor régen a Liptai C. nyilatkozta, hogy nagyon nagy tüske volt, hogy a Gesztesi elutazott forgatni, amikor született a gyerekük. Gesztesi is nyilatkozta, hogy utólag máshogy csinálná, megbánta, hogy nem volt ott, és onnantól semmi nem volt ugyanolyan... Lehet te férjed is bánja már, de már nem tud rajta változtatni.)
2018. máj. 4. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/88 anonim ***** válasza:
100%
" mit szólnál majd, ha lemondaná ezt a nyaralást a gyerekeddel, mert következő nőjét tutujgatná, aki nemrég szült" Mivel magam is anya vagyok, felfognám milyen egy nőnek szülés után. És baromi pitiánernek tartanám az embert hogy sunyiban most nyaralna a gyerekekkel, mert a szabadnapját már sajnálja tőlük.
2018. máj. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/88 anonim ***** válasza:
89%
Fognàm a babât ès csomagolnèk. Minden jót kìvànnèk ès otthagynàm. Szülèst követő napokban a baba MINDENKINÈL, az előző hàzassàg gyerekènèl is fontosabb.
2018. máj. 4. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/88 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. ( ami normális hangrendű,még ha negatív azt is )
2018. máj. 4. 09:18
 35/88 anonim ***** válasza:
87%
Hány nappal a babátok szülése után ment el nyaralni a gyerekeivel?
2018. máj. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/88 anonim ***** válasza:
20%
Jaj...na egyreszt ugyanugy a gyerekei. Masreszt lehetett volna maskorra idoziteni a nyaralast. Harmadreszt igen...valszeg te is le leszel koccolva
2018. máj. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/88 anonim ***** válasza:
93%
Nekem is rosszul esett volna, szerintem nem vagy túl érzékeny.
2018. máj. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/88 anonim ***** válasza:
20%

De bakter, ha TAVaLY történt, akkor minek írod ide ki?


Komolyan, ez így csak arra jó, hogy szidjuk a férjedet...

2018. máj. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/88 A kérdező kommentje:

Na!.. nem leszek "koccolva"! Az előző kapcsolatának a nő vetett véget,mert mást szeretett volna az életétől,ebben nem egyeztek. Rendes kapcsolatban váltak el,nem fújolva. Miért kell rögtön azt gondolni,hogy a- biztos a férfi hagyta el, b- megcsalás miatt. Nagyon megviselte,hogy nem mellette nőnek fel a gyerekei.

Kiemelném: nem a nyaralás esett rosszul akkor,hanem, hogy azokat a napokat,amik újszülött után járnak, akkor vette ki,mikor elmentek nyaralni, és velünk hármasban 1 napot volt otthon szülés után. És amúgy- ez az oldal azért van,hogy noname kérdéseket tehessenek fel emberek,nem az ismerőseinknek mesélgetem ezt.

2018. máj. 4. 10:47
 40/88 anonim ***** válasza:
24%
Jól értem, hogy elment a gyerekeivel egy megbeszélt nyaralásra, amibe előzetesen te is beleegyeztél, és az az egyetlen problémád, hogy erre nem szabadságot vett ki, hanem “apaszabadnapokat”? Nem igazán értem, miért kellene emiatt felrúgni a házasságot, kidobni a férjet, apa nélkül nevelni ezt a gyereket is, meg évek múlva is ezen rágódni.
2018. máj. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!