Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit szólnátok ha a szülést...

Ti mit szólnátok ha a szülést követő apanapokon a párotok az előtő kapcsolatából született gyerekeit vinné nyaralni?

Figyelt kérdés
Az 5 szabadnapra gondolok amit a babára kap az apuka
2018. máj. 4. 07:05
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/88 anonim ***** válasza:
48%
Nem az a baj, hogy apanapokon ment el, és nem is az a baj, hogy elment. Igazából semmi gond nem lett volna, ha ezek mellett a baba miatt is vesz ki szabit. Nem tette meg, nem volt szép, de már elmúlt. Engedd el a dolgot szerintem.
2018. máj. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/88 anonim ***** válasza:
23%
Pár napig én szerettem volna kicsit több törődést. Na ilyen kapcsolatba feltétlen kell szülni..
2018. máj. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/88 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem, az rendben van, hogy az előző kapcsolatából elviszi a gyerekeit nyaralni, csak az nincs, hogy pont ekkor. Nagyon lelennék döbbenve... Ezt mindenképpen megbeszélném vele!
2018. máj. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/88 anonim ***** válasza:
85%
Egy nyaralást be lehet pótolni. De egy baba születését, az első napjait, azon különleges érzések és meghittség megélését nem. Nem beszélve arról a testi, lelki törődésről, amire egy anyának szüksége van ilyenkor. Úgy tűnik, a te kedves párod ezt nem fogta fel ésszel. Én ezt nem tudnám elnézni.
2018. máj. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/88 anonim ***** válasza:
19%

"Én ezt nem tudnám elnézni." 54 és ez kit érdekel?? nem a te családod, nem a te életed, nem is ismered, a helyzetet, nem derült ki, volt-e segítsége azokon a napokon - rokon, anya stb. mit uszítasz?? válj el te a párodtól, ha annyira haragtartó akarsz lenni - biztos van miért haragudni rá is.


Vegyétek már észre, más itt a baj

Egy évvel ezelőtti sérelmet hoz fel a kérdező.

Miért nem tudták ezt eddig megbeszélni?

-

Olvastad az Anna Kareninát? Pótold, ha nem.

Rólad is szól. Éldegéltek békében, kis család, gyerek - majd egy napon Anna észreveszi: Kareninnek nagy füle van. (eddig is azt hordta -de Anna kifelé kacsintgat a kissé unalmas házasságból és hirtelen ez a felismerést teszi.)

Ha nem akarsz egy szétzilált házasságot, családot, akkor megpróbálhatnál 1. megbocsátani 2. megbeszélni a dolgokat a férjeddel. 3. párterápia - vagy legalább ezt hallgasd meg. Hogy ha elmúlik a nagy love, ne kacsintgassanak szertő felé,, mint Anna Karenina

https://www.youtube.com/watch?v=XR1MgbYvMLk

Tolsztoj regényét meg olvasd el.

2018. máj. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/88 anonim ***** válasza:
67%
Kedves 55-ös! Én elmondtam a véleményem, ahogy azt a kérdező kérte. Ennyi. Sosem értettem, hogy miért kell folyton egymásnak esni és egymás véleményét szapulni ezen az oldalon. Olyanokat látnak bele egyesek a kommentekbe és a véleményekbe, amik nem is léteznek.
2018. máj. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/88 anonim ***** válasza:
78%
Én meg azt nem értem h idegenek minek élnek együtt és csinálnak csomo gyereket de közbe egy ilyen kérdest évekig nem lehet megbeszélni stb..
2018. máj. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/88 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem tahó volt a férj. Azt értem, ha valakinek a többedik gyerek születése már nem akkora újdonság, azt is megértem, ha éreztetni akarja az idősebb gyerekekkel, hogy ők is ugyanúgy fontosak továbbra is, de az az öt nap, az azért van, hogy segítsen a friss anyukának. Van olyan barátnőm, akit úgy összevagdaltak, hogy felülni is csak akkor tudott, ha támogatták, nagyon nem díjazta volna, ha a férje eközben nyaralgat.
2018. máj. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/88 anonim ***** válasza:
81%

Az meg mi, hogy "ritkán látja őket"? Ha nem keresi őket, az az ő sara, ha meg az ex nem szokta elengedni őket, a szüléskor viszont igen, akkor azt kicseszésből csinálja.


És azt sem kell bevenni, hogy "ekkora gyerekkel még nem tud az apja mit csinálni". Pelenkázni tudja, fürdetni tudja, ringatni tudja, sétálni tud a gyerekkel a karjában, ha nem tud aludni a gyerek. Ha tápszeres, akkor etetni is tudja. Ha neki ez a harmadik gyereke, akkor mindezekben még tapasztaltabb is, mint az elsőgyerekes anyuka.


Marha jó, hogy ketten vállalják a gyereket, de az egyik gond nélkül kihúzhatja magát ez alól azzal, hogy "nem tudok vele mit csinálni, hívj majd, ha nagyobb lesz".

2018. máj. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/88 anonim ***** válasza:
66%
Kedeves előző a gyerek nem csak egy sperma ám,a férfiak megcsinálják,a nő meg szivjon,pasika nyaralgat mikor frissen szült a párja na ez az undorito. De nem csodálkozom h egyre kevesebb nő akar szülni h utána rá szakadjon minden,a pasi meg majd lép h bocsi ez beszél is....
2018. máj. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!