Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit szólnátok ha a szülést...

Ti mit szólnátok ha a szülést követő apanapokon a párotok az előtő kapcsolatából született gyerekeit vinné nyaralni?

Figyelt kérdés
Az 5 szabadnapra gondolok amit a babára kap az apuka
2018. máj. 4. 07:05
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/88 anonim ***** válasza:
74%

Ez bunkóság és nem mentség az, hogy ritkán láthatja őket. Vegyen ki szabit máskor és intézze máskor velük a nyaralást. Nem is tudom, hogy a helyedben ezt hogyan dolgoznám fel, de biztosan leültem volna vele előtte egy beszélgetésre, hogy ez így nagyon nincs rendben.

A beszólogatósoknak meg annyit mondanék, hogy nyugodtan be lehet fogni. Az emberek megcsalják a másikat, főleg a pasik a nőket. Mindig és mindenkivel. Akkor is ha a feleség legjobb barátnőjéről van szó, akkor is ha a feleség rokonáról, akkor is ha épp terhes a felesége.

Nekem az egyik kolléga a minap felajánlotta, hogy menjek majd fel hozzá dgni mert a neje pár napot nem lesz otthon, ugyanis szülni megy......

Ez a tahóság magasiskolája. És számtalan ilyen történet van, ahol semmi nem számít. Egy csomó ember úgy lép át a másikon egy laza dgás kedvéért, hogy a szeme sem rebben. És mindenki lehet ilyen helyzetben, a legnagypofájúbb erkölcscsőszök is.

2018. máj. 4. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/88 A kérdező kommentje:
2 hetente jönnek a gyerekei. Messze laknak- erre gondolt,érdemben a 2 hetente hétvégéből csak a szombat van,mert a többi elmegy utazással. Válni nem ő akart- az asszony. És nem azért mert nem törődött velük,hanem mert kitalálta,hogy másképp akar élni, gazdaságban, ő meg ezt nem szerette volna.
2018. máj. 4. 08:00
 23/88 anonim ***** válasza:
63%

Igen totál kiakadtam volna és hatalmas balhét rendeztem volna.

De én egy rátarti nőszemély vagyok sosem állnék össze gyerekes pasival.

Kufircolásra csak-csak... de gyereket egy utánfutókkal rendelkezőnek, soha.

2018. máj. 4. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/88 anonim ***** válasza:
18%

Mi van? Mi az, hogy apanap?

ja, hogy nős férfivel kezdtél, akinek ráadásul gyerekei is voltak már?

Hát a gyerekei! Kötelessége törődni velük!Erre azért te is számíthattál. Vagy nem is tudom hogy gondolod!

Teljesen jól teszi, hogy foglalkozik a gyerekeivel!

2018. máj. 4. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/88 A kérdező kommentje:
? Egy szóval nem mondtam,hogy ne foglalkozzon velük. Az apanapok azok amiket szüléd után kap az apuka,5öt X időn belül ki kell vennie,hogy az újszülöttel lehessen meg az anyukával.
2018. máj. 4. 08:36
 26/88 anonim ***** válasza:
89%

26#

Gyerek születésekor jár 5 szabadnap az apának a rendes éves szabadságon felül. Mert még a törvényhozók is tudják, hogy a frissen szült nőnek segítségre van szüksége az újszülött mellett, van ügyintéznivaló, amire nem praktikus magával vinnie a pár napos újszülöttet...stb. Kifejezetten az újszülött miatt jár, nem a meglévő gyerekekre.

2018. máj. 4. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/88 A kérdező kommentje:
Egy rossz szót nem szóltam a páromra. Adott egy szituáció amiben kíváncsi vagyok,ki hogy érezte volna magát.
2018. máj. 4. 08:38
 28/88 anonim ***** válasza:
10%

Csak gondold végig, hogy ha majd nagyobb lesz a gyereked, és rád is rád un a pasi, szakítotok, és ritkán látja majd a gyerekedet, megbeszélitek, hogy azért viszi nyaralni ekkor meg akkor... Akkor mit szólnál majd, ha lemondaná ezt a nyaralást a gyerekeddel, mert következő nőjét tutujgatná, aki nemrég szült, és akinek a gyerekével sok mindent még úgysem tud kezdeni, mert akkor elsősorban az anyára van szüksége a gyereknek...


Na, szóval nézd ilyen szemszögből, előbb-utóbb úgyis eljön majd ez az időszak is,a pasi már gyakorlott ebben.

2018. máj. 4. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/88 anonim ***** válasza:
88%

" Adott egy szituáció amiben kíváncsi vagyok,ki hogy érezte volna magát."


Pocsékul. De sose fogok így érezni, mert sohasem fogok olyan férfival kezdeni, akinek olyan gyerekei vannak, akinek még él az anyjuk. Tehát ha gyereke van, az csak özvegy lehet, minden más kizárt.

Ha mégis belemennék, hogy már családos emberrel kezdek, akkor viszont tudnám jól, hogy első sosem lehetek, ennyi.

2018. máj. 4. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/88 anonim ***** válasza:
26%

"kíváncsi vagyok," -a kíváncsi ember hamar megöregszik tartja a közmondás, és mint minden közmondás mély tapasztalaton nyugszik.


"Egy rossz szót nem szóltam a páromra."


- a háta mögött kibeszélni pletyka, és mindig rossz vért szül. Meg is érzi az ember az ilyet és fáj.


Leülsz vele: és elmondod, rosszul esett - ő meg válaszol, valami jó esetben bocsánatot kér, de mindenképp elcsodálkozik, hogy egy egyéves tüskét hurcolsz magadban ami mára elgennyesedett.


Meg kell beszélni a dolgokat, ez az emberi megoldás,nem magunkban fortyogni és idegenektől faggatózni, akik csak egy kis szegmensét ismerik a problémának.

2018. máj. 4. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!