Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit szólnátok ha a szülést...

Ti mit szólnátok ha a szülést követő apanapokon a párotok az előtő kapcsolatából született gyerekeit vinné nyaralni?

Figyelt kérdés
Az 5 szabadnapra gondolok amit a babára kap az apuka
2018. máj. 4. 07:05
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/88 A kérdező kommentje:
Előző*
2018. máj. 4. 07:05
 2/88 anonim ***** válasza:
81%

Nem vagyok hisztis, de ott kidobnám a fenébe, mert azt a napot nem a násik gyerekei nyaraltatására kapja.


De ilyen embernek nem is szülnék, mert bunko.

2018. máj. 4. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/88 anonim ***** válasza:
85%
Gondolom, sikerült ezt előtte együtt megbeszélni. Azért vállaltál vele közös gyereket, mert jó a kapcsolat, és nem okoz problémát ilyet megbeszélni.
2018. máj. 4. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/88 anonim ***** válasza:
85%
Ez erösen függa körülményektöl, ha ez a nyaralás már elöre le lett szervezve erre az idöpontra, akkor rendben, ha spontán ötletként kerül elö, mert "úgyis szabadságon van", akkor azért elég komoly problémák vannak vele is, meg a párkapcsolattal is.
2018. máj. 4. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/88 anonim ***** válasza:
67%
Hát, én három napig úgyis bent vagyok, nem jöhet látogató, abban a három napban vigye őket nyugodtan, mondjuk ezt kapják a nagytesók a babától. De azt elvárnám hogy mikor kiengednek ott legyen velünk.
2018. máj. 4. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/88 anonim ***** válasza:
95%
5, ez nem a szülést követő 5 nap, hanem az apa által választott 5 nap, nálunk a többség akkor veszi ki, amikor hazaviszi a családot.
2018. máj. 4. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/88 A kérdező kommentje:
Nem vettem el senkitől a családját. Mit képzelsz Te magadról,hogy ismeretlenül barkit is így minősítsél? A nyaralás le volt beszélve,de az,hogy pont azon az 5 napon amin itthon lehetett volna velünk az nem.
2018. máj. 4. 07:22
 8/88 anonim ***** válasza:
64%

Ez azért nagyon gáz... ugy látszik, öt aztán nem érdekled, sem az ujszülött gyereke.


Én ezek után nem hazamennék a szülöszobábol hanem külön, szülőkhöz és elkezdeném intézni a válást.


Nem baj, ha viszi a másik gyerekeit, vigye is!, de ezt igy nem kéne.

2018. máj. 4. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/88 anonim ***** válasza:
77%

9-es, nem volt megbeszélve hogy azon az öt napon mennek, csak az hogy VALAMIKOR nyaralnak.


Persze, ez így kényelmes, mert nem kell plusz szabit kivennie emiatt...

2018. máj. 4. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/88 A kérdező kommentje:
Nem azért "picsogok" mert voltak nyaralni, hanem azért mert ezeken a napokon. Vigye is őket,meg szeretem a gyerekeit,nem erről van szó,hanem ez egy olyan időszak,amikor kivételesen pár napig én szerettem volna kicsit több törődést.
2018. máj. 4. 07:31
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!