Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért az én gyermekeim és mi...

Miért az én gyermekeim és mi nélkülözünk azért, hogy a párom volt családjának ne legyenek anyagi gondjai?

Figyelt kérdés

A párommal nem rég költöztünk össze.Nekem az előző házasságomból van 2 gyermekem akik kuskorúak és én nevelem őket.Most vagyok terhes a közös gyermekünkkel.

A problèmám az hogy a párom elég szép összeggel akarja támogatni a volt családját amiből természetesen veszekedés lett köztünk.Mert ez azt jelentené,hogy nekünk kell majd nélkülözünk.A páromnak hiába mondom,hogy ők 5-en élnek 4 fizetésből + még amit ő ad nekik ,mi meg majd a fizetésének a feléből és a GYED-ből amit én fogok kapni,ő hajthatatlan ebben a kérdésben.

Nektek mi a véleményetek erről és mit tennétek az én helyemben?


2018. febr. 4. 17:41
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/90 anonim ***** válasza:
85%

" de aki nős emberrel,meg elvált pasival kezd az szent gratulálok. "

Az előbbit még csak-csak értem, de az utóbbival mi is a gondod???

2018. febr. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/90 anonim ***** válasza:
94%

56#

Sőt! Biztos a három gyerek is csak széttette a lábát! Olyan jól csinálja, azért kap évekig támogatást!

Hagyjuk ezt, jó?

Szerintem itt a pasi lesz a hunyó. Szépen teszi félre a plusz pénzt, hogy lelépjen. Nem gyanús, hogy csak most kezd el fizetni plusz pénzt, mikor úton az újabb gyerek? Ráadásul nem kívánt terhesség.

Bármekkora összegben lefogadom, hogy mire megszül a kérdező, már külön fognak élni.

2018. febr. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/90 anonim ***** válasza:
65%
Azzal van gondom h egyesek szerint a feleségek k--rvák mert a férjükkel lefekszenek, és ha félre dobta őket az uj p..ciért,jogosan kérik a gyerektartást akkor kb prostik csak.. De már értnem miért nem akarnak sokan házasodni se gyereket vállalni..
2018. febr. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/90 anonim ***** válasza:
91%
Utolsó, itt a kérdés NEM a gyt-ról szól, hanem az az feletti pénzekről.
2018. febr. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/90 anonim ***** válasza:
100%
Azt valoszinu a ficko magának zsuppolja félre.
2018. febr. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/90 anonim ***** válasza:
78%

Jesszus! Mi van itt?! Méghogy a volt feleséghez visszakullogna!

Van egy csomó ismerősöm aki elvált.Kivétel nélkül mind azt mondja, hogy akkor se menne vissza ha a volt neje lenne az utolsó nő a földön. Nem véletlen váltak el!

Bocs az offért kérdező!

Teljesen igazad van! A gyerektartás jár, viszont az azon felüli összeg teljesen abszurd!

Abban sajnos igazuk van, hogy kicsit körültekintőbben kellett volna párt választani, de ez már így alakult.

Szerintem a lehetőségeidet te is tudod, kár volna ecsetelni.

Nem lehet könnyű, de azt ne hagyd, hogy a fejedre sz.rjanak!

2018. febr. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/90 anonim ***** válasza:
96%

66- os vagyok. Még annyit, hogy nekem se túl hihető ez a magyaràzat.Nem lehet, hogy komolyabb tartozása van valahová amit elfelejtett közölni? Ez pedig csak egy fedősztori, arra, hogy hová megy el annyi pénz?

Kicsit fura, hogy a gyerektartáson felül többet akar adni mint maga a gyerektartás!?

2018. febr. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/90 anonim ***** válasza:
32%
bezzeg ha a te gyerekeidre költene ennyivel többet egy szavad se lenne ugye? És csodálkoznak miért van ennyi mostohagyűlölős kérdés. Hát egy ilyen anyagias, önző némbert én se bírnék.
2018. febr. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/90 anonim ***** válasza:
88%
#68, miért az az ex nem "anyagias önző némber" aki a tartásdíjon felül még más pénzeket is elvár, amikor tudja, hogy a volt férjének az új kapcsolatából gyereke születik???
2018. febr. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/90 anonim ***** válasza:
81%
Elvárásai lehetnek persze, de az nem azt jelenti hogy a másiknak bekéne ennek hódolnia. Meg hát ki tudja lehet hogy a gyerekek kérik nem a volt feleség. Persze ők is lehetnének érzékenyebbek arra hogy nekik meg gyerekük lesz, de hát ugyebár egy válásnál sokszor van rossz szájíz a gyerekek felől is. Gondolom apuka meg így akar kompenzálni.
2018. febr. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!