Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is érezte már úgy, hogy...

Más is érezte már úgy, hogy teljesen láthatatlan szinte a családjának?

Figyelt kérdés

A többiek, fecsegnek, nevetnek, zajlik az élet, te meg gubbasztasz valami sarokban vagy hordod be a tálakat, meghallgatod őket de senki meg nem kérdezi hogy vagy, mit szeretnél.


Bezzeg ha csak úgy eltűnnél az életükből kígyót békát kiabálnának rád, hogy milyen hálátlan vagy.


2017. aug. 6. 13:02
 1/6 anonim válasza:
37%
Minden férfinak ez a sorsa, aki átlagos vagy annál rosszabb külsővel rendelkezik.
2017. aug. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elég sok lány átéli ezt... Ha nem végzed el a házimunkát, akkor veszik észre hogy jé, létezel, és nem tetted a "dolgodat"
2017. aug. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
59%

Igen van ilyen,de a legnagyobb probléma mikor mindig ezt érzed!!!

Az én férjem már akkor azt mondja hálátlan vagyok mikor megkérem légyszives mosogas el most te,nah erre plul azis a válasz nem én raktam tele.

Én nem csak éreztem de érzem is!

Sajnálatos és biztos akadnak ehhez hasonló vagy ilyen érzésü emberek,akar nö akár férfi.De ezaz érzésem a férjem és családja oldaláról van!


31/anyuka

2017. aug. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ja elég sokáig... 1000 kmre élek már a párommal és leszarom, mi van velük.
2017. aug. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Erről szólt a gyerekkorom. Ha leültem közéjük, szétrebbentek, mint a verebek.

18 évesen otthagytam őket, anyám hetente hívogatott, hogy mi van velem, de nem tudtam neki mit mondani, nem volt meg a bizalom, így lassan leszokott róla. Most 10 év után a testvéreimnek is eszébe jutottam, küldözgetik az emaileket, meg hívogatnak, én meg csak nézek, hogy WTF, de nem szoktam válaszolni.

2017. aug. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Kóboráramszelidítő válasza:

Én is átéltem ezeket a pillanatokat. Én arra használtam fel, hogy tanuljak, hogy csiszolódjak, hogy épüljek.

Egyszerűen más síkon, más dimenzióban volt az érdeklődésünk.

A család a f..ságokon tudott jól mulatni, engem meg a miértek érdekeltek volna.

Ha jól akarsz kijönni belőle, akkor sose ellenreakcióval reagálj. Építsd magad belül, és keress barátokat, akik úgy gondolkodnak, mint te, hasonló a helyzetük a tiédhez.

Egyszer majd alapítasz családot, és akkor se feledd, hogy hogyan NEM kell csinálni.

Ajánlom a www.maiige.hu oldalt.

2017. aug. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!