Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért az én gyermekeim és mi...

Miért az én gyermekeim és mi nélkülözünk azért, hogy a párom volt családjának ne legyenek anyagi gondjai?

Figyelt kérdés

A párommal nem rég költöztünk össze.Nekem az előző házasságomból van 2 gyermekem akik kuskorúak és én nevelem őket.Most vagyok terhes a közös gyermekünkkel.

A problèmám az hogy a párom elég szép összeggel akarja támogatni a volt családját amiből természetesen veszekedés lett köztünk.Mert ez azt jelentené,hogy nekünk kell majd nélkülözünk.A páromnak hiába mondom,hogy ők 5-en élnek 4 fizetésből + még amit ő ad nekik ,mi meg majd a fizetésének a feléből és a GYED-ből amit én fogok kapni,ő hajthatatlan ebben a kérdésben.

Nektek mi a véleményetek erről és mit tennétek az én helyemben?


2018. febr. 4. 17:41
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/90 A kérdező kommentje:
Lehet nem fogalmaztam érthetően ! A gyerektartást és a 80 ezer forintot is most kezdte el fizetni.
2018. febr. 4. 19:51
 42/90 anonim ***** válasza:
70%
Tehát most vált el hivatalosan de már gyereket csinált más nőnek. Felelősségteljesnek nem hívhatnak egyikőtöket se az biztos.
2018. febr. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/90 anonim ***** válasza:
61%
Valószinű párod se nem veszi be a gyórszer melett sikerült egyből teherbe esni esti mesét és tervezi h léphet meg.. Multkor egy hölgy a mükörmére fogta h kiszakadt a gumi,na persze..
2018. febr. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/90 anonim ***** válasza:
72%
Aha épp hogy elvált és nálad egyből sikerült a bogyó melett a baba,egyre átlátszobb h számitásból felejtődőtt el az a gyógyszer,mert jol keres..
2018. febr. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/90 A kérdező kommentje:
.Volt feleség kap 200 ezer forint fizetést ,egyik nagykorú gyermek ugyanennyit,másik magykorú gyermek 150 ezret kap+ a volt anyósnak van 100 ezer forintos nyugdíja.A párom fizet 60 ezer forint gyermektartást.Azt mondja ebből nem fognak megélni mert nem tudnak bánni a pénzzel.Ezért akar még 80 ezret nekik adni.
2018. febr. 4. 19:56
 46/90 anonim ***** válasza:
34%
Azért nem olyan nehéz teherbe esni gyógyszer mellett. Anyukámnak 3ból 2 így sikerült. Egyszer műtötték a lábát akkor az kavart be egyszer meg hanyos fosos betegség után. És nem ő az egyetlen sok dolog bekavarhat. Más kérdés hogy nekik nem volt probléma még 2 gyerek.
2018. febr. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/90 anonim ***** válasza:
80%

46

Na itt anyukád tehetett a teherbeesésről hiszen mindenki tudja hogy kiegészítő védekezés kell ha hánysz vagy hasmenésed van illetve ha másfajta gyógyszert szedsz. Én 12 évig szedtem és nem lettem terhes vèletlen.

2018. febr. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/90 anonim ***** válasza:
83%
Potosan utolso,kifogás midig van,egy nem müködő kapcsolatba nem kell plussz gyerek is,ha müködne a kérdező a kérdest se irta volna ki,megbeszélte volna a párjával.
2018. febr. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/90 anonim ***** válasza:
49%

Házasodjatok össze!

Akkor a tartásdíjon felüli rész nem az ő különvagyona.

2018. febr. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/90 anonim ***** válasza:
34%

Gabikababuci, te elszeretted a pasidat a családjától és így kompenzálja a lelkiismeret furdalását.

De ne izgulj, mihelyt meglesz a gyerek és te is az izgi szerető státuszból lesüllyedsz a pénzen balhézó tramplik közé, plusz a csecsemő éjjel-nappal ordít, a te két gyereked csak hab lesz a tortán,... a pasid farka felvágva fog visszarohanni az asszonyához, már amennyiben az lesz olyan hülye és visszaveszi.

2018. febr. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!