Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért az én gyermekeim és mi...

Miért az én gyermekeim és mi nélkülözünk azért, hogy a párom volt családjának ne legyenek anyagi gondjai?

Figyelt kérdés

A párommal nem rég költöztünk össze.Nekem az előző házasságomból van 2 gyermekem akik kuskorúak és én nevelem őket.Most vagyok terhes a közös gyermekünkkel.

A problèmám az hogy a párom elég szép összeggel akarja támogatni a volt családját amiből természetesen veszekedés lett köztünk.Mert ez azt jelentené,hogy nekünk kell majd nélkülözünk.A páromnak hiába mondom,hogy ők 5-en élnek 4 fizetésből + még amit ő ad nekik ,mi meg majd a fizetésének a feléből és a GYED-ből amit én fogok kapni,ő hajthatatlan ebben a kérdésben.

Nektek mi a véleményetek erről és mit tennétek az én helyemben?


2018. febr. 4. 17:41
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/90 anonim ***** válasza:
68%
És jogosan problémázol ezen azok alapján, amit itt felvázoltál.
2018. febr. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/90 anonim ***** válasza:
71%

Látod, ezért kell tanulni, dolgozni, karriert építeni, és utána szülni, olyan pasinak, akivel hajlandóak vagytok együtt is maradni.

Nem lennék a helyedben, mert soha az életben nem jutnék el idáig.

Erre kb. nincs megoldás, a gyerek már nő, úgyhogy a pasit ott hagynod már nem érdemes, főleg, hogy egyedül nem tudnád eltartani a gyerekeidet.

Ő meg valszeg egy idióta, és tojik a véleményedre, és ugyanúgy ki fogja fizetni a MÁSIK családjának (nem volt, még mindig azok és azok is maradnak) a + pénzt, akárhogy verik is el.

A véleményem az, hogy nagyon hülye voltál és erre nagyon ráb**tál. Hacsak nem nyersz a lottón vagy nem szeret beléd egy jóképű milliomos, neked lőttek.

2018. febr. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/90 anonim ***** válasza:
88%
Említsd meg neki, hogy ha nálad betelik a pohár és kivagod, nehéz lesz megélnie 125e forintból, merthogy a fizetése másik 50%a megoszlik majd a ti közös gyereketek és az ő másik kiskorú gyereke között.
2018. febr. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/90 anonim ***** válasza:
88%

"A párom 250 ezret keres ebből fizet 60 ezer gyermeketartást amivel semmi problémám,mert ami jár az jár. Nekem a + 80 ezer forinttal van a problémám."

Teljesen jogosan, Kérdező. A tartásdíj nem lehet vita tárgya, de a többi jövedelmeiteket talán közösen kellene beosztani.

2018. febr. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/90 anonim ***** válasza:
39%

De ez nem az ő jövedelmük, hanem a férfi jövedelme. Amivel végső soron azt csinál, amit akar. Gondolom nem most kezdte el ezt a pluszt fizetni, ahogy a kérdező teherbeesett. Valószínűleg évek óta. Ennek tudatában döntött úgy a kérdező, hogy megtartja a becsúszott gyereket.


A másik verzió, hogy most jött ráér a buzgalom, a terhesség híre után. Akkor viszont 100%, hogy ez csak a fedő sztori, és magának teszi félre, hogy le tudjon lépni.

2018. febr. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/90 anonim ***** válasza:
65%
Nem megy az értő olvasás utolsó, uhye
2018. febr. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/90 A kérdező kommentje:

De most kezdte el fizetni!

Miért mindig a rosszat kell feltételezni a kérdezőről.Miért nem lehet először tisztában lenni a dolgokkal pl kérdezéssel.Minden kérdésre szívesen válaszolok.

2018. febr. 4. 19:19
 38/90 anonim ***** válasza:
70%

Ez rohadtul nem kerek Kérdező!


Eddig a pasid 60ezret fizetett gyerektartást és most, hogy teherbe estél és csak gyed-ed lesz megtáltosodott és plusz 80-at, azaz 140ezret szavazott meg a családjának?


Valami nem stimmel a sztoridban, de inkább törlöm a listámról, mint ezen törjem a fejem.

2018. febr. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/90 anonim ***** válasza:
51%

Akkor a B verzió! Magának teszi félre a havi 80-at. Tudod, albérlet plusz két havi kaució...

A gyerekei meg falaznak neki.

2018. febr. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/90 anonim ***** válasza:
86%
Oké, és akkor mivel indokolja ezt a plusz 80 ezret, amit fizetni akar? Havi szinten tervezi, és ha igen meddig?
2018. febr. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!