Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért az én gyermekeim és mi...

Miért az én gyermekeim és mi nélkülözünk azért, hogy a párom volt családjának ne legyenek anyagi gondjai?

Figyelt kérdés

A párommal nem rég költöztünk össze.Nekem az előző házasságomból van 2 gyermekem akik kuskorúak és én nevelem őket.Most vagyok terhes a közös gyermekünkkel.

A problèmám az hogy a párom elég szép összeggel akarja támogatni a volt családját amiből természetesen veszekedés lett köztünk.Mert ez azt jelentené,hogy nekünk kell majd nélkülözünk.A páromnak hiába mondom,hogy ők 5-en élnek 4 fizetésből + még amit ő ad nekik ,mi meg majd a fizetésének a feléből és a GYED-ből amit én fogok kapni,ő hajthatatlan ebben a kérdésben.

Nektek mi a véleményetek erről és mit tennétek az én helyemben?


2018. febr. 4. 17:41
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/90 anonim ***** válasza:
44%

50# Persze, hogy visszaveszi! Azért fizet most többet, hogy megpuhítsa.

Teljesen egyértelmű, hogy a pasasnak ki a fontosabb, kiket tekint a családjának: akiket jobban támogat.

Kár volt bevállalni a gyereket.

2018. febr. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/90 anonim ***** válasza:
65%

Az első feleségek mind azt remélik, hogy az exük térden állva kúszik vissza hozzájuk. Amikor látják, hogy boldog egy új kapcsolatban, jön a nagy pofára esés, hogy nincs térden állva bocsánat kérés és hason csúszás, amivel vigasztalták magukat, hogy ez előbb- utóbb bekövetkezik. Ilyenkor szokták a gyerekre hivatkozva nyúzni a volt férjről mindenféle kifogással nyúzni a pénzt.

Olvastátok valahol, hogy a kérdező miatt lett vége köztük?

2018. febr. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/90 anonim ***** válasza:
56%

"46 Na itt anyukád tehetett a teherbeesésről hiszen mindenki tudja hogy " - az ember ember, és nem robot és nem másodfokú egyenlet. Innen kezdve jót tudok röhögni, amikor a t. hölgyek a fogamzásgátló tabletta témakörén osztják egymást... holott 70 feletti IQ-val könnyedén beláthatnák, hogy kinek óramű pontos a ciklusa, kinek nem, kinek kiegyensúlyozott a hormon-háztartása, kinek nem, kinek gyorsabb a metabolizmusa, kinek lassabb... stb...

de a rohadt "kötelesség" és "felelősség" szavakat, azt aztán mindenki tudja hangoztatni...

Holott valójában egy pár felelőssége ilyen esetben ott kezdődik és végződik, hogy a védekezés mellett besikerült terhességet csak akkor tartsák meg, ha egyikük sincs ellene. Ha ez adott, akkor minden megvan.

És persze, házasságban - és élettársi kapcsolatban IS - vagyonközösség van, de ettől még a saját keresményével mindenki önmaga rendelkezik. Az egy másik kérdés, hogy ha nekem a közös kassza nyilvánvaló, akkor nem kezdek olyannal, akinek nem az.

2018. febr. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/90 anonim ***** válasza:
76%
Csak annyit írtam hogy teherbe lehet esni gyógyszer mellett. Azt nem mondtam hogy egy okos ember nem tudná hogy ilyenkor másodlagos védekezés is kell. Mint mondtam a szüleimet nem érdekelte hogy gyerek lett belőle mert amúgy is akartak csak előbb jött.
2018. febr. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/90 anonim ***** válasza:
60%

Ha első feleség lennél, mind itt veregetné a sok kibírhatatlan első feleség a válladat, hogy követelőzz, mert a gyerek. Így a saját frusztráltságukat verik le rajtad és minden olyan nőn, aki elvált férfinak adott esélyt.


Ott a gyereke a hasadban. Azért is felelősséggel tartozik.

2018. febr. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/90 anonim ***** válasza:
50%
Üzend meg az asszonynak, hogy azért a 80 ezerért átküldöd a férfi szennyesét és heti kétszer bizony takarítani is kell. A pénzért ugyanis meg kell dolgozni. Neki is. Hiába tette szét a lábát a férfinak évekig, azt tudtommal csak a prostiknak szokás kifizetni.
2018. febr. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/90 anonim ***** válasza:
87%
Tudom, hogy le leszek pontozva, de feltétlenül meg kell tartani ezt a gyereket? Van már 2 gyereked, nemrég költöztél össze vele, még azt se tudod, hogy milyen vele élni. Mi lesz, ha szétmentek, 3 gyerekről, hogy gondoskodsz?
2018. febr. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/90 anonim ***** válasza:
55%
57, te pl. miért lennél lepontozva? Írtál egy épkézláb érvet, nem fröcsögtél.
2018. febr. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/90 anonim ***** válasza:
62%
#57, szerintem induljunk ki azért onnan, hogy ezt közösen döntötték el...
2018. febr. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/90 anonim ***** válasza:
51%

Hiába tette szét a lábát a férfinak évekig, azt tudtommal csak a prostiknak szokás kifizetni.

Tehát aki férjez megy gyereket szul az prosti ne is fogadja al tartásdijat se,mert az prostis, de aki nős emberrel,meg elvált pasival kezd az szent gratulálok. Ja általában nem szétteni szoktuk a férjünknek,azt a szeretők szokták..

2018. febr. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!