Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért az én gyermekeim és mi...

Miért az én gyermekeim és mi nélkülözünk azért, hogy a párom volt családjának ne legyenek anyagi gondjai?

Figyelt kérdés

A párommal nem rég költöztünk össze.Nekem az előző házasságomból van 2 gyermekem akik kuskorúak és én nevelem őket.Most vagyok terhes a közös gyermekünkkel.

A problèmám az hogy a párom elég szép összeggel akarja támogatni a volt családját amiből természetesen veszekedés lett köztünk.Mert ez azt jelentené,hogy nekünk kell majd nélkülözünk.A páromnak hiába mondom,hogy ők 5-en élnek 4 fizetésből + még amit ő ad nekik ,mi meg majd a fizetésének a feléből és a GYED-ből amit én fogok kapni,ő hajthatatlan ebben a kérdésben.

Nektek mi a véleményetek erről és mit tennétek az én helyemben?


2018. febr. 4. 17:41
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/90 anonim ***** válasza:
87%
Ezért nem kell csomagos társ, normális apa meg nem dobja ki a kukába a saját gyerkeit az uj maca kedvéért,azonnal szülni is kelett gondolom,h bebiztositsd magad,csak nem jött össze.
2018. febr. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/90 anonim ***** válasza:
38%

én válaszút elé állítanám, mert ez örök problémát fog nektek okozni...

Inkább keresnék egy jobb partnert vagy élnék egyedül.

2018. febr. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/90 anonim ***** válasza:
93%
Nem értem, hogy minek kell még egy gyerek, ha már most is gond van az anyagiakkal???????
2018. febr. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/90 Ketseg2017 ***** válasza:
89%
Jogos utolso, de tobb nezetbol is santit a dolog...
2018. febr. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/90 anonim ***** válasza:
91%

Mit értesz az alatt, hogy a volt családja?

Olyan van csak, hogy volt feleség/élettárs.

A gyerekeit kutya kötelessége támogatni. Ezt gyerektartásnak hívják. Gondolom, te is kapsz a te két gyereked után. Ha nem, akkor intézkedj, hogy az apjuk támogassa őket, ugyanis kettejüket nektek kutyakötelesség eltartani. Nem az új, épp aktuális párodnak!

A helyedben annyit tennék, hogy ha nem tetszik, akkor nem jövök össze elvált férfival.

2018. febr. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/90 A kérdező kommentje:

Most nincs gond az anyagiakkal ,de ha csak GYED—et fogok kapni akkor jóval kevesebb pénzünk lesz.

Én nem azt mondtam hogy dobja kukába a gyermekeit.3 gyermeke van,abból kettőnek önálló keresete van.A kisebbnek természetesen fizesse a gyerektartást ,de ő még ezen felül is fizetni akar.

2018. febr. 4. 17:53
 7/90 anonim ***** válasza:
99%
A párodnak csak a meg nem született közös gyereketek felé van kötelezettsége, a te gyerekeid felé nem. Az ő életüket neked és az apjuknak kell megoldania.
2018. febr. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/90 anonim ***** válasza:
92%
Miért az én gyermekeim.. Bocsi,de a párodnak semmi köze hozzájuk,ezt az apjukkal meccseld le,nem az uj pár nyakára kell pakolni a meglévő nehezékeket,ahogy ő se dobja ki a sajátjait,a te purdéid miatt,meg a semmire még egyet bevállalni volt ész. :( Uj magyar családmodell h minden kapcsolatba szülünk aztán hurcoljuk a következő nyakára?...
2018. febr. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/90 anonim ***** válasza:
84%
De ő még ezen felül is fizetni akar. talán mert lelkiismeretes apa.. Ha persze te lennél a másik helyébe férle állna a szád ha apuka nem fizetne amennyit szeretnél..
2018. febr. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/90 anonim ***** válasza:
82%
Az Ő döntése, NEKED ebbe NINCS beleszólásod, ha nem tetszik, el lehet menni.
2018. febr. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!