Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » El vagyunk adósodva! Mi lesz...

El vagyunk adósodva! Mi lesz most velünk?

Figyelt kérdés

Nagyon el vagyok keseredve. Ha így megy tovább el árverezik a házunkat :( Nem tudom mi lesz most velünk.

Anyukámmal,nővéremmel és az ő két kisgyerekével élek együtt( 3 éves és 6 hónapos). Van lakáshitelünk,és két személyi kölcsönünk. A lakáshitelből még csak 2 év ment le,az egyik. szem.kölcsönből már csak 2 év van vissza,a másikból még 4.

Anya meg én dolgozunk,tesóm segít amiben tud. MIkor megkapjuk a fizut,legelőször a hiteleket rendezzünk,aztán a fontosabb számlákat ugymint gáz és villany,és aztán tv,internet. Majd a maradékból a jöhet a kaja. Hó végére sokszor már alig van pénz kajára,van h napokig csak vajas kenyeret eszünk,mert másra nem telik. Még szerencse h a tesóm gyereke a nagyobbik tud enni a bölcsibe(volt állása a tesómnak és azért adta be,de sajnos kirugták),meg hétvégére a gyerek apja el szokta vinni(nincsenek együtt már).A pici meg még szopik.

Borzasztó a helyzet. ha nem tudjuk eléadni a házat 3 hónapon belül el fogják árverezni,mert jövő hónaptól már nem tudjuk fizetni a dolgokat,a víz és a gáz számlával már így is el vagyunk maradva :(

Nem tudom mi lesz velünk,és h hogyan segíthetnénk édesanyámnak. Sokszor hallom h éjszakánkét sír,mert nem tud mit tenni. A tv-t meg a netet már lemondtuk, 15-től kifogják kapcsolni. El kell adni majd a tv-t,meg a gépet,h plussz pénzhez juthassunk. Az ékszereket már rég beadtuk a zaciba h tudjunk azért enni. Mégis mit lehetne még tenni?


2010. máj. 8. 11:29
1 2 3 4 5 6
 31/60 anonim ***** válasza:
73%

Ha te sem élsz jól, akkor hogy van képed kritizálni a kérdezőt, meg k.rválkodni küldeni?

Mi az, hogy "előbb kellett volna gondolkozni"? Neked nem kellett volna előbb gondolkoznod? Miért 30 éves korod fölött érettségizel? Miért nem terveztél előre?

Más szemében a szálkát is meglátod, a sajátodban meg a gerendát sem! Piszkosul szánlak...

2010. máj. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/60 anonim ***** válasza:
37%
12:33 vagyok. 12:25-nek válaszoltam az előbb.
2010. máj. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/60 anonim ***** válasza:
9%

ma 12:33


Talán mert gőzöd sincs honnan jöttem, mellesleg szerinted én nem csináltam amiket leírtam?

2010. máj. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/60 anonim ***** válasza:
27%

Hidd el egyvalamit qrvára megtanultam...


Túlélni..


Te is tanuld meg inkább a szánakozás helyett, hátha egyszer még erre lesz szükséged..

2010. máj. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/60 A kérdező kommentje:

Nem tudom milyen választ várok... csak nagyon el vagyok már keseredve. Borzasztó rossz hallani ahogy este anyukám az anyagi helyzetünk miatt sír. Folyamatosan próbálok másik állást találni,de nem sok lehetőségem van,hiába van meg az érettségim. Látom h a családban mindneki megteszi a magáét,és semmi sem javul! :(

A tesómra visszatérve. Mikor az első gyerek született akkor még együtt voltak a barátjával.Már 14 éves koruk óta együtt voltak,tesóm 22 évesen szült,persze a baba egy éves korára az apa már lelépett,de gyerektartást legalább fizet,meg tartja a kapcsolatot vele. a 2. baba meg akkor derült ki mikor tesóm 4 hónapos volt(ugy volt h kibékül a volt barátjával). Az első 3 hónapban menstruált tesóm-elég ritka az ilyen,és a teszt is negatív volt. tesóm érezte h vmi más,és azért csinált tesztet,de mivel negatív volt,meg mesizett is ráfogta arra h ki van merülve(akkor még dolgozott). a 4. hónapba maradt ki neki,és akkor ment el dokihoz.

2010. máj. 8. 12:46
 36/60 A kérdező kommentje:

12.41

És a prostitució kihuzott a bajból? mert amit irsz abból azt veszem észre h nem....

Én erre nem lennék képes

2010. máj. 8. 12:48
 37/60 anonim ***** válasza:
53%

12:41, 12:42-nek:

Büszke lehetsz magadra!

A prostinak állás nem megoldás!!! Ilyen balf.szságokat ne mondjál már! Neked egyszerűen nem kellett volna válaszolnod erre a kérdésre!

A kérdező segítséget vár! Én nem is akartam válaszolni, mert nem tudok neki segíteni, mert tudom, hogy milyen szar világ van! A pénz csak oda megy, ahol már van elég...

De nem bírtam ki, hogy ne válaszoljak, mert nagyon feldühítettél az elmebeteg válaszaiddal!

Ha van valami épkézláb ötleted, akkor segíts, ha nincs, akkor meg ne küldd a Kérdezőt a sarokra meg rabolni. Mindenki leszarja, hogy te már mindkettőt végezted! Gratulálunk hozzá!

2010. máj. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/60 anonim ***** válasza:
100%

Lakást árulni folyamatosan,annyiért,hogy a hitelek kijöjjenek belőle.Személyi hitelek átütemezését kérni a bankban.

Ha van gyorshiteletek(kápé,provident,akkor oda havi egy ezrest befizetsz,hogy lássák,hogy van fizetési szándékod)

ja és egyszer elsusogni nem elég,akkor leráznak,légy határozott,de nem szemtelen(vagy az anyukád)

A nővéred vállajon gyermekfelügyeletet ételért(mondjuk x kiló lisztért,cukorért stb vigyáz egy másik kisgyermekre a sajátja mellett egy másik kicsivel el tud sétálgatna a játszótereken)

2010. máj. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/60 anonim ***** válasza:
23%

Amikor nem volt mit ennem, és félő volt hogy holnaptól már aludnomsem lesz hol, akkor igen..


Egy hét alatt megkerestem annyit amiböl utánna tudtam élni 2 hónapig..

2010. máj. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/60 anonim ***** válasza:
23%

: ma 12:49


Én büszke is vagyok magamra mert még itt vagyok!

De te a hozzáállásoddal hasonló helyzetekben már éhenhaltál volna..


Ebből is látszik hogy nem voltál még soha igazán csoró...

2010. máj. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!