Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » El vagyunk adósodva! Mi lesz...

El vagyunk adósodva! Mi lesz most velünk?

Figyelt kérdés

Nagyon el vagyok keseredve. Ha így megy tovább el árverezik a házunkat :( Nem tudom mi lesz most velünk.

Anyukámmal,nővéremmel és az ő két kisgyerekével élek együtt( 3 éves és 6 hónapos). Van lakáshitelünk,és két személyi kölcsönünk. A lakáshitelből még csak 2 év ment le,az egyik. szem.kölcsönből már csak 2 év van vissza,a másikból még 4.

Anya meg én dolgozunk,tesóm segít amiben tud. MIkor megkapjuk a fizut,legelőször a hiteleket rendezzünk,aztán a fontosabb számlákat ugymint gáz és villany,és aztán tv,internet. Majd a maradékból a jöhet a kaja. Hó végére sokszor már alig van pénz kajára,van h napokig csak vajas kenyeret eszünk,mert másra nem telik. Még szerencse h a tesóm gyereke a nagyobbik tud enni a bölcsibe(volt állása a tesómnak és azért adta be,de sajnos kirugták),meg hétvégére a gyerek apja el szokta vinni(nincsenek együtt már).A pici meg még szopik.

Borzasztó a helyzet. ha nem tudjuk eléadni a házat 3 hónapon belül el fogják árverezni,mert jövő hónaptól már nem tudjuk fizetni a dolgokat,a víz és a gáz számlával már így is el vagyunk maradva :(

Nem tudom mi lesz velünk,és h hogyan segíthetnénk édesanyámnak. Sokszor hallom h éjszakánkét sír,mert nem tud mit tenni. A tv-t meg a netet már lemondtuk, 15-től kifogják kapcsolni. El kell adni majd a tv-t,meg a gépet,h plussz pénzhez juthassunk. Az ékszereket már rég beadtuk a zaciba h tudjunk azért enni. Mégis mit lehetne még tenni?


2010. máj. 8. 11:29
1 2 3 4 5 6
 11/60 anonim ***** válasza:
93%
Polgármesteri hivatalban biztos adnak nektek pénzt, ha elmondjátok mi a helyzet.
2010. máj. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/60 anonim ***** válasza:
11%

Ne 8 és félért adjátok el meg 7 ért, adjátok el 3 vagy 4 ért..


Max marad egy albérlet, és a gondosabb tervezés a jövőre nézve..


Szerintem már holnap elvinnék a 3 vagy 4 millát kérnétek érte de szerintem ingatlaniroda is felvásárolná kapásból, egyébként az árverezéssel sem jártok jobban lehet hogy még rosszabbul..

2010. máj. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/60 anonim ***** válasza:
36%
szülni kettőt feltétlen szükséges volt a semmire.
2010. máj. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/60 A kérdező kommentje:

Segélyre nem vagyunk jogosultak,mivel a bevételünk igy is pár száz ft-tal többre jön ki mint az egy főre jutó jövedelem.

Az önkormányzat meg segítene a rezsi fizetésbe ha 6 hónapig rendesen időben van befizetve. De azzal is el vagyunk maradva,meg műár egy jó ideje nem tudjuk időben befizetni.

2010. máj. 8. 12:02
 15/60 anonim ***** válasza:
22%
Most megfogjátok tapasztalni a zsidók együttérzését, módszereit, ahogy minden szemrebbenés nélkül tönkretesznek benneteket, a pénzért. Üdv.
2010. máj. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/60 A kérdező kommentje:
3-4 ért biztos hamar elvinnék,de az nem fedezi a lakáshitelt és az elmaradt számlákat
2010. máj. 8. 12:03
 17/60 anonim ***** válasza:
66%

"szülni kettőt feltétlen szükséges volt a semmire."


ezt egy abortuszellenesnek mondd,egy olyanabb kérdésnél...akkor bezzeg nembaj ha nincs mire,szülje csak meg...

ne ebbe köss bele...már megvannak a babák,megvan a helyzet,megoldás kell

2010. máj. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/60 anonim ***** válasza:
17%

Merthogy?


Mekkora a tartozás?


Egyébként ha nem fedezi sem tudnak sokmindent kezdeni veletek ha már nálatok van a kápé zsebben..

2010. máj. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/60 anonim ***** válasza:
13%

Bár ezzel az a gond hogy a bank nélkül eladni sem tudnátok.


Még egy vészmegoldás a szobáztatás így nagy hirtelen csakhát ugye a kisgyereket hova rakjátok addig.


Vagy maradnak az illegális pénzerzési módszerek..


prostitúció

rablás


stb...

2010. máj. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/60 anonim ***** válasza:
10%

Szal mindenkinek ki kell állni a sarokra, vagy menni a korzóra német bzikat szopkodni 3 ezeré..


Ez van, jobbat nem tudok én se...

2010. máj. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!