Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normálisak az olyan rokonok,...

Normálisak az olyan rokonok, akik meghívnak ebédre, de mi vigyünk húst?

Figyelt kérdés
Párom testvére meghívott minket ebédre hozzájuk tegnap, de mindezt hirtelen (nekem már ez is furcsa). Gyereknek volt a 10. születésnapja. Igen ám, de a meghívás után rögtön jött a következő telefon, hogy nem tudják mit főzzenek! Erre párom felajánlotta hogy visz birkahúst. Ezt ők szépen el is fogadták. Egy nagyvárosban lakunk, szerintem van vagy 5 hentesbolt legalább, de a közelben mindenképp. Szerintetek normálisak? Nem tudnak megszervezni egy bulit, összejövetelt, rajtunk kívül még volt 2 család. Persze hercegnős extra egyedi tortára volt ész, meg pénz is. Párom szerint hülye vagyok és irigy.
2016. aug. 15. 18:58
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/80 anonim válasza:
0%
Véleményem szerint azért hívta fel,mert ismeri és tudja hogyan kell rá hatni.Magyarán ők kérték a húst,csak jól körbemagyarázva.
2016. aug. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/80 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan elszomorító, hogy léteznek ilyen buta és irigy nők. Hogy létezik, hogy a párod még veled van a tesód meg nem rúgott párszor fenéken? Elolvasod egyáltalán miket írsz? Olyan szinten árad belőle a gyűlölet, hogy az már fáj.
2016. aug. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/80 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem a csontos, az ő sógornőjének nem volt gyereke (legalábbis tavaly még nem, azóta nem nagyon lehet egy tízéves). De jó barátnők lennének a csontossal, az biztos, együtt szidnák a sógornőjüket.
2016. aug. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/80 anonim ***** válasza:
100%
A csontosnak van negyedik része? Hol? Valaki linkelje legyen szíves! :)
2016. aug. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/80 anonim ***** válasza:
100%
A csontosnál az ő testvérének a feleségéről beszél, itt meg a párja testvérének a családjáról. Utál ez a nő mindenkit, holnap az anyjáról fog átkozodni.
2016. aug. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/80 zombienyul ***** válasza:
100%

Ha a párom, így viselkedne, ahogy te elgondolkodnék azon, hogy kivel is élek együtt. Egyértelmű, hogy a párod nem vette ki a szádból a kaját, ha az az utolsó kg húsotok lett volna nem ajánlja fel. Mi itt a probléma?


Ha az öcsém felhívna, hogy mit főzzön én is javasolnék valamit, ami van itthon és felajánlanám, hogy viszek. Testvérek!! Nem csak haverok..

2016. aug. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/80 anonim ***** válasza:
84%

"mit főzzek?"= mit ennél szívesen, bazzzeg!

nem fáj ennyire idiótának lenni?

2016. aug. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/80 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgess Dr. Csernus Imrével. :) Segítene, hidd el. ;)
2016. aug. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/80 anonim ***** válasza:
100%
Ha hercegnős extra tortára vágysz, akkor mondd meg a férjednek és biztosan kapsz, nem kell ennyire irigykedni :D
2016. aug. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/80 anonim ***** válasza:
100%
Elnézést, párodnak. Nem is értem, miért nem a férjed még :))
2016. aug. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!