Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normálisak az olyan rokonok,...

Normálisak az olyan rokonok, akik meghívnak ebédre, de mi vigyünk húst?

Figyelt kérdés
Párom testvére meghívott minket ebédre hozzájuk tegnap, de mindezt hirtelen (nekem már ez is furcsa). Gyereknek volt a 10. születésnapja. Igen ám, de a meghívás után rögtön jött a következő telefon, hogy nem tudják mit főzzenek! Erre párom felajánlotta hogy visz birkahúst. Ezt ők szépen el is fogadták. Egy nagyvárosban lakunk, szerintem van vagy 5 hentesbolt legalább, de a közelben mindenképp. Szerintetek normálisak? Nem tudnak megszervezni egy bulit, összejövetelt, rajtunk kívül még volt 2 család. Persze hercegnős extra egyedi tortára volt ész, meg pénz is. Párom szerint hülye vagyok és irigy.
2016. aug. 15. 18:58
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/80 anonim ***** válasza:
81%
A csontosnak azóta van 3. és 4. része...
2016. aug. 16. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/80 anonim ***** válasza:
2016. aug. 16. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/80 Költőnő? ***** válasza:
94%
Én is egyből a húsos-csontosra asszociáltam.
2016. aug. 16. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/80 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező téged sem az eszedért szeret a párod...
2016. aug. 16. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/80 anonim ***** válasza:
90%
úristen, annak van 3. része is??? eldobok mindent a kezemből és elolvasom:D imádom azt a nőt!!!
2016. aug. 16. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/80 anonim ***** válasza:
100%
Te vendégségbe üres kézzel mész? Ha meghívjuk anyám nagynénjét külön könyörögni kell hogy ne hozzon semmilyen kaját, persze akkor is hoz vagy 5 félét. Ezt ráadásul a férjed ajánlotta, nem értem mi a problémád.
2016. aug. 16. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/80 anonim ***** válasza:
100%

nem értem a kérdést. a párod ajánlotta fel,hogy visz húst, nem ők kérték.

kérni tényleg pofátlanság lett volna. de hogyha az ember magától ad valamit,akkor nem tartom gáznak,hogy elfogadják.

mi is szoktunk nagyobb bulikat csapni. mi gondoskodunk a kajáról és úgy mindenről. de a vendégek is szoktak hozni üditőt,piát és süteményeket. nem mi kérjük, maguktól adják. szerintem ez amúgy természetes,hogy a meghívott is kiveszi valamivel a részét. jelen esetben a párod a húst AJÁNLOTTA FEL. nincs ebben semmi.

tényleg irigy vagy ,jól mondta a párod.

2016. aug. 16. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/80 anonim ***** válasza:
75%

Te nagyon beteg vagy, sőt még annál is besavanyodottabb.

Elolvastam majdnem minden kérdésednél a válaszokat, amiket te írtál...

Egy beszűkült, primitív nő vagy, akinek a legnagyobb szórakozása, ha önigazolást talál az elméleteiben, csak ezzel az a probléma, hogy kb. 100-an válaszoltunk már a kérdéseidre, soha, senki nem mondta, hogy neked lenne igazad! Azért, mert épeszű ember nem irigykedik a családtagjaira.

Most én is irigykedjek a sógornőjelöltemre, mert a szülei nagyon gazdagok és tudnak építeni egy házat a sógoromnak meg neki? Nekünk meg marad a pesti albérlet? Hát hol érdekel engem? Ez a mi életünk, mi ezt szeretjük és kész.

Az is roppant szánalmas, hogy neked csak a fizikai munka a munka, és szidod a nőt, hogy otthon ül és fordít. Aha, fordítottál már le életedben 5 mondatnál többet? Mert ha igen, tudnád, hogy baromira nem egyszerű munka, szellemileg megterhelő... Senki nem mondta neked szerintem, hogy te pottyints magadból gyorsan ki 3 gyereket 20 évesen és ne tanulj tovább, hanem elégedj meg a gyümölcsszedéssel...

Tudod, én baromira szomorú lennék, ha a sógornőm egy ilyen rosszindulatú, primitív prosztó szipirtyó lenne, aki egész életében azon munkálkodik, hogy tönkretegyen valamit, amihez semmi köze!

Csak aztán ne gyere sírni gyakorira, ha egyszer a férjed is megunja a szánalmas hisztijeidet, és valahol máshol keresi majd a boldogságot, mondjuk egy értelmes, intelligens és egészséges gondolkodású nőnél, akinek nincs lepattogzva a körömlakk a kapálástól ;) Mert azt az időt, amíg itt áskálódsz, nyugodtan tölthetnéd a férjeddel, gondolom már rég nem voltatok együtt, különben nem lennél ilyen frusztrált.

2016. aug. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/80 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ezzel nincs semmi gond. A tesót fel szoktuk hívni ha valamiben bizonytalanok vagyunk ő megkérdezte mit is csináljon, párod meg felajánlotta hogy ha már kérdezi nála van hús. Ennyi. Én amúgy anyám tortáját egy nappal a szülinapja előtt rendeltem meg, szóval bármikor vehetsz ilyesmit.Hülye vagy ez tény de olyan személy is aki keresi a konfliktus mert naaaaaaagyon unatkozik otthon.
2016. aug. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/80 anonim válasza:
97%
Hülye rib... :D Irigy vagy egy 10 éves kislány tortájára, vagy mi ? Ti ajánlottátok fel, hogy viszitek a húst, miért kell akkor sírnod ? Nem jutott még két körömlakkra, vagy egy új cipőre ?
2016. aug. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!