Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normálisak az olyan rokonok,...

Normálisak az olyan rokonok, akik meghívnak ebédre, de mi vigyünk húst?

Figyelt kérdés
Párom testvére meghívott minket ebédre hozzájuk tegnap, de mindezt hirtelen (nekem már ez is furcsa). Gyereknek volt a 10. születésnapja. Igen ám, de a meghívás után rögtön jött a következő telefon, hogy nem tudják mit főzzenek! Erre párom felajánlotta hogy visz birkahúst. Ezt ők szépen el is fogadták. Egy nagyvárosban lakunk, szerintem van vagy 5 hentesbolt legalább, de a közelben mindenképp. Szerintetek normálisak? Nem tudnak megszervezni egy bulit, összejövetelt, rajtunk kívül még volt 2 család. Persze hercegnős extra egyedi tortára volt ész, meg pénz is. Párom szerint hülye vagyok és irigy.
2016. aug. 15. 18:58
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/80 anonim ***** válasza:
20%

Itt nem az a gáz, hogy a férj felajánlja a húst.


Az a szellemi fogyatékos, aki meghív enni, aztán pánikban hív, hogy nincs mit főzni. Ha meghívok valakit, előbb eltervezem, mit főzök, ha meg olyan csökkent szellemi képességű vagyok, hogy kiderül, nincs mit enni, vagy lemegyek a boltba, vagy rendelek kaját. De nem a vendéget hívom, hogy nem tudok mit csinálni.

2016. aug. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/80 anonim ***** válasza:
94%
Koszi a kerdest!!!!:)
2016. aug. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/80 anonim ***** válasza:
96%

Ritka hülye egy ember vagy. A húst a férjed ajánlotta fel, nem arról volt szó, hogy gyertek, de hozzatok kaját! Mi a gond azzal, hogy elfogadnak valamit, amit felajánlottak?


És az a nagy flanc, hogy a tízévesnek volt egy szülinapi tortája? micsoda fényűzés, úristen.


Hogy ennyire buta, rosszindulatú legyen valaki, mint te...


igen, igaza van a férjednek, hülye vagy, irigy, buta és rosszindulatú.

2016. aug. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/80 anonim ***** válasza:
95%
Kérdező stílusát tekintve, még azt is megkockáztatnám, hogy csak annyit kérdeztek telefonon, hogy mit főzzenek, amit kérdező és a párja is megesznek.
2016. aug. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/80 anonim ***** válasza:
98%

A leírás alapján a kérdező párjával értek egyet.

Hiszen ő ajánlotta fel a húst, nem pedig kérték.

2016. aug. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/80 anonim ***** válasza:
14%
A kérdező párja ajánlotta fel a húst, az igaz, DE mi az, hogy az utolsó pillanatban hívja fel a testvére, hogy nem tudja, mit főzzön?! Ilyenkor jön a képbe, amit a 41-es válaszoló írt.
2016. aug. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/80 anonim ***** válasza:
93%

na, ahogy a kérdező kiírta a kérdés, és ami utána kiderül (hogy baromira nem arról volt szó, hogy a második hívás kérte, hogy vigyenek húst), én azt is el tudom képzelni, hogy a második hívás így hangzott: szia, mit főzzünk, aminek örülnétek?

erre a kérdező már belelátta a "huncutságot".


le sem merem írni, mivel segítettem ki az öcsémet a minap...kicsit nagyobb dologgal, mint pár kiló hús.

2016. aug. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/80 anonim ***** válasza:
19%
De ha előre tudom, hogy mikor jönnek a vendégek, akkor 1 nappal előtte kell felkészülni rá. Nálunk anyukám főz(nála lakunk), és én szerzem be a kajához a hozzávalókat.
2016. aug. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/80 anonim ***** válasza:
95%
Ha megyek a tesómhoz gyakran hívom fel, hogy vigyek-e a cukrászdából valamit. Ha bulit rendezne és ő hívna, hogy vigyek 10 kiló húst, akkor sem lepődnék meg. Kicsi korom óta megosztok vele mindent, soha nem gondolnám ezt gáznak. Nekem ha ő kér valamit az mintha a férjem kérne. Mondjuk mi család vagyunk, soha nem írnék ilyet dolgot ki családtagról.
2016. aug. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/80 anonim ***** válasza:
97%
bakker, elolvastam a csontos kérdés. már a kérdésnél felvisítottam. micsoda problémák, atyaúristen.
2016. aug. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!