Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek normálisak a szüleim?

Szerintetek normálisak a szüleim?

Figyelt kérdés

Már Január óta az a szabály lépett érvénybe, hogy nem gépezhetek amíg nem javítok a suliban, oké szépen javítgattam és gépeztem úgy egy hétig, mert szombaton volt focimeccsem és eléggé rosszul teljesítettem, és ezért eltiltottak a géptől.. Meg tegnap ittam tejet itthon, és ment a cirkusz, hogy menjek be a városba venni egy 1 liter tejet vasárnap délután, miközben buszok is alig járnak, bent rostokoltam 3 órát, míg jött egy busz..

Meg hulla fáradtan hazajövök a suliból és mindjárt elvárják, hogy segítsek itthon.. Őket nem érdekli ha fáradt vagyok..

Meg elvették a Wi-Fi routert is hogy tanuljak, meg már volt olyan hogy a ruháimat is elvették csakmert kaptam 2-3 kettest és hármast..

16/F



2015. ápr. 27. 05:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
6%
Aki ilyet kérdez, annak nem.
2015. ápr. 27. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
100%
Csak azt akarják, hogy minden erőddel a tanulásra összpontosíts. valószínűleg úgy látják, hogy az Internet veszi el a tanulástól az idődet. Hidd el, jobban jársz ha tanulsz, mert elégedettek lesznek veled, és nem kell büntetniük. Hidd el, nekik sem jó ez. Sokkal jobb lenne, ha büszkék lehetnének rád. :)
2015. ápr. 27. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
53%
Te még tanuló vagy, az a dolgod, hogy tanulj. Nyilván nem úgy megy az iskola, ahogy elvárják, és valószínűleg többre vagy képes. És lehetsz fáradt is, de azért lehet otthon segíteni egy kicsit, hiszen a szüleid egész nap dolgoznak. Tanulj, és nőjél fel, mert akkor látni fogod, hogy folyamatos munkából áll az élet, és azt is idejében meg kell tanulni. És igenis, normálisak a szüleid, micsoda tiszteletlenség ennek ellenkezőjét feltételezni!
2015. ápr. 27. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
63%

Szegény!

Tényleg nagyon elfáradhattál a suliban,nehéz is kettest meg hármast szerezni!És még hulla fáradtan segíteni is kellett otthon?Botrány!A szüleid meg egész nap otthon vakaróznak,és még neked kell otthon robotolni!

Komolyra fordítva a szót.Ha értelmes lennél,megértenéd,hogy ha jól tanulsz van net,ha rosszul tanulsz nincs net.És igen,normálisak a szüleid.

2015. ápr. 27. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Ezek szerint felétek beáll a tulaj a kasszába vasárnap. :-)


Igen, normálisan állnak hozzá a szüleid, tessék tanulni, és otthon is segíteni. Ha állandóan felállítanának a lecke mellől, és nem hagynának tanulni, az más lenne, de abból, amit leírtál, nem erre következtetek.

2015. ápr. 27. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normálisak.

Szerinted ők nem fáradtak? Mégis mosnak, főznek, takarítanak rád.

Neked is fel kell nőni és besegíteni otthon is.

2015. ápr. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
69%

Persze, hogy normálisak! Végre egy szülő, aki nem feltétel nélkül enged és ad meg mindent a kicsi fiának, hanem tenni is kell érte. Mert ugye, ha hazajössz a suliból, akkor gépezni nem vagy fáradt, csak tanulni...

Ők a te érdekeidet tartják szem előtt, mégha ez neked nem is annyira egyértelmű, becsüld meg őket!


Kb. úgy fogd fel, mintha dolgoznál, hisz neked most ez a munkád...

Ha 2-es, 3-as tanuló vagy, akkor kb.minimálbér fogsz keresni, vagy kemény munkával kőművesként, ácsként fogsz tudni jó pénzeket keresni (de ehhez nagyon szorgalmas embernek kell lenni). Ha jól tanulsz, akkor tovább tudsz tanulni, és az agyaddal is tudsz sok pénzt keresni...

Szerinted rosszat akarnak?

2015. ápr. 28. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Busz helyett biciklivel nem lehetett volna elmenni azért a tejért? Egyébként fogadj szót, biztos nem akarnak rosszat.
2015. ápr. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Persze! Tanuljon okvetlen... miért is? 90ezer forintos fizetésért? ugyan már
2015. ápr. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem, azt tanulás nélkül fogja keresni? Ha tanul akkor 7-800.000 Ft -ot is tud keresni....
2015. ápr. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!