Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek normálisak a...

Szerintetek normálisak a szüleim/nagyszüleim?

Figyelt kérdés

Mamám szerintem egy kicsit megkattant:S ma csináltunk bnőmmel képeket házunkban,házunk körül magunkról(tudnikell,hogy egy szép nagy ház,gyönyörű kert..).A lényeg,h felraktam facebookra párat.Mama ilyet szól,h miért kell körbe fényképezni a házat(a háttérben látszódó képekre,medencére egyéb dolgokra gondolt)merthogy felrakom facebookra aztán meg befognak törni:Oo szerintem

ez már sok ez a paranóia,h a háttérben lévő képek miatt ne rakjam fel magunkról a bnőmmel a képeket:S Namindegy a lényeg,h én hiszem h ez azért sok,vagy már beteges a viselkedése,h ennyire fél,h betörnek??


2012. aug. 6. 23:31
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
49%
Engem kiskoromban vesszővel kergetett.De ma már vicces emlékek ezek.
2012. aug. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem vannak fokozatok. Ha csak az ismerőseiddel osztod meg a képeidet, akkor szerintem nem gáz, egy részük úgyis tudja, hol laksz. Ha nem csak ismerősök látják, talán egy kicsit gázabb, viszont ha nincs kiírva a címed az adatlapodon, nem hiszen, hogy mély nyomozásba kezdene bárki is egy szép kert láttán.

Amit viszont ne csinálj: egyik ismerősöm lefényképezte és feltöltötte, hogy a szomszéd berúgta a lakásuk ajtaját, mert túl hangosan hallgatták a zenét és nem hallották, hogy csönget. Azért egy zár nélküli ajtó már felhívás keringőre. Később be is törtek hozzájuk, bár nem tudom, hogy ez közre játszott-e.

2012. aug. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim válasza:
98%

Igaza van mamádnak, ezzel nagyon kell vigyázni! Te is légy óvatos, ne tegyél olyan képeket fel.

Pár napja hozzánk is betörtek, egyébként.

2012. aug. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Magyarországon vagyunk, teljesen igaza van. Joggal fél. A ház meg nem a tiéd, úgyhogy, ha azt mondja, hogy ne rakj fel róla képet, akkor ne rakj. Ennyi örömöt szerezhetnél mamádnak, szerintem többet ér, mint magatokról képeket felpakolni.
2012. aug. 6. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
90%

A biztosítóknál külön pont van arra állítólag,hogy nem fizet,ha közösségi oldalakon a tárgyak körbe vannak fényképezve,vagy ilyesmik.(tehát, lehet rajta vagy a fényképeken, de attól még a led tv ott van a háttérben) Ezt akkor mondta a biztosító,mikor a szomszédhoz betörtek. Elmondanám,egy fillért nem kaptak,mert fb-n olyan képeket találtak,hogy "a szoba, a konyha stb"

tehát nem hiszem ,hogy megőrült volna a nagyid.

2012. aug. 7. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
97%
A legtöbb betörés pont az ilyen idióta, nagyzolós p.csák miatt van, a feltöltött képek miatt. Többször mondta már a rendőrség is, hogy az ilyen képekből derül ki, hogy kik hogyan állnak anyagilag, és ilyen helyekre törnek be. Sokan nem csak a házukról, autójukról, hanem a luxus nyaralásaikról is teszik föl sorban a képeket, aztán meg csodálkoznak ha betörnek hozzájuk. Én is ismerek olyan milliomos p.csákat, akik ilyen képeket tesznek föl és már sokszor betörtek a házukba, nyaralójukba, ellopták az autójukat.
2012. aug. 7. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
61%

Most komolyan... ha csak nincs kiírva a cím vagy a képen az utcatábla, nem hiszem, hogy ennyi baj lenne.

Rólam is van kép, ahogy a kertben vagyok, ha abból bárki megmondja, mik a vagyontárgyak, és helyileg hol van, még jutalmat is adok.

2012. aug. 7. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
86%
Már megint egy hüpi...
2012. aug. 7. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

ma 01:01

bárki felismerhet.(pl. látott az utcán) valószínű a szomszédomat is felismerték, követték hazáig.

2012. aug. 7. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
19%
Hát, eddig még nem ismertek fel, és szerintem aki akkora géniusz, hogy egy szilvafáról és egy fehérre festett falról megmondja, hogy itt nagy kincsek vannak, azelőtt megemelem a kalapom.
2012. aug. 7. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!