Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normálisak az emberek?

Normálisak az emberek?

Figyelt kérdés

[link]


Ismerősöm küldte a linket, teljesen kiakadtam a kommenteken. Ismeretlenül "lekiskrváznak", már már verbálisan meglincselnek egy eltűnt lányt, mert TETOVÁLVA van. Nekem is van olyan osztálytársnőm, aki tetoválva van,

saját maga tervezte, jól rajzol, nem rossz tanuló, kedves ember.

Hogyan lehetnek ennyire gyűlölködőek, primitívek az emberek?


17/F


2012. ápr. 6. 09:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ugyanazért, amiért megszólnak egy homoszexuálist, vagy tesznek hímsoviniszta, nőgyűlölő megjegyzéseket. Szomorú.
2012. ápr. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
előítélet. neveltetés. kultúra. 3 szóban
2012. ápr. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%
szerintem meg nagyon gáz ha egy gyerek széjjel van varrva. az hogy eltűnt nagyon szomorú, de ettől még nem változott meg az imént felvázolt véleményem, ez a szomorú esemény nem avatta őt szentté. és igen, előítélet.
2012. ápr. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Persze, szerintem sem túl jó, ha valaki "széjjel" van varrva, de azért durvának találom ezeket a hozzászólásokat.

Én is gondolkoztam tetováláson, persze majd évek múlva, jól átgondolva. De ha az emberek ennyire előítéletesek és agresszívak, inkább nem.

Azt a tetovált osztálytársnőmet-vállán van a dolog, de suliban még melegben is takargatja-is meg akarta már verni egy idősebb bácsi, minden ok nélkül, csak a tetkón hergelte fel magát.


Köszi a válaszokat!

2012. ápr. 6. 09:44
 5/11 anonim ***** válasza:
40%
Dögöljön meg az ilyen. És nem a tetkói miatt,hanem azért,mert ekkora xarban hagyta a családját. Ha viszont tényleg bűncselekmény áldozata lett,akkor rettenetes. Van egy lányom nekem is,de próbálom úgy terelgetni,hogy ne keveredjen ilyen helyzetbe. Ha csak meglógott a csaj,akkor meg az anyja dögöljön meg.
2012. ápr. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ment a zöld kéz mindenkinek.
2012. ápr. 6. 09:45
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
09:45 ezt a szép frázist (dögöljön meg az ilyen) majd tanítsd meg a kislányodnak is, olyan szépen hangzik, pláne nők szájából. de egy anyuka szájából jövő ilyen szépet már csak a kislány tudna überelni. gyönyörü :)
2012. ápr. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A primitív beszólást nem értem meg, viszont az alapját igen, hogy 16 évesnek nem valók ezek a dolgok.

Én is szana-széjjel vagyok és leszek még varrva (meg kismillió piercingem is van), de nem 16 évesen kezdtem és rengeteg idő volt, mire egy-egy darab felkerült, legyen idő végig gondolni. Ezek után is változhatok persze, de más voltam 16 évesen, mint most. Ha az akkori minták felkerültek volna rám, most mehetnék újra varratni vagy lézereztetni.

Ettől független a stílus amiben írtak, nagyon gáz.

2012. ápr. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Csak azért akadtam ki,mert a válaszadók közül talán csak nekem van gyerekem. El nem tudom képzelni,hogy a nevelésem,a féltésem,a sok fáradozásom mellett ilyet csinálna a gyerekem. Ha meg igen,akkor marad az indulatos válaszom.De őrjítő lehet,hogy nem tudod mi történt a gyerekeddel.És valóban nem segít az aggódó anyán az a sok igazságtalan komment.
2012. ápr. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem is van kettő, 23 éves vagyok, jogom volt eldönteni, hogy akarom-e őket. Senki ne szóljon bele. Ennyi erővel én is rugdoshatnám azokat, akiknek nincsen... miben rosszabb ez, mint a festett haj, vagy a piercing nemde? :) Nem tudom miért ilyen gyűlölködőek..


Viszont! Amióta nekem is van, és megnézek valakin az utcán egy tetkót, azóta az ilyen szituk sokkal kellemesebbek, visszanézni az enyémet, int egyet, és nem ugat be hogy mit bámulsz köcsööög. Mondjuk lány vagyok, ne is köcsögözzenek :D

2012. ápr. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!