Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normálisak az emberek?

Normálisak az emberek?

Figyelt kérdés
A szomszédban vendégek vannak, jöttek gyerekek, unokák. Két 5-6 éves gyerek kint játszik, és látom, hogy egy döglött, rothadó madárral játszanak. Fogdossák, szagolgatják. Odamentem, és csak annyit mondtam nekik, hogy ezt nem szabad, tegyék le, mert betegek lesznek. Jövök visszafele a házba, és az anyjuk jön felém, csak úgy porzott minden, és elkezd üvöltözni, hogy ne én neveljem már a gyerekeit! Mit képzelek én magamról, és nekiállt szitkozódni. Komolyan mondom majdnem felképeltem. Az ilyen vadbarmok minek vállalnak gyereket, ha még arra sem tudják megtanítani, hogy döglött állathoz nem nyúlunk???
2012. júl. 21. 15:53
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
84%
óóóóóóóóóóó ha tudnád én pszichológusként mikkel (kikkel) találkozom. Ez még "normál" kategória ...:(
2012. júl. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
96%

és mi volt a folytatás?? Én biztos odamondtam volna,hogy

bakker,ha neked nem tűnt volna fel,döglött madárral játszottak a kölykeid.. De nekem nyolc,hogy később milyen nyavalyát kapnak el,ha ennyire piciny agyad van,hogy nem figyelsz rájuk" Majd simán ott hagytam volna rikácsolni egyedül..

2012. júl. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
8%
Miért kell beleszólni mások életében? Ha beteg lesz a gyerek, megtanulja...
2012. júl. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
0%
Te mit szólnál, ha legközelebb anyuka bemenne az udvarodba és kritizálná, hogy mennyire vágjátok le a fűvet? Vagy hogy milyen színe a ház???
2012. júl. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Beleszóltam? Ha te azt látnád, hogy egy gyerek konkrétan a szájába vesz egy döglött állatot, ráhagyod, mert nem akarsz beleszólni a dologba? Hát ha te ezt hagynád....ha a te gyereked lenne ilyen tyúkeszű, nem lennél hálás a másiknak, hogy nem hagyta a dolgot? Vagy inkább legyen beteg az a gyerek, de azért se szóljon neked senki? Mindegy, te tudod.


Mondtam neki, hogy én csak jót akartam, és hogy nevelje meg a kölykeit, ha nem akarja őket kórházban látni fertőzés miatt.

2012. júl. 21. 16:04
 6/21 A kérdező kommentje:
Basszus, nem az udvarba voltam, kint az utcán játszottak a gyerekek. Oda mentem, nem az udvarukba....Ha láttam volna, hogy az anyuka hagyja a gyerekeit döglött állattal játszani, nem szólok.
2012. júl. 21. 16:05
 7/21 anonim ***** válasza:
13%
Igen, basszus, ráhagyom, van anyja, ha elcseszi a gyerek életét, ő cseszi el. Az ilyen mindenbe beleszólós emberektől áll égnek a hajam.
2012. júl. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
83%
nem az a baj, hogy nagy az Isten állatkertje, hanem, hogy kicsi a kerítés, ez a hozzászólásokon is látszik...
2012. júl. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Jól tetted, hogy szóltál. A gyerekek nem választhatnak maguknak anyát, de jó, ha tudnak róla, hogy van más út is, mint amit nekik tanítanak.
2012. júl. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

"Igen, basszus, ráhagyom, van anyja, ha elcseszi a gyerek életét, ő cseszi el. Az ilyen mindenbe beleszólós emberektől áll égnek a hajam."


Te meg miből gondolod, hogy én mindenbe beleszólok? Mit pattogsz itt? Kit érdekel, hogy neked mitől áll fel a hajad? Arról akarsz meggyőzni, hogy rosszat tettem? Ismersz? Nem. Akkor? Honnan tudod, hogy milyen ember vagyok? Te biztos tökéletes vagy....ja, szerinted.

2012. júl. 21. 16:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!