Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normálisak az emberek?

Normálisak az emberek?

Figyelt kérdés
A szomszédban vendégek vannak, jöttek gyerekek, unokák. Két 5-6 éves gyerek kint játszik, és látom, hogy egy döglött, rothadó madárral játszanak. Fogdossák, szagolgatják. Odamentem, és csak annyit mondtam nekik, hogy ezt nem szabad, tegyék le, mert betegek lesznek. Jövök visszafele a házba, és az anyjuk jön felém, csak úgy porzott minden, és elkezd üvöltözni, hogy ne én neveljem már a gyerekeit! Mit képzelek én magamról, és nekiállt szitkozódni. Komolyan mondom majdnem felképeltem. Az ilyen vadbarmok minek vállalnak gyereket, ha még arra sem tudják megtanítani, hogy döglött állathoz nem nyúlunk???
2012. júl. 21. 15:53
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
20%
Biztos rohadt volt az azállat? Akkor jól tetted, az anya a problémás. Ha friss, akkor viszont nem kell beleszólni, nekem is elveszik néha a macskától, aztán sajnálgatják, meg eltemetik, ezt én is hagyom. Más eset egy 3 napos dög, vagy ami ismeretlen eredetű...
2012. júl. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Hát elég dögszaga volt. Egy árokból szedhették ki, ami a házakkal szemben van.
2012. júl. 21. 16:16
 13/21 anonim ***** válasza:
59%

Hallotta az anyuka, amit mondtál, vagy a gyerekek mesélték neki el? Mert az is lehet, hogy szimplán ferdítve lett előadva a dolog a kedves mamának.

Amúgy meg mindegy, ne foglalkozz vele. Te szóltál, nem akartál rosszat, a lelkiismereted tiszta. Ő meg főjjön a levében ha akar kit érdekel...

2012. júl. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
91%

"Miért kell beleszólni mások életébe?"

Az emberek miért ilyen szűk látókörű bunkók, hogy egyszerűen a puszta segítséget is támadásnak veszik? Több ilyen ember kéne, mint a kérdező, hogy feltétel nélkül próbál segíteni szerencsétlen gyereken, mert a hülye anyja nem képes elmagyarázni neki hogy mit szabad és mit nem! Felháborít, hogy az ilyen embert elutasítják. Az már a netovábbja a dolognak, hogy az emberek annyira az ellenséget látják mindenkiben, hogy még az ártatlan, síró csecsemőt is sorsára hagyják a babakocsijában egy sétáló utca kellős közepén! Nem, az emberek nem normálisak! Amúgy kíváncsi vagyok, hányan fognak lepontozni, mert azok biztos, hogy mind magukra ismertek az előbbi pár mondatban...

2012. júl. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Láttam egy ideje, hogy azzal játszanak, senkit nem láttam a közelükben. Mondom most már odamegyek, és szépen elmondtam nekik. Amikor hátat fordítottam,akkor jött felém az anyjuk. Én nem akartam senkinek rosszat.
2012. júl. 21. 16:22
 16/21 A kérdező kommentje:
Nem is azért írtam ki a kérdést, hogy magamat fényezzem ,csak egyszerűen felháborító, hogy egy ember ennyire sajnálatos módon viselkedjen. Nem hittem, hogy egyesek szemében ez tüske még itt is...
2012. júl. 21. 16:25
 17/21 anonim ***** válasza:
Az anyja h*lye. Te megtetted amit tudtál, ennyi.
2012. júl. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Én is ezt tettem volna helyedben,igen sajnos vannak ilyen primitív anyák,ahelyett,hogy megköszönte volna a törődésedet,inkább neked esik.Úgy látszik,őt sem nagyon nevelték ha így reagált.Van valami a jótett helyébe jót ne várj közmondásban.
2012. júl. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Én is ezt tettem volna, esetleg átszólok a szomszédba, hogy tudják-e mivel játszanak a gyerekek. Mindezt kedvesen, kulturáltan.

Tegnap parkoltam egy csendes utcában, egyszer csak ezerrel elhúzott mellettem rollerrel egy 4 év körüli kisfiú. A főùt keresztezésénél megállt, de egy autós addigra már csikorogva lefékezett. Én akkor már kiugrottam a kocsiból, mert nem láttam sehol a közelben senkit, az autós meg azt hitte én vagyok az anyja és nekem mutogatott és kiabált vmit, amit nem értettem, mert messze volt. A kisfiú visszafordult, az út közepén visszarollerezett, de rám sem nézett, amikor hozzászoltam. Anyuka vagy 2 perccel később jelnt meg, halál nyugodtan tolt egy babakocsit. Elmondtam neki, hogy mi történt és elintézte annyival, hogy sajnos nagyon neveletlen a gyerek, aki amùgy büszkén állitotta, hogy megállt az út szélén. Legszívesebben felpofoztam volna a nőt, hogy lehet valaki ilyen felelőtlen?

2012. júl. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
61%
Gratulálok! Tényleg több ilyen ember kellene, mint Te. A hozzászólok, akik lehúztak szintén olyan betegek, mint a gyerekek anyja. Döbbenet a történet.
2012. júl. 25. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!