Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek normálisak a...

Szerintetek normálisak a szüleim/nagyszüleim?

Figyelt kérdés

Mamám szerintem egy kicsit megkattant:S ma csináltunk bnőmmel képeket házunkban,házunk körül magunkról(tudnikell,hogy egy szép nagy ház,gyönyörű kert..).A lényeg,h felraktam facebookra párat.Mama ilyet szól,h miért kell körbe fényképezni a házat(a háttérben látszódó képekre,medencére egyéb dolgokra gondolt)merthogy felrakom facebookra aztán meg befognak törni:Oo szerintem

ez már sok ez a paranóia,h a háttérben lévő képek miatt ne rakjam fel magunkról a bnőmmel a képeket:S Namindegy a lényeg,h én hiszem h ez azért sok,vagy már beteges a viselkedése,h ennyire fél,h betörnek??


2012. aug. 6. 23:31
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik ismerősöm is pont így töltögette fel a képeket: "kerti-paty nálunk, barátnőimmel tortát sütünk, ilyen lett az új szobám". Aztán amikor elmentek gy hosszú hétvégére, kirámolták a házukat.
2012. aug. 7. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

igen. teljesen normálisak az őseid.

pláne, ha olyan félbolond vagy, hogy minden ismeretlennek-ismerősnek láthatóak a képeid.

nekem egyetlen kép nincs a lakásom belsejéről, pedig nincsen semmi komolyabb vagyonunk.

jogosan fél, mert manapság olyan közbiztonság, hogy a bárhova betörnek még egy 100 éves TV-ért is.

2012. aug. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

Közösségi oldallal az a gond, hogy már vannak erre "szakosodott betörőbandák". Már az iw.wet-t is figyelték, de amióta bejött a fészbuk azóta még aktívabbak. Gondoljatok bele, elég, ha valaki kiírja, hogy 'Hurrá a hétvégén megyünk a Balcsira', aztán jól kicuccolják őket.

Szóval én megértem a nagymamádat és annak ellenére, hogy nem a mai kor szülötte, teljesen igaza van!!!

2012. aug. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

ma 02:28 ne legyél már értetlen

azért ha úgy pózolsz,hogy a ház vagy a ház kissebb-nagyobb részlete látszik az rendesen felkelti a figyelmet. Igen részletből is meg lehet mondani,hogy milyen viszonyok vannak bent.

rengeteg ártatlan kép van fent fb-n ,hogy így pózolunk meg úy pózolunk és a háttérben ott villan a dinnyéskunyhó :)

2012. aug. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
29%

Oké, értetlenkedek tovább.

Ha nem nyilvános a profilom, a betörő hogy látja a képeimet? Ha nincs kiírva a címem, honnan tudja, hol lakom?


Ha meg valaki olyan hülye, hogy mindenkit visszajelöl és kiírja a címét, az megérdemli, hogy kirabolják.

2012. aug. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

lehet,hogy nem nyilvános, de ha valaki belájkolja ugyanúgy kidobja az ő ismerősei falára a képedet :)


Valószínű aki meg akarja tenni, az megoldja.Hazáig követ, kérdezősködik, stb stb.

2012. aug. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

11:23! Pont így történt egy hónapja a volt kolléganőmmel!

Kiírta az üzenőfalára, hogy "még pár óra, és irány a Balcsi, juhéjjjj", hétvégén teljesen kipakolták a házukat! van fönt jócskán kép a lakásról, meg a hatalmas medencéről, kerti partikról, kocsik a háttérben, lovak, stb... Ja és természetesen a luxus esküvőről is, ami nem régen volt.

Egyébként meg kisvárosban szinte mindenki ismer mindenkit, lehet tudni hogy kik tartoznak a jómódúak közé, nem kell még nyomozni sem utánuk.

2012. aug. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a városban van egy elég jómódú család. Mindenki ismeri őket, mert borászok. Az egyik kislányuk kiírta,hogy "holnap induluuunk." még az indulás napjának éjszakáján kipakolták az egész házat!
2012. aug. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

Azok, akik szerint "úgyse találják meg a kép alapján, ha nincs rajta a cím": aztán IP-címről hallottatok-é már? Hogy egy amatőr nem tudna lenyomozni, az egy dolog, de szerinted egy erre szakosodott számítógépes bűnözőnek mennyiből tart...? De ha nem Szabó Józsefnek hívnak, akkor egy mezei telefonkönyvvel is elég egyszerű megtalálni, ósdi dolog, de négy általánossal is megoldható.


Kérdező, igen, normálisak. Remélhetőleg te is az vagy, csak még nem nőtt be a fejed lágya, ahogy anyám mondaná.

2012. aug. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
0%
Bár nem ismerem a bűnözők észjárását, ha én egy számítógépes zseni lennék, nem a fb-on rabolnám ki az embereket, hanem becéloznám a 100 leggazdagabb magyart.
2012. aug. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!