Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek normálisak a szüleim?

Szerintetek normálisak a szüleim?

Figyelt kérdés

Már Január óta az a szabály lépett érvénybe, hogy nem gépezhetek amíg nem javítok a suliban, oké szépen javítgattam és gépeztem úgy egy hétig, mert szombaton volt focimeccsem és eléggé rosszul teljesítettem, és ezért eltiltottak a géptől.. Meg tegnap ittam tejet itthon, és ment a cirkusz, hogy menjek be a városba venni egy 1 liter tejet vasárnap délután, miközben buszok is alig járnak, bent rostokoltam 3 órát, míg jött egy busz..

Meg hulla fáradtan hazajövök a suliból és mindjárt elvárják, hogy segítsek itthon.. Őket nem érdekli ha fáradt vagyok..

Meg elvették a Wi-Fi routert is hogy tanuljak, meg már volt olyan hogy a ruháimat is elvették csakmert kaptam 2-3 kettest és hármast..

16/F



2015. ápr. 27. 05:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
igen, tud anyit keresni-külföldön
2015. ápr. 30. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Villamosmérnökként, gépészmérnökként 6-7-800.000 Ft-ot fizet itt is egy nagyobb cég, pl.: autóipar, gépgyártás..

Egy bankban egy vállalati finanszírozó 5-6-700.000 Ft,

Egy orvos, mondjuk aneszteziologus, ugyan vállalkozóként, de 1 millió felett keres...

De tudok még példát...

Nyilván egy tanult ember vezető beosztásban is hamarabb kerül, és ott még többet lehet keresni..., külföldön pedig ennek a 2-3 szorosa....

Tehát külföldön is az agyat fizetik meg jobban...

2015. ápr. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Kis 16 éves vagy. Még nem nagykorú. Mindenben a szüleid döntenek helyetted. Ha veled történik valami, akkor is őket veszik elő. Tehát. Jegyezd meg! Ez nem demokrácia! Azt teszed amit mondanak. Ha nem tetszik akkor kérd magad állami gondozásba!
2015. ápr. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nem normálisak, mert ilyenné neveltek. Egyébként nagyon nagy szerencséd van velük. Egyik általános iskolás osztálytársamnak gyatra osztályzatokért és ilyen hozzáállásért elő lett véve a nadrágszíj. De nem öltözködésre használta az apja.
2015. júl. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!