Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normálisak az olyan rokonok,...

Normálisak az olyan rokonok, akik meghívnak ebédre, de mi vigyünk húst?

Figyelt kérdés
Párom testvére meghívott minket ebédre hozzájuk tegnap, de mindezt hirtelen (nekem már ez is furcsa). Gyereknek volt a 10. születésnapja. Igen ám, de a meghívás után rögtön jött a következő telefon, hogy nem tudják mit főzzenek! Erre párom felajánlotta hogy visz birkahúst. Ezt ők szépen el is fogadták. Egy nagyvárosban lakunk, szerintem van vagy 5 hentesbolt legalább, de a közelben mindenképp. Szerintetek normálisak? Nem tudnak megszervezni egy bulit, összejövetelt, rajtunk kívül még volt 2 család. Persze hercegnős extra egyedi tortára volt ész, meg pénz is. Párom szerint hülye vagyok és irigy.
2016. aug. 15. 18:58
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/80 anonim ***** válasza:
76%

Itt nem úgy néz ki a dolog, mint amire előre készültek, valószínűleg teljesen spontán ötlet vol a buli.

Ha előre tudom, hogy szülinapi bulit fogok tartani, nem egy nappal előtte szólok a rokonságnak :)

2016. aug. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/80 anonim ***** válasza:
90%

utolsó, olyan nálad sose fordult még elő, hogy spontán jönnek hozzád?


(mondjuk, én olyankor csak kávéval kínálom őket - ha pont van süti, esetleg azzal), hirtelen nem főzök, de gondolom, ők úgy gondolták, gyorsan dobjunk össze valamit.


sőt, kapaszkodj meg. van, akiknél a közös összeröffenés közös főzőcskézést is jelent...(nálam nem, én nem rajongok a főzésért). de ilyen is lehet.

2016. aug. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/80 anonim ***** válasza:
100%

Nalunk is igy szokas ha meghivunk baratot csaladot hoznak enni inni salatat sutit gyumolcsot hust.

Teljesen termeszetes nem terhelunk mas es nem verjuk egymast koltsegekbe.

Grillezni megyunk topartra mindenki hoz egy csomo mindent

2016. aug. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/80 anonim ***** válasza:
36%

De az megint más, hogy körbetelefonálok, hogy megyünk grillezni, és megbeszéljük, hogy ki mit hoz, minthogy:


"Gyertek át enni!"

"Oké."


5 perc múlva


"Úristen, nincs mit főzni!!!!!"

2016. aug. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/80 anonim ***** válasza:
100%
Sírok a röhögéstől, de komolyan.
2016. aug. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/80 anonim ***** válasza:
100%

Húsos 2 :D

Már ha tényleg nem ő az eredeti húsos :P

Nem azért vagy ilyen pipa véletlenül, mert a férjed a csontokra pakolta a húsokat a fagyasztóban, miközben kivette azt a pár kilót belőle? :D

2016. aug. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/80 anonim ***** válasza:
100%
#54-es, ezt csak a kérdező adja így elő. A párjának nyilván oka van rá, hogy lehülyézte és irigynek tartja, én inkább erre koncentrálnék a helyében, pláne, ha gyerek is van. Mi a franc értelme van ilyen kérdéseket kiírni?
2016. aug. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/80 anonim ***** válasza:
100%

54es, már a kérdésből, és az azutáni leírásból kiderül, hogy nem egészen így történt. a kérdező adja csak elő így.



ui: elolvastam a húsosat, meg a kapcsolódókat. te atyaég. hogy valaki ennyire primitív, gonosz, irigy legyen, hihetetlen.


ha nem ugyanaz a fenti kérdező, akkor szerintem találkozzanak, barátkozzanak össze, aztán legyenek együtt, megérdemlik egymást.

2016. aug. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/80 anonim ***** válasza:
2016. aug. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/80 anonim ***** válasza:
100%

Lehet előbb felmérték, hogy hány ember megy el és utána akarták megvenni a húst.

De mivel a testvére felajánlotta a húst, mért ne fogadta volna el?


Ezért van "párod" és nem férjed, mert ilyen pár ezer forintos dolgon képes vagy veszekedni!

2016. aug. 16. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!