Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normálisak az olyan rokonok,...

Normálisak az olyan rokonok, akik meghívnak ebédre, de mi vigyünk húst?

Figyelt kérdés
Párom testvére meghívott minket ebédre hozzájuk tegnap, de mindezt hirtelen (nekem már ez is furcsa). Gyereknek volt a 10. születésnapja. Igen ám, de a meghívás után rögtön jött a következő telefon, hogy nem tudják mit főzzenek! Erre párom felajánlotta hogy visz birkahúst. Ezt ők szépen el is fogadták. Egy nagyvárosban lakunk, szerintem van vagy 5 hentesbolt legalább, de a közelben mindenképp. Szerintetek normálisak? Nem tudnak megszervezni egy bulit, összejövetelt, rajtunk kívül még volt 2 család. Persze hercegnős extra egyedi tortára volt ész, meg pénz is. Párom szerint hülye vagyok és irigy.
2016. aug. 15. 18:58
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/80 anonim ***** válasza:
98%

Már ne haragudj, de ha te nem tartasz bulit a gyereknek, akkor nincs torta sem?

Nálunk sosem volt divat bulit tartani, de ha voltak vendégek, ha nem, tortát mindig kaptunk.

Ha nem a csontos vagy, akkor valamelyik közeli rokona lehetsz, nem hiszem el, hogy ennyi hülye rohangál ebben az országban :D

2016. aug. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/80 Lilith1994 ***** válasza:
96%

Amugy tenyleg miert nem a ferjeddel beszeled meg?

Mi mindent megbeszelunk a parommal...


Aztan meg nem mondta hofy a telefonhivas utan hany nappal volt megtarva a buli.

Szerintemez egy fontos tenyezo ha mar a tortanal tartunk... ismerek olyan cukraszt aki ket nap alatt tok szep tortat csinal...


Ja es ha mar mi valaszolok pocsekoljuk az idonket a bajodra akkor ne nezz mar hulyenek minket!

2016. aug. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/80 anonim ***** válasza:
93%
4 családnak bulit szervezni azért nem semmi (házigazdák, ti és még 2 család.) Neked persze erről fogalmad sincs, mert ti "szűk családi körben" ünnepeltek, azaz lusta/hülye vagy ekkora partyt összehozni. Az, hogy a párod felajánlott egy-két kiló, baráti áron beszerzett birkahúst a fagyasztóból, lófütty, azt el is kell készíteni, kell hozzá köret, savanyú, italok, nyilván volt aprósüti is, nemcsak a "flancos"(:D) hercegnős torta. Vigyázz, bele ne fulladj az epébe, amúgy hiába pufogsz itt, a párod szemében szépen lejárattad magad.
2016. aug. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/80 anonim ***** válasza:
96%

10 éves gyereknek birkahúst, az milyen már...



Csak viccelek, a kérdező viszont tuti nem százas -)

2016. aug. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/80 anonim ***** válasza:
71%
csontos?
2016. aug. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/80 anonim ***** válasza:
100%

Lénygében nem tudok újat írni. Minden ész érv elhangzott. Nem tudom mit nem értesz? Szerintem ez testvérek között evidens. Arra nem válaszoltál, hogy egyke vagy?

Az lehet a gond, hogy totál rossz szemszögből nézed az egészet. Bele látsz olyat ami nincs. Ha ilyenek lennének, akkor már írtad volna, hogy ilyen-olyan tarhálás már ennyiszer előfordult, most ez...

De ez nem hangzott el..

2016. aug. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/80 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk mindig volt torta a SZÜLINAPI bulin, bárkinek is legyen születésnapja.
2016. aug. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/80 anonim ***** válasza:
98%
De egy hisztis pitsa lehetsz... Normális testvérek pár kiló húsnál jóval komolyabb értékeket is adnak egymásnak szó nélkül. Te biztosan ott állnál ceruzával és számolnád forintra pontosan, hogy később picsoghass. Tényleg fingod sincs erről.
2016. aug. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/80 anonim ***** válasza:
95%

35-ös, a csontos, vagy húsos, ki hogy hívja:


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__testveri-..


Ha lehet, ne könyvtárban olvasd, garantált a visítás :P

2016. aug. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/80 anonim ***** válasza:
100%

Csak nekem jutott eszembe az a vicc, hogy


"-Haver, ma este gruppen party lesz nálam, nem jössz?

-De, hányan leszünk?

-Ha hozod a feleséged, akkor hárman"

2016. aug. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!