Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normálisak az olyan rokonok,...

Normálisak az olyan rokonok, akik meghívnak ebédre, de mi vigyünk húst?

Figyelt kérdés
Párom testvére meghívott minket ebédre hozzájuk tegnap, de mindezt hirtelen (nekem már ez is furcsa). Gyereknek volt a 10. születésnapja. Igen ám, de a meghívás után rögtön jött a következő telefon, hogy nem tudják mit főzzenek! Erre párom felajánlotta hogy visz birkahúst. Ezt ők szépen el is fogadták. Egy nagyvárosban lakunk, szerintem van vagy 5 hentesbolt legalább, de a közelben mindenképp. Szerintetek normálisak? Nem tudnak megszervezni egy bulit, összejövetelt, rajtunk kívül még volt 2 család. Persze hercegnős extra egyedi tortára volt ész, meg pénz is. Párom szerint hülye vagyok és irigy.
2016. aug. 15. 18:58
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/80 anonim válasza:
89%
Ha a párod felajánlotta akkor annyira nem gáz, mondjuk én vissza utasitottam volna az ajánlatot mert hat ha en rendezem a "bulit" akkor már ne a vendegek vigyék a cuccokat...
2016. aug. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/80 anonim ***** válasza:
82%
Egyet értek a pároddal.
2016. aug. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/80 anonim ***** válasza:
63%
Már nem azért de tesók közt az ilyesmi tök normális. Valszeg te egyke lehetsz me amúgy egy kapzs megélhetési R.
2016. aug. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/80 anonim ***** válasza:
96%
A párod ajánlotta fel, ők meg elfogadták. Az lett volna a gáz, ha ők kérik, hogy vigyetek húst, mint ahogyan a címben írtad, de itt nem erről volt szó. Mi csak akkor osztozunk kajaköltségen, ha pl. barátokkal grillparti van, de igyekszünk mindig vinni valamit más összejövetelekre is. Szóval szerintem is bolhából csinálsz elefántot.
2016. aug. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/80 anonim ***** válasza:
91%
Ne fújd fel ennyire. Gondolom a birkahúson és a tortán kívül más kaja is volt.
2016. aug. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/80 A kérdező kommentje:
Csinálok a gyerekemnek bulit, MAGAMTÓL. Ezt azt jelenti,hogy mindent én teremtek elő, kaját piát mindent. Csináltam már én is párszor összejövetelt, de soha nem kötöttem ki hogy úgy csináljuk hogy te hozol szeszt, én meg majd mást. Ugyan már. Akkor bele sem fogok. Igen, nem ők kérték, de milyen már hogy azt se tudják mit főzzenek és ezért felhívják a páromat? Hogy néz ki hogy ilyet mondok a vendégnek, mindegy hogy tesó vagy nem tesó. Nem, nem volt más kaja.
2016. aug. 15. 19:09
 7/80 anonim ***** válasza:
94%

+1 a párodnak!

Az meg hogy fröcsögsz egy 10éves tortája miatt szánalmassá is tesz a hülyeségen és irigységen túl!


De ne aggódj, ha így folytatod nem kell sokáid elviselned a "rokonságot".

2016. aug. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/80 anonim ***** válasza:
96%
Kapaszkodj: ha en vendégeket hívők, 10 esetből kilencszer megkerdezem őket, hogy mit szeretnének, mit készítsek. Ezzel pontosan mi a probléma? Szerintem kezeltesd magad, mert nagyon gáz vagy.
2016. aug. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/80 anonim ***** válasza:
94%
Én csak a férjedet sajnálom, hogy ilyen felesége van.
2016. aug. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/80 A kérdező kommentje:
Nekünk is van gyerekünk bár mi nem szoktunk mindig mindent megünnepelni, inkább szűk családi körben. De ha mégis,akkor soha nem fogadnék el kaját, max süteményt, de húst, főételt biztos nem! Meg azért ha arra van kapacitásom hogy tortát csináltassak, akkor arra is van hogy elmenjek a henteshez venni x kg húst...
2016. aug. 15. 19:15
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!