Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normálisak az olyan rokonok,...

Normálisak az olyan rokonok, akik meghívnak ebédre, de mi vigyünk húst?

Figyelt kérdés
Párom testvére meghívott minket ebédre hozzájuk tegnap, de mindezt hirtelen (nekem már ez is furcsa). Gyereknek volt a 10. születésnapja. Igen ám, de a meghívás után rögtön jött a következő telefon, hogy nem tudják mit főzzenek! Erre párom felajánlotta hogy visz birkahúst. Ezt ők szépen el is fogadták. Egy nagyvárosban lakunk, szerintem van vagy 5 hentesbolt legalább, de a közelben mindenképp. Szerintetek normálisak? Nem tudnak megszervezni egy bulit, összejövetelt, rajtunk kívül még volt 2 család. Persze hercegnős extra egyedi tortára volt ész, meg pénz is. Párom szerint hülye vagyok és irigy.
2016. aug. 15. 18:58
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/80 anonim ***** válasza:
100%

A férjed ajánlotta fel, hogy viszi a húst, ezért nem gáz.

Ha konkrétan ők kérték volna, hogy gyertek és a 2. hívásban pedig jött volna, hogy "bocsi, de a húst hozzzátok mááár" na az gáz lett volna.

Értelmetlenség ezen kiakadni szerintem. Vagy az anyagi része az ami zavar, hogy nem adták vissza a pénzt arra a húsra, amit a férjed ajánlott fel, hogy visz?

2016. aug. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/80 anonim ***** válasza:
100%

Ha rokonok meghívnak, én is viszek valamit. Sütit, üdítőket, ilyesmit. Szerintem ez normális.

Szülinapi bulira még ajándékot is illik vinni... Azt se azért, mert a szülőknek nem telik játékra vagy ruhára.


Lehet, azért szóltak későn nektek, mert gondolkodtak. A párod szívesen áthívták volna, csak rád nem voltak kíváncsiak, ha mindig ilyen vagy. :P

2016. aug. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/80 A kérdező kommentje:
Ajándékot is vettünk gyorsan elszaladtam a játékboltba. Nálam alap hogy viszek ajándékot szóval nem vagyok irigy. Meg tudják is hogy ajándékozós vagyok. Ennek tudatában még volt arcuk elfogadni a húst.
2016. aug. 15. 19:18
 14/80 anonim ***** válasza:
95%
szerintem tök hülye vagy, szegény férjed, csoda, hogy elvisel.
2016. aug. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/80 anonim ***** válasza:
100%
Ez kamu kérdés vagy tényleg ennyire hülye vagy? A férjed ajánlotta fel, nem ők kérték.
2016. aug. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/80 anonim ***** válasza:
92%

Te az a csaj vagy, akinek a csontokat vagy hust a fagyasztojaban tarolja a sogorno? Emlekeztek arra a kerdezore?:D


Amugy: a ferjed ajanlotta fel!!!!visszautasithattak volna, de felajanlottta! Ebredj mar fel!:)

2016. aug. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/80 A kérdező kommentje:

Nem az vagyok.

Na de most komolyan, felhívják azzal hogy nem tudják mit főzzenek... volt itt huncutság. Tudták hogy van birka húsunk mert egyik ismerősünk vágott és vettünk tőle mert szeretjük.

2016. aug. 15. 19:24
 18/80 anonim ***** válasza:
95%
Úristen, szánalmas vagy.
2016. aug. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/80 anonim ***** válasza:
95%
Szedj dilibogyót az üldözési mániádra, mindenkinek jobb lesz.
2016. aug. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/80 anonim ***** válasza:
93%
Hagyjuk, ez pont olyan reménytelen, mint a csontos volt...
2016. aug. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!