Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A magzat örökölhet?

A magzat örökölhet?

Figyelt kérdés

Férjem meghalt balesetben, és előkerült egy nő, aki azt állítja a férjem gyerekèt várja, 26 hetes, ès azzal zaklat, hogy a gyerek örökségét követeli. Telefonálgat, idejár a nyakunkra, a gyerekeinknek is modja a magáét.

Az ügyvéd csütörtökön tud fogadni majd csak, addig megörülök!

Tud valaki segíteni? Ez a rüfke beleteheti a valagát az örökségbe mert felcsináltatta magát?


2016. jan. 31. 08:11
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
 91/111 anonim ***** válasza:
77%

Ó te jó ég, nagyon-nagyon sajnállak, és maximálisan megértelek, kérdező! Kíváncsi leszek, mit mond az ügyvéd, és mi lesz a végkimenetel.


Egy biztos, a nő is meg fogja kapni, amit érdemel, hidd csak el.

2016. febr. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/111 anonim ***** válasza:
23%

#90


''Akik azt írták, hogy a szegény ártatlan gyermek nem tehet semmiről: pont nem érdekel. Egyrészt. Másrészt meg a kérdező gyerekei lesznek így megrövidítve -- ők nem ártatlan gyermekek, akik nem tehetnek semmiről? ''

Na latod, ez meg a birot nem erdekli.


Tok mindegy, hogy mennyire haborog a kis lelkunk, a gyerek orokolni fog es kesz.

Lepjunk tul.

2016. febr. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/111 anonim ***** válasza:
65%

"Akik azt írták, hogy a szegény ártatlan gyermek nem tehet semmiről: pont nem érdekel. Egyrészt. Másrészt meg a kérdező gyerekei lesznek így megrövidítve -- ők nem ártatlan gyermekek, akik nem tehetnek semmiről?"


Persze, EGYIK gyerek sem tehet semmiröl, hanem KIZÁRÓLAG a KÖZÖS apa az, aki erröl a helyzetröl tehet! És ÉPPEN mert az apa közös, EZÉRT jogos, hogy minden gyereke részesül az Ö SZERZEMÉNYÉBÖL.

És itt nincs igaza a kérdezönek, mert ez a gyerek nem az ö - mármint a kérdezö - vagyonából kap, hanem csak a férje által megszerzettböl. Ugyanis a vagyon fele a kérdeözé, a másik fele meg a férjé, és csak az a fele megy három felé, amit a férj szerzett!

2016. febr. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/111 anonim ***** válasza:
100%
Mit mondott az ügyvéd, kérdező?
2016. febr. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/111 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Voltam az ügyvédnél meg is bíztam, sok konkrétat nem írhatok sajnos a miként hogyanokról.


A hagyatékit majd a baba születése utánra halasztják, a nőnek kell bizonyitani, hogy a férjemé a gyerek, neki kell fizetni is a vizsgálatot, stb.


Ès itt jön egy érdekesség a képbe, ugyanis még szerdán ismét idejött a házunkhoz, hogy "előleget" követeljen, mert nem tud dolgozni, táppénzen van.

Mivel nem tudtam mit tenni pofánröhögtem, hogy na azt lesheti, ès remélem éhendöglenek mindketten (jó tudom ez g*ség volt tölem, de most ezt lapozzuk). Erre nekem akart jönni, csak közénk állt a kapu, annyira örjöngött, hogy a szomszèd rendőrt hívott. Így lesz jegyzökönyvem halálos fenyegetésröl, irányomba és a gyerekeim irányába is, kilátásba helyezte hogy mindenemböl kiforgat stb.

Kértem ellene távoltartást, ezek mind jól jönnek majd ellene.


Ha eljutunk oda, és bebizonyosodik az apaság, ki fogom fizetni a házrész haszonélvezettel terhelt, lakottan számított értékét, VAGY mehet ahova akar, míg meg nem halok nem lát belöle egy forintot se, max a megtakarítás egy részéböl, ami nem ér fel a házrésszel, ès évekig fogom húzni az egészet!


(A gyerekeimet egyébként anyumhoz vittem még a hét elején,hogy kimaradjanak ebböl az egészböl, ès ne lássanak engem se így kiborulva)


Köszi mindenkinek!

2016. febr. 6. 14:34
 96/111 anonim ***** válasza:
100%
Hajrá kérdező! Kitartást!
2016. febr. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/111 anonim ***** válasza:
100%
Szorítok Nektek, kérdező!!
2016. febr. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/111 anonim ***** válasza:
77%

Na itt kezd nagyon gusztustalanná válni a történet. AZ elején még nem a kérdezőnek drukkoltam, de már igen.


Ezt a nőt, el kell hajtani. A gyerek örököl ugyan, de ne egy pofátlan, IQ gyenge nő zaklasson.

2016. febr. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/111 anonim ***** válasza:
100%

"hogy "előleget" követeljen, mert nem tud dolgozni, táppénzen van. "


Menjen a sóhivatlba....

2016. febr. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/111 anonim ***** válasza:
31%

"És itt nincs igaza a kérdezönek, mert ez a gyerek nem az ö - mármint a kérdezö - vagyonából kap, hanem csak a férje által megszerzettböl"


HÁZASSÁG, KÖZÖS vagyon!!!!!

2016. febr. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!